Jirkov – Kadaň 2:5 (kon.) | Litoměřice – Most 2:3 (0:1 po s.s.)
HBC Kapitán Jirkov
2:5 (0:0, 1:3, 1:2)
Panthers Kadaň
Neděle 13.11.2016, 14:00 • Areál Tomáše ze Štítného • 2. Liga - Čechy Sever

Zápas končí vítězstvím Kadaně 5:2. Zápas si kadaňští získali ve druhé třetině, kdy si zařídili dvoubrankový náskok. Jirkov sice zvládl odpovědět, ale nezvládl vyrovnat a Kadaň si ještě do konce druhé třetiny zvládla náskok vrátit. Ve třetí třetině bylo na obou stranách dost vyloučených, to vyplynulo z agresivní hry obou družstev. Konečný stav tedy 2:5 a střely celkem 28:28. (16:20:14)

43:26
    Jirkov má teď přesilovou hru 5 na 3.

43:20
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Filipovský – 2 min., podražení).

42:37
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Armstarik – 2 min., krosček).

41:22
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Haník – 2 min., nedovolené bránění).

38:42
    Kapitán Jirkov právě vstřelil branku!
    Střela od modré čáry MIROSLAVA HORŇÁČKA prošla brankářovi pod rukou. Asistence: Haník.

37:49
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Armstarik – 2 min., vražení na hrazení).

37:04
    Kadaňský hráč Fusek dostal nepříjemný míček do brady. Odešel bez asistence na střídačku.

36:35
    Panters Kadaň právě vstřelili branku!
    Autor branky: ONDŘEJ TUMPACH. Asistence: Voltr, Toman.

35:36
    Před skončením trestu se podařilo VÁCLAVOVI PROCHÁZKOVI střelou znápřahu skórovat. Asistence: Filipovský, Balachonov

34:01
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Gubela – 2 min., nedovolené bránění).

33:36
    Rác hledal svého spoluhráče před brankou, ale obránce Jirkova vystihl přihrávku.

32:00
    Kadaň se usídlela v pásmu a zásobuje brankáře povedenými střely.

30:01

Ve druhé třetině jsme viděli hned čtyři góly a stav utkání je 1:3. Střely ve druhé třetině jsou 8:8. Kadani se podařilo dvakrát za sebou skórovat. Jirkovu se podařilo snížit, ale vzápětí si hned Kadaň zajistila dvoubrankové vedení.

30:00

29:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny. Vhazuje se na středovém kruhu.

Dnešní utkání sleduje 22 diváků.

Patrik Ferbas

Branky a nahrávky: 24. Fiala (Průcha), 39. Hornáček (Haník) – 17. Štefan (Rác, Tumpach O.), 21. Vaverka (Voltr, Armstarik), 25. Rác (Fusek, Filipovský), 36. Procházka (Filipovský, Balachonov), 37. Tumpach O. (Voltr, Toman)

HBC Kapitán Jirkov: Havlíček – Rybka, Fabian, Haník, Lizák, Topolančin, Průcha, Bardovcy, Wenzl, Gill, Gubela, Bureš, Hornáček, Fiala, Blecha, Pospíšil
    Panthers Kadaň: Balachonov – Armstark, Filipovský T., Procházka, Tumpach V., Voltr, Filipovský M., Bednařík, Fusek, Rác, Štefan, Toman, Tumpach O., Vaverka

Rozhodčí: Solčáni, Volf