Florida – Toronto 2:3 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Carolina 3:2 (kon.) | Tampa – Montreal 4:3 (po pr.)
St. Louis – Philadelphia 6:3 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 2:1 (kon.)
Tampa Bay Lightning
4:3 (1:2, 0:1, 2:0 - 1:0)
Montreal Canadiens
Čtvrtek 29.12.2016, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

To je ode mě pro dnešek vše! Na shledanou u dalšího zápasu! (04:24:08)

3. Shea Weber – 1 + 0

Domácí dokonali dokázali dokonat obrat ze třetí třetiny a bonusový bod urvali pro sebe! Tampa tak přerušila 4 zápasy trvající šňůru, ve které nedokázala Habs porazit. Montreal tak bude pokračovat ve svém 3 zápasovém tripu s bodem z Tampy.
    Ve třetí třetině nejdřív snížil na rozdíl jediného gólu Hedman a 3 minuty před koncem vyrovnal skóre skvěle hrající Palát. Canadiens se probrali až pozdě a následovalo prodloužení. V něm měl Pacioretty 1000% šanci, ke skórování ale selhal. Nedáš, dostaneš. Krásnou střelou do vinglu ukončil ve 2. minutě prodloužení zápas Johnson.
    Střely po prodloužení: TBL – 30, MTL – 22.

61:36 Tyler JOHNSON - 4:3

61:36
    Tampa právě vstřelila branku!
    TYLER JOHNSON dostal dlouhou přihrávku od Jasona Garrisona a vystřelil přes obránce na branku Price. Jeho střelu zastavila až síťka v pravém horním rohu branky Price! Asistence: Jason Garrison, Andrei Vasillevskij.

61:23
    Radulov poslal puk na volného Paciorettyho, ten ale nepochopitelně selhal a netrefil prázdnou branku.

60:01
    Pacioretty vyhrál úvodní vhazování.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:37
    Hosté se probrali pozdě, další šanci ke skórování měl Gallagher, jeho střelu Vasilevskij narážečkou vyrazil!

59:14
    Tampa přežila oslabení Montreal si vytvořil šanci až ve hře 5 na 5 po střele Paciorettyho.

58:00
    Montrealu se přesilovka vůbec nedaří a naopak Tampa si vytvořila šanci ke skórování!

57:14
    Obrovská šance pro Montreal vzít si vedení zpět!
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning ( 2 minuty, příliš mnoho hráčů na ledě).
    56:30 Ondřej PALÁT - 3:3

56:30
    Tampa využívá přesilovku a máme vyrovnáno! Viktor Hedman přihrál na křídlo ONDŘEJI PALÁTOVI, který měl hodně prostoru na zamíření a z pozice pravého kruhu pro vhazování prostřelil Price! Asistence: Viktor Hedman, Brayden Point.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 11. T. Johnson (Kučerov, Palát), 52. Hedman (Kučerov), 57. Palát (Hedman, Point), 62. T. Johnson (Garrison, Vasilevskij) – 4. Radulov (Byron), 14. S. Weber (Byron, Pacioretty), 24. Terry (Carr, McCarron)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Gudlevskis) – Strålman, Hedman, Šustr, Garrison, Coburn, Koekkoek, Nestěrov – Kučerov, T. Johnson, Palát – Drouin, Boyle, Naměstnikov – Point, Killorn, J.T. Brown – Peca, Bournival.
    Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Beaulieu, S. Weber, Barberio, Petry, Redmond, Jemelin – Pacioretty, Danault, Gallagher – Byron, T. Mitchell, Radulov – Lehkonen, Plekanec, Flynn – Carr, McCarron, Terry.

Rozhodčí: O’Rourke, L’Ecuyer – Alphonso, Galloway

Diváci: 19,092