Finsko – Slovensko 4:3 (2:0 po s.n.) | Německo – Česko 2:5 (kon.)
po s.n. (2:0)
Finsko
4:3 (0:0, 1:0, 2:3 - 0:0)
Slovensko
sk Úterý 27.12.2016, 15:00 • Sportzentrum Zuchwil, Švajčiarsko • Reprezentace do 18 let

Fíni napokon porazili Slovensko po nájazdoch 4:3. Slováci si pripísali v druhom zápase po sebe aspoň bodík. Ďakujeme za pozornosť. (17:36:55)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Fínsko.
    Autorom víťazného gólu je JONI IKONEN.

3. série
    2:0
    Aarne Talvitie tiež prekonal Sklenára a Fíni tak víťazia.

2. série
    1:0
    Joni Ikonen sa ako prvý nemýlil a prekonáva Sklenára.

2. série
    0:0
    Ani Oskar Autio sa nenechal prekonať, keď chytá nájazd Filipa Krivošíka.

1. série
    0:0
    Jesperi Kotkaniemi a prvý pokus Fínov, Juraj Sklenár jeho nájazd chytil.

1. série
    0:0
    Patrik Hrehorčák pri svojom nájazde v zakončení netrafil bránu.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:45
    Slováci svoju presilovku nevyužili a do konca predĺženia sa budú musieť brániť po podrazení Adama Lišku.

62:25
    Slováci majú možnosť rozhodnúť pri presilovke, Santeri Aalto si odsedí dve minúty za držanie.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Strely na bránu v tretej tretine 10:10, priebežne 37:27.

V tretej tretine sa s gólmi vrece roztrhlo. Slováci najprv otočili stav na 1:2, aby neskôr zachraňovali remízu 3:3. Aj v druhom zápase sa im podarilo získať bodík, a budeme svedkami predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

56:17
    Slovensko dalo gól!
    MATÚŠ HAVRILA napravil svoje vylúčenie najlepším možným spôsobom a skóre je opäť vyrovnané!
    Asistencie: Pavol Regenda a Adam Stacho.