Liberec – Mladá Boleslav | 2:1 (po pr.) |
NY Islanders – Pittsburgh | 5:3 (kon.) | | | Calgary – Toronto | 3:0 (kon.) | | | Los Angeles – San Jose | 1:4 (kon.) |
Chabarovsk – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) | | | Vladivostok – Čerepovec | 2:1 (kon.) | | | Kunlun – Petrohrad | 3:5 (kon.) |
Toljatti – Spartak Moskva | 3:1 (kon.) | | | Kazaň – Soči | 1:3 (kon.) | | | Nižněkamsk – N.Novgorod | 6:5 (po pr.) |
Jokerit – Čeljabinsk | 2:1 (po pr.) | | | Záhřeb – Omsk | 1:4 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 4:2 (kon.) | | | K. Vary – Chomutov | 3:0 (kon.) |
Olomouc – Warriors Brno | 1:3 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 5:2 (kon.) | | | PZ Kladno – K. Vary | 3:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Pardubice | 5:2 (kon.) | | | Kobra – Ústí n/L | 4:6 (kon.) | | | Tábor – Kometa Brno | 1:9 (kon.) |
Žďár n/S – Havířov | 5:1 (kon.) | | | Sparta – HC Plzeň | 6:1 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 0:0 (odl.) |
Slavia – Liberec | 1:6 (kon.) | | | Poruba – HK MD Šumperk | 1:0 (kon.) | | | Mountfield HK – HC Litvínov | 5:6 (1:2 po s.n.) |
Č. Budějovice – Letňany | 10:1 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 6:4 (kon.) |
Orange 20 – Zvolen | 2:1 (kon.) |
Studénka – Krnov | 6:2 (kon.) | | | Hronov – Třebechovice p. O. | 1:3 (kon.) | | | Nový Bydžov – Jaroměř | 0:0 (odl.) |
H. Benešov – Orlová | 2:5 (kon.) | | | Bohumín – Nový Jičín B | 5:3 (kon.) | | | Litomyšl – Světlá nS | 3:7 (kon.) |
Česká Třebová – Chotěboř | 5:3 (kon.) | | | V.Popovice – Mladá Boleslav B | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Paneuropa – Gladiators Trenčín | 7:3 (kon.) |
konec
Amur Chabarovsk
1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
CSKA Moskva
56:09
|
Byvalcev (CHA) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
|
|
49:25
|
Ramstedt (CHA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
|
|
45:01
|
A další krátká přesilová hra 5 na 3 čeká domácí. Petrov (MOS) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
|
|
43:16
|
Nyní budou hrát hokejisté Amuru přesilovku 5 na 3. Hostující kapitán Děnisov (MOS) je vyloučen na 2 minuty za sekání.
|
|
41:37
|
Přesilovou hru si naopak zahrají domácí, protože Ničuškin (MOS) inkasuje 2 minuty za faul kolenem.
|
|
39:03
|
Ruděnkov (CHA) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
|
|
Kuusela (CHA) a Tělegin (MOS) si odsedí 2 minuty na trestné lavici za hrubost.
|
||
25:56
|
Domácí hasili tlak CSKA faulem. Stalnov (CHA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
|
|
10:58
|
Poprvé se bude vylučovat také na straně moskevského celku. Tělegin (MOS) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
|
|
01:55
|
A právě Kosmačjov (CHA) je nyní vyloučen na 2 minuty za podražení.
|
Branky a nahrávky:
15. Vl. Ušenin (Litovčenko) – 28. K. Petrov (Al. Popov), 52. Osnovin (Al. Popov, K. Petrov)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Metsola (Andrjuchov) – Kondratěv (A), J. Kolář (A), Malevič, Aťušov (C), Kosmačjov, Jelesin, Stalnov – T. Zohorna, Ramstedt, Kuusela – Vl. Ušenin, Byvalcev, Litovčenko – Stasjuk, Romancev, Kapustin – Ruděnkov, V. Popov, Nazarov.
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: I. Sorokin (Fasth) – Čmychov, Děnisov (C), Jermakov, Kiselevič (A), Ar. Sergejev, Blažijevskij, Naumenkov – Scott, Světlakov, Tělegin – K. Petrov, Al. Popov, Andronov (A) – Mamin, Osnovin, Ničuškin – V. Žarkov, D. Kvartalnov, Košelev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: I. Sorokin (Fasth) – Čmychov, Děnisov (C), Jermakov, Kiselevič (A), Ar. Sergejev, Blažijevskij, Naumenkov – Scott, Světlakov, Tělegin – K. Petrov, Al. Popov, Andronov (A) – Mamin, Osnovin, Ničuškin – V. Žarkov, D. Kvartalnov, Košelev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Jan Brabec