Interobal Plzeň – Helas Brno | 5:1 (kon.) | | | Chrudim – Vysoké Mýto | 5:1 (kon.) | | | Zruč n/S – Třinec | 9:1 (kon.) |
Hradec Králové – Slavia | 5:1 (kon.) | | | Česká Lípa – Hodonín | 3:1 (kon.) |
Jablonec n/N – FTZS Liberec | 5:6 (kon.) | | | Kladno – HERD Hradiště | 3:5 (kon.) |
Zlín – Baník Ostrava | 3:4 (kon.) | | | VŠB-TU Ostrava – Nasan Brno | 10:3 (kon.) | | | Hodonín B – Atraps-Hombres Brno | 2:7 (kon.) |
FC Atletico Chomutov – Bosnia EU Teplice | 4:4 (kon.) | | | Tiradores Ústí n/L – Italové Ústí n/L | 9:8 (kon.) |
konec
Tango Hodonín B
2:7
(2:1)
FC Atraps-Hombres Brno
Branky:
13. Janulík (Kleiber), 15. Černek (Kleiber) – 9. Bulušek, 21. Mládek (Šidla), 35. Mládek (Brůna), 37. Mládek, 38. Ryšavý, 39. Šidla (Mládek), 40. Praks
Rozhodčí: Šenkýř Petr, Štipčák Martin, Delegát FAČR: Bednář Kamil
Diváci:
Karty: 12. Janulík (HOB), 19. Vanda (HOB) – 29. Šidla (AHB)
Neproměněná penalta:
Tango Hodonín B:
Parobek, (Žigo) – Černek "C", Vanda, Kučí, Rehák, Bidmon, Bohun, Kleiber, Janulík, Březina, Gremmel.
Náhradníci:
Trenér:
FC Atraps-Hombres Brno: Večeřa "C" (Luu) – Ryšavý, Do, Bulušek, Šidla, Brůna, Hunáček, Mládek, Sycha, Malíř, Praks.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
FC Atraps-Hombres Brno: Večeřa "C" (Luu) – Ryšavý, Do, Bulušek, Šidla, Brůna, Hunáček, Mládek, Sycha, Malíř, Praks.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šenkýř Petr, Štipčák Martin, Delegát FAČR: Bednář Kamil
Diváci:
Utkání začíná v 20:30 a srdečně vás k němu zve Kryštof Škodák.
1. Jeseník
2. Amor Lazor Vyškov
3. Baník Ostrava
4. Tango Hodonín "B"
5. Atraps-Hombres Brno
6. Žab.Vlci Brno
7. Nasan Brno
8. UTB Zlín
9. VŠB TU Ostrava
FC TANGO HODONÍN "B"
Hodonínskému týmu se v druhé lize zatím daří, neboť se nachází na 4. místě tabulky. Nejlepším hráčem "B" týmu z pohledu kanadských bodů je Lukáš Černek – 9 (9+0).
ATRAPS-HOMBRES BRNO:
Nováčci soutěže z Brna si v lize vedou dobře a po zásluze jim patří 5. místo tabulky. Nejlepším hráčem brňanů z pohledu kanadských bodů je Ondřej Šidla – 8 (4+4).
FC Tango Hodonín "B":
Žigo (Parobek) – Černek "C", Vanda, Kučí, Rehák, Bidmon, Bohun, Kleiber, Janulík, Březina, Gremmel.
Atraps-Hombres Brno:
Večeřa "C" (Luu) – Ryšavý, Do, Bulušek, Šidla, Brůna, Hunáček, Mládek, Sycha, Malíř, Praks.
Rozhodčí: Šenkýř Petr, Štipčák Martin
Delegát FAČR: Bednář Kamil
Stav akumulovaných faulů je 0:2.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Uvidíme co nám ukáže druhý poločas utkání.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.