Pittsburgh – Nashville 4:2 (kon.) | Carolina – Philadelphia 5:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 3:2 (kon.)
NY Rangers – Columbus 4:6 (kon.) | Detroit – New Jersey 3:4 (kon.) | Tampa – Boston 3:4 (kon.)
Montreal – Buffalo 5:2 (kon.) | Florida – Ottawa 6:5 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 3:5 (kon.)
Dallas – Toronto 6:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 2:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 2:3 (kon.)
Anaheim – Colorado 5:1 (kon.) | San Jose – Chicago 3:1 (kon.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Los Angeles Kings se přece jen dočkali. Po velkém tlaku ve třetí třetině se ujímají vedení. Carter našel před brankou důrazného JAKA MUZZINA, který protlačil puk za Smithova záda. Asistence: Carter, Kopitar.
    38:55 Jordan NOLAN - 2:2

38:55
    Na konci druhé třetiny jsme se konečně dočkali gólů. Anže Kopitar přhrál do jízdy JORDANU NOLANOVI. Ten dokázal zasunot kotouč pod Smithovi betony. Stav zápasu je 2:2. Asistence: Kopitar.
    38:30 Ryan WHITE - 2:1

38:30
    Arizona právě vstřelila branku!
    Arizona vede 2:1! Střelu Crouseho ještě Budaj dokázal vychytat, ale následné dorážky už ne. Tu poslední mu za záda poslal RYAN WHITE. Asistence: Crouse
    10:51 Anže KOPITAR - 1:1

10:51
    Je vyrovnáno! Doughty natáhl od modré k prudké střele. Mike Smith puk pouze vyrazil před sebe, kde byl důrazný ANŽE KOPITAR, který dorazil puk do branky. Asistence: Doughty, Gáborík
    08:48 Jordan MARTINOOK - 1:0

08:48
    Je tu první gól zápasu. Murphy nahodil puk na branku. Od jednoho z obránců LA se puk odrazil k JORDANU MARTINOOKOVI, který střelou mezi betony Budaje otevírá skóre zápasu! Asistence: Murphy, Crouse

Jakub Vocásek

Branky a nahrávky: 9. Martinook (C. Murphy, Crouse), 39. White (Crouse) – 11. Kopitar (Doughty, Gáborík), 39. Nolan (Kopitar, Forbort), 59. Muzzin (J. Carter, Kopitar)

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Ekman-Larsson (A), Schenn, Goligoski, Stone, Chychrun, C. Murphy – Rieder, Hanzal (A), Vrbata – Perlini, Dvorak, Doan (C) – J. McGinn, Burmistrov, Jooris – Crouse, Martinook, White.
    Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Doughty (A), Muzzin, Martinez, Forbort, Gravel, McNabb – D. Brown, Kopitar (C), Gáborík – Clifford, J. Carter (A), Pearson – Andreoff, Dowd, Lewis – Nolan, N. Shore, King.

Rozhodčí: St. Pierre, Rooney – Gawryletz, Rody