Washington – Toronto 6:5 (po pr.) | Carolina – New Jersey 1:3 (kon.) | Columbus – Edmonton 3:1 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 1:4 (kon.) | Tampa – Winnipeg 4:6 (kon.) | Nashville – Montreal 1:2 (po pr.)
San Jose – Los Angeles 1:2 (po pr.)
Nashville Predators
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Montreal Canadiens
Středa 04.01.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

47:13
    Přesilovou hru si nyní zahrají Montreal Canadiens. Vyloučen je na dvě minuty za držení Mattias Ekholm. Hosté tak mají možnost jít vůbec poprvé v tomto utkání do vedení.

35:15
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Hostující Radulov dostává dvě minuty za podražení, domácí Järnkrok inkasuje trest za hákování.

30:08
    Přesilovku si nyní naopak zahraje Montreal, hosté se tedy mohou pokusit v polovině základní hrací doby otevřít skóre. Za katr je na dvě minuty rozhodčím odeslán Petter Granberg, ten držel McCarrona.

23:28
    Máme tu vyloučení ze strany Montreal Canadiens, takže se nabízí přesilovka pro Predators. Dvě minuty za sekání dostává od hlavního rozhodčího Paul Byron. Takže teď zase bude muset dávat větší pozor Carey Price.

19:25
    Ještě se bude ale vylučovat z řad Predators. Přesilovou hru si zahrají Canadiens, protože Colin Wilson hákoval soka a bude muset za tento prohřešek pykat. Takže možnost pro hostující partu otevřít skóre.

13:02
    Bude se poprvé v utkání vylučovat. Přesilovou hru si zahraje Nashville, protože dvě minuty za vysokou hůl inkasuje hostující hokejista Jeff Petry. Tak uvidíme, co domácí mužstvo v početní výhodě vymyslí.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 40. Fiala (Ellis, Josi) – 45. S. Weber (Radulov, T. Mitchell), 65. Pacioretty (Radulov, Beaulieu)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, Irwin, Y. Weber, Granberg – Forsberg, Johansen, Arvidsson – C. Wilson, Fisher, Neal – Fiala, Ribeiro, C. Smith – Sissons, Järnkrok, Watson.
    Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jemelin, S. Weber, Beaulieu, Petry, Barberio, Johnston – Pacioretty, Danault, Gallagher – Byron, T. Mitchell, Radulov – Lehkonen, Plekanec, Flynn – Farnham, McCarron, Carr.

Rozhodčí: Morton, Rehman – Pancich, Miller

Diváci: 17 113