Jirkov – Kadaň 2:5 (kon.) | Litoměřice – Most 2:3 (0:1 po s.s.)
2:3 (0:2, 1:0, 1:0 - 0:1)
HBC Most
Neděle 13.11.2016, 14:20 • Killers aréna • 2. Liga - Čechy Sever

To je ode mne pro tuto chvíli vše a těším se na vás opět u nějakého jiného přenosu na počtenou. (18:35:14)

Už v páté minutě otevřel skóre mostecký Vasil a pro radost hostů ho o deset minut později následoval Hauf. Do druhé třetiny Most nastupoval s náskokem dvou branek. Od začátku druhé třetiny vydrželo čisté konto Walterovi pouze 57 vteřin. Překonal ho střelou od modré s přispěním mosteckého hráče Marek Stibal. Litoměřicím to dodalo potřebnou chuť a energii a ve 40. minutě bylo vyrovnáno. Michalu Smolíkovi vyšel velký důraz na brankovišti a dorazil balónek za Walterovi záda. A taky tak skončila i poslední třetina a proto se šlo za stavu 2:2 na nájezdy. V těch až v šesté sérii rozhodl nádherným blafákem mostecký Hauf a rozhodl kam poputuje poslední bod.

45:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým HBC Kovodemont Most.