Chomutov – Sparta 7:2 (kon.) | Kladno – Mountfield HK 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 3:0 (kon.)
K. Vary – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.) | Slavia – Pardubice 3:4 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Vítkovice 4:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 20.01.2017, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 35. kolo

55:25
    Zatímco Tomáš Mejzlík dostává dvě minuty za hrubost, na druhé straně je vyloučen na dvě plus dvě minuty Radim Štěpánek. Dukla tak bude hrát přesilovku, což je pro ní v této fázi zápasu dost výhodné.

Na vyloučení: 4-5.

48:09
    Rychlý protiútok Vítkovic vedl Ondřej Hartmann, který po pravé straně přejel modrou a nabruslil si až před branku, kde byl podražen Davidem Váňou. Jihlavský zadák již putuje na trestnou lavici.

Na vyloučení: 3-3.

31:18
    Přesilovky zatím oběma týmům příliš nejdou. Co uvidíme nyní? Ven jde hostující útočník Jiří Weintritt za držení.

Na vyloučení: 2-3.

28:23
    V pěti se ale dlouho hrát nebude. Matěj Vála putuje na trestnou lavici, neboť se dopustil sekání.

Na vyloučení: 2:2.

25:46
    Potřetí v utkání se bude vylučovat a podruhé je to na vítkovické straně. Střelec doposud jediného gólu hostí Ondřej Hartmann jde ven za podražení.

Na vyloučení: 1-2.

17:20
    Možná to přijde nyní, kdy si i Jihlava zahraje první přesilovku zápasu. Dvě minuty za vražení na hrazení ve svém útočném pásmu si jde odsedět hostující kapitán Daniel Spratek.

Na vyloučení: 1:1.

06:34
    První vyloučen zápasu je na jihlavské straně. Před vlastní brankou se provinil faulem loktem obránce Vladimír Srnský.

Na vyloučení: 1:0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 1. Adam (Mejzlík, Peschout), 3. Heinrich (Čermák), 37. Hendrych (Heinrich), 53. Peschout (Mejzlík, Rezek) – 21. Hartmann (Gabrhelík, Malina), 45. Malina (Hartmann), 47. Blaško (Malina, Žiak)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Váňa, Pospíchal, Vála, Pražák, Srnský, Kadlec, Huňáček – Čermák, Heinrich, Jindra – Adam, Mejzlík, Peschout – Hendrych, Rezek, Geier – Berka. Trenér: Patrik Augusta
    HC Vítkovice Ridera: Daňa (Juránek) – Štěpánek, Malík, Veřmiřovský, Gabrhelík, Weintritt, Mrowiec – Hartmann, Malina, Raška – Kmošek, Spratek, Toman – Žiak, Baláž, Blaško – Kosina. Trenér: Roman Ryšánek

Rozhodčí: Doležal – Zídek, Kotlík