Chabarovsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 2:1 (kon.) | Kunlun – Petrohrad 3:5 (kon.)
Toljatti – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Kazaň – Soči 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 6:5 (po pr.)
Jokerit – Čeljabinsk 2:1 (po pr.) | Záhřeb – Omsk 1:4 (kon.)
Amur Chabarovsk
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
CSKA Moskva
Čtvrtek 01.12.2016, 10:30 • Platinum Arena • KHL

59:39
    Tečovaný kotouč zamířil mimo mantinely, domácí trenér si bere oddychový čas.

59:13
    Metsola míří z brány, domácí to zkusí v šesti bruslařích!

56:09
    Byvalcev (CHA) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

54:53
    Po bekhendovém zakončení Tělegina se k dorážce z bezprostřední blízkosti dostal jeden z hostů, v dobré pozici ovšem zamířil bekhendem jen do hrudníku Metsoly!
    51:25 Vjačeslav OSNOVIN - 1:2

51:25
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou do vedení díky krásné akci na jeden dotyk. Puk putoval od Petrova k Popovovi, který našel v mezikruží skvěle postaveného VJAČESLAVA OSNOVINA. Ten v obrovské příležitosti nezaváhal, zamířil přesně nad lapačku domácího brankáře. Asistence: Alexander Popov, Kirill Petrov.

51:05
    Světlakov si sjel mezi kruhy, jeho skrytá střela jen těsně minula pravou tyč domácí brány!

49:25
    Ramstedt (CHA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
    45:46 Dobrá příležitost domácích hráčů

45:46
    Po střele Ramstedta vznikl v brankovišti hostí velký závar, Sorokin jen ležel na břiše s roztaženými betony, svou svatyni ovšem uhlídal!

45:01
    A další krátká přesilová hra 5 na 3 čeká domácí. Petrov (MOS) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

43:16
    Nyní budou hrát hokejisté Amuru přesilovku 5 na 3. Hostující kapitán Děnisov (MOS) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

41:37
    Přesilovou hru si naopak zahrají domácí, protože Ničuškin (MOS) inkasuje 2 minuty za faul kolenem.
    39:18 Další šance hostů

39:18
    Střelu Andronova z levé strany vyrazil Metsola jen do mezikruží, odkud v pádu zakončoval další hráč CSKA, trefil ale pouze betony finského gólmana!

39:05
    Obrovskou šanci nyní spálil jeden z hostujících hráčů. Ten dostal puk na levou stranu, kde před ním zívala odkrytá brána. Hostující hráč ovšem nezakončil dobře – přízemní střelou trefil jen přesouvajícího se brankáře!

39:03
    Ruděnkov (CHA) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

32:59
    Nahození Naumenkova musel domácí brankář vidět až na poslední chvíli, výborným zákrokem ale udržel vyrovnaný stav!
    28:47 Pohledná akce Domácích

28:47
    Malevič si krásně obešel blokujícího hráče, následně chytře nabídl puk na teč Stasjukovi. Puk mířící mezi betony si bohužel pro domácí hokejisty Sorokin pohlídal!
    27:12 Kirill PETROV - 1:1

27:12
    Hosté na úvod druhé třetiny přiložili pod kotel, což nese ovoce. Přesilovková kombinace mířila do mezikruží na Popova, ten se s pukem otočil a přihrál přímo na hůl připraveného KIRILLA PETROVA, na jehož střelu bez přípravy byl Metsola krátký. Asistence: Alexander Popov.

Kuusela (CHA) a Tělegin (MOS) si odsedí 2 minuty na trestné lavici za hrubost.

25:56
    Domácí hasili tlak CSKA faulem. Stalnov (CHA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

19:15
    Romancev pod tlakem krásně našel na pravém křídle najetého Ruděnkova, jehož bekhend mířil jen do náruče připraveného Sorokina!
    14:57 Vladislav UŠENIN - 1:0

14:57
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Na tlak hostujícího celku odpovídá Amur tím nejlepším způsobem – úvodním gólem. Litovčenko si všiml najetého VLADISLAVA UŠENINA, kterému přihrál přes šíři pásma. Domácí útočník ani chvíli neváhal, okamžitě vypálil a bekhendem vymetl pavučinky ve vzdálenějším rohu brány. Asistence: Vjačeslav Litovčenko.

10:58
    Poprvé se bude vylučovat také na straně moskevského celku. Tělegin (MOS) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
    06:43 Velká šance Nazarova

06:43
    O první velkou příležitost se postaral domácí Nazarov, když jen z křídla sám proti Sorokinovi. Člen čtvrté formace Amuru střílel mezi betony, jenže Sorokin si tuhle variantu zakončení pohlídal!

01:55
    A právě Kosmačjov (CHA) je nyní vyloučen na 2 minuty za podražení.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 15. Vl. Ušenin (Litovčenko) – 28. K. Petrov (Al. Popov), 52. Osnovin (Al. Popov, K. Petrov)

Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – Kondratěv (A), J. Kolář (A), Malevič, Aťušov (C), Kosmačjov, Jelesin, Stalnov – T. Zohorna, Ramstedt, Kuusela – Vl. Ušenin, Byvalcev, Litovčenko – Stasjuk, Romancev, Kapustin – Ruděnkov, V. Popov, Nazarov.
    CSKA Moskva: I. Sorokin (Fasth) – Čmychov, Děnisov (C), Jermakov, Kiselevič (A), Ar. Sergejev, Blažijevskij, Naumenkov – Scott, Světlakov, Tělegin – K. Petrov, Al. Popov, Andronov (A) – Mamin, Osnovin, Ničuškin – V. Žarkov, D. Kvartalnov, Košelev.