FC Košice – Poprad 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Trnava B 0:2 (kon.) | Pohronie – Slovan Bratislava U21 2:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:1 (2:1)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Neděle 20.11.2016, 13:00 • Štadión Dolná Ždaňa • MONACObet liga

90
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Blahút, prichádza Hudák.

88
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Nurković, prichádza Sekereš.

86
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Antálek, prichádza Majerčák.

86
    Červená karta aj pre hostí! Na trávniku sa teraz vyskytuje iba 20 hráčov!

84
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Laczkó (ŠK Slovan Bratislava B). Rovnako ako pri prvom kartovom treste, aj teraz zastavil kapitán hostí sľubnú akciu Pohronia.

73
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Nedorost, prichádza Hrnčár.

59
    Žltú kartu dostáva Blahút (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

55
    Žltú kartu dostáva Ďuriš (ŠK Slovan Bratislava B).

51
    Žltú kartu dostáva Laczkó (ŠK Slovan Bratislava B). Kapitán hostí sa prezentoval taktickým faulom, keď rukou zastavil sľubne sa rozvíjajúcu akciu hostí.

46
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Kurčík, prichádza Sidibe.

42
    Roland Weiss vytiahol z vrecka priamo červenú kartu, Slovan bude hrať celý druhý polčas presilovku o jedného hráča!

42
    Červenú kartu dostáva Prikryl (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa). Domáci hráč podrazil súpera pri súboji o loptu nadmernou silou a za túto surovosť je po 42 minútach vylúčený.

41
    Tretia strela domácich na Rybára, Slovan je pod veľkým tlakom!

31
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Gregáň, prichádza Frimmel.

25
    Žltú kartu dostáva Šefčík (ŠK Slovan Bratislava B).

20
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól! Gól strelil DOMINIK MALÝ. Nedáš-dostaneš! Pohronie nevyužilo rýchly brejk a tak prišiel trest. Hostia korigujú stav po góle zo štandardnej situácie a náskok domácich je opäť iba jednogólový!

18
    Pohronie dalo gól!
    Gól strelil PATRIK BLAHÚT. Ďalšia zbytočná strata lopty v podaní hostí, tí to teraz totálne nezvládli a inkasujú už druhýkrát v prvom polčase. Pohronie má skvelý vstup do zápasu!

14
    Hostia z rohu nič nevyťažili, domáci sa snažili o rýchly brejk, ten však obrana Slovana zneškodnila!

3
    Autorom gólu je MIROSLAV GREGÁŇ. Na začiatku tretej minúty sa domáci presadili z rýchlej akcie! Pohronie zasadzuje tvrdý úder hneď v úvode zápasu.