New Jersey – Pittsburgh 2:5 (kon.) | NY Islanders – Washington 4:3 (kon.) | Columbus – Boston 4:3 (kon.)
NY Rangers – Ottawa 4:3 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:4 (kon.) | Nashville – Minnesota 2:3 (po pr.)
Chicago – Winnipeg 1:3 (kon.) | Colorado – Calgary 3:6 (kon.) | Arizona – Dallas 2:3 (kon.)
Anaheim – San Jose 2:3 (po pr.)
Anaheim Ducks
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
San Jose Sharks
Středa 28.12.2016, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

50:24
    Andrew Cogliano dostal menší trest za hru vysokou holí a Sharks si zahrají v dnešním utkání čtvrtou přesilovou hru, zatím nevyužili ani jednu.

37:02
    Hampus Lindholm dostal dvě minuty za hákování a San Jose má v závěru druhé třetiny k dispozici druhou přesilovou hru.

25:55
    Shea Theodore se vrátil zpět na led a Ducks během oslabení nevyužili dvě slibné šance, vzápětí si ale zahrají přesilovou hru. Kevin Labanc dostal dvě minuty za sekání.

23:52
    Shea Theodore dostal menší trest a za krosček usedl na trestnou lavici. Sharks mají k dispozici druhou přesilovou hru, přičemž první nevyužili.

19:54
    Joe Pavelski se po nahození Joea Thorntona mezi kruhy pro vhazování nedostal, protože ho zezadu zahákoval Jakob Silfverberg a v závěru první třetiny dostal dvě minuty.
    08:49 Pěstní souboj mezi Jaredem Bollem a Michealem Haleym.

08:49
    Jared Boll svedl vyrovnaný pěstní souboj s Michealem Haleym a po rozdělení rozhodčími oba hráči zamířili na trestnou lavici. Oba kohouti dostali pět minut za bitku.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 29. O. Kaše (N. Ritchie, Vermette), 54. Silfverberg (Kesler, Cogliano) – 7. P. Martin (Couture, Bødker), 35. M. Karlsson (J. Ward, Burns), 63. Burns (Pavelski, J. Thornton)

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Holzer, H. Lindholm, Manson, Bieksa, Theodore – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Cramarossa, L. Shaw, Boll. Hlavní trenér: Randy Carlyle.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Marleau, J. Thornton (A), Pavelski (C) – Labanc, Couture (A), Bødker – Meier, Tierney, Donskoi – M. Karlsson, Haley, J. Ward. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Rozhodčí: Justin StPierre, Tom Chmielewski. Čároví: Mark Wheler, Kiel Murchison

Diváci: 17403