Barys – Jekatěrinburg 4:0 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 4:5 (1:2 po s.n.) | Jaroslavl – Petrohrad 1:7 (kon.)

61:31
    CSKA má velkou šanci rozhodnout, neboť si po faulu Daniila Tarasova zahraje přesilovku. Tarasov se provinil vysokou holí a dostal trest na 2+2 minuty.

54:02
    Další přesilovka pro CSKA a šance tohoto týmu na srovnání. Alexej Sopin dostal dvě minuty za hákování.

48:20
    Aby těch vyloučení nebylo málo, tak je tu další. Na straně Dinama byl za držení hole vyloučen Ansel Galimov.

45:15
    Opět se bude vylučovat, nyní ale na straně CSKA. Dvě minuty za podražení dostal Grigorij Panin.

42:41
    Hosté si zahrají přesilovku, Mat Robinson totiž dostal dvě minuty za držení.

35:46
    Další vyloučení na straně hostů, Grigorij Panin dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

34:23
    Jak Jakov Rylov, tak i Greg Scott dostali pětiminutové tresty za bitku.

31:33
    Vylučuje se na straně CSKA, Dmitrij Kugryšev dostal dvouminutový trest za sekání.

24:00
    Akce domácích byla přerušena, ale nemusí zoufat, k dispozici totiž dostanou přesilovou hru. CSKA hrálo v šesti. Trest odpyká Kirill Petrov.

14:56
    Další vyloučení na straně hostů, Sergej Andronov vyhodil puk mimo hrací plochu a dostal dvě minuty za zdržování hry. Takže je tu zase přesilovka pět na tři!

14:12
    Je tu obrovská šance Dinama na snížení, neboť Maxim Mamin a Bogdan Kiselevič dostali dvouminutové tresty ve stejném čase. Mamin za vražení na hrazení a Kiselevič za podražení.

10:42
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje hostující tým. Dvě minuty za podražení dostal Jegor Dugin.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 15. Karsums (A. Galimov, Cvetkov), 16. Dugin (Hietanen), 38. Tarasov (Karpov, Dugin), 47. Kutějkin (Cvetkov, Karsums) – 6. Al. Popov (K. Petrov), 11. Kugryšev (Děnisov), 12. K. Petrov (Al. Popov), 55. Ožiganov (Děnisov, I. Sorokin), rozh. náj. Kugryšev