Philadelphia – Montreal 3:1 (kon.) | Buffalo – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Tampa – Ottawa 2:5 (kon.)
Nashville – Edmonton 2:0 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:4 (kon.) | Arizona – Chicago 3:4 (kon.)
St. Louis – Toronto 5:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.)
Dallas Stars
3:4 (2:2, 1:2, 0:0)
Winnipeg Jets
Pátek 03.02.2017, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

40:17
    Mark Scheifele se v blízkosti levé tyče snažil dostat k dorážce a po faulu na Kariho Lehtonena, který dobře zasáhl proti střele Blakea Weelera, dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáře. Dallas má k dispozici druhou přesilovou hru, přičemž první využil.

24:44
    Antoine Roussel fauloval ve středním pásmu a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Winnipeg si zahraje přesilovou hru 5 na 3, která potrvá minutu a 21 sekund!

24:05
    Cody Eakin dostal dvě minuty poté, co ve středu obranného pásma zahákoval pronikajícího Patrika Laineho.

11:49
    Patrik Laine dostal dvě minuty za vysokou hůl a Dallas Stars si zahraje v dnešním zápase první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 12. Klingberg (Ja. Benn), 14. Ja. Benn (Nemeth, Eaves), 38. Eaves (Klingberg, Ja. Benn) – 7. Little (Ehlers, Laine), 20. Scheifele (Wheeler), 26. Scheifele (Perreault, Byfuglien), 33. Ehlers (Laine)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Jo. Benn, Nemeth, Johns – Ja. Benn (C), Eakin, Eaves – Roussel, Spezza (A), Seguin – D. Shore, Faksa, Sharp (A) – Korpikoski, Cracknell, B. Ritchie. Hlavní trenér: Lindy Ruff.
    Winnipeg Jets: Pavelec (Hellebuyck) – Morrissey, Byfuglien (A), Enström, Trouba, Stuart, Postma – Ehlers, Little, Laine – Copp, Scheifele (A), Wheeler (C) – Matthias, Lowry, Armia – Perreault, Petan, Thorburn. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Tom Kowal, Steve Kozari. Čároví: Brandon Gawryletz, Mark Shewchyk

Diváci: 17236