Sparta – Chomutov | 3:2 (po pr.) | | | Třinec – Liberec | 3:4 (kon.) | | | Zlín – Pardubice | 5:4 (2:1 po s.n.) |
Kometa Brno – K. Vary | 3:2 (po pr.) | | | Mountfield HK – Litvínov | 3:1 (kon.) | | | Olomouc – Plzeň | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Vítkovice | 3:0 (kon.) |
Boston – Toronto | 5:6 (kon.) | | | Buffalo – Ottawa | 4:0 (kon.) | | | Tampa – Anaheim | 3:2 (3:2 po s.n.) |
NY Islanders – Carolina | 4:5 (po pr.) | | | Columbus – New Jersey | 1:5 (kon.) | | | St. Louis – Pittsburgh | 1:4 (kon.) |
Dallas – Chicago | 3:5 (kon.) | | | Nashville – Detroit | 0:1 (kon.) | | | Vancouver – Minnesota | 3:6 (kon.) |
San Jose – Arizona | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Washington – Los Angeles | 5:0 (kon.) | | | Montreal – Edmonton | 0:1 (0:1 po s.n.) |
NY Rangers – Calgary | 4:3 (kon.) |
Barys – Riga | 1:0 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Minsk | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Jekatěrinburg – Jokerit | 1:3 (kon.) |
Záhřeb – Viťaz | 3:5 (kon.) |
Kometa Brno – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 6:9 (kon.) | | | Tábor – Slavia | 2:5 (kon.) |
Kobra – PZ Kladno | 3:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Sparta | 3:5 (kon.) | | | HC Plzeň – Letňany | 5:2 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 0:4 (kon.) | | | Kladno – K. Vary | 4:3 (kon.) | | | Vsetín – Warriors Brno | 6:4 (kon.) |
Žďár n/S – Jihlava | 0:4 (kon.) |
Nitra – Košice | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Martin – Nové Zámky | 2:1 (kon.) | | | Trenčín – Lipt. Mikuláš | 2:1 (kon.) |
Zvolen – Banská Bystrica | 3:4 (po pr.) | | | Žilina – Poprad | 2:1 (po pr.) |
Spišská N. Ves – Trnava | 1:2 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Prešov | 5:4 (kon.) | | | Detva – Topoľčany | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 2:8 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uh.Ostroh | 2:5 (kon.) | | | Mělník – Jesenice | 10:0 (kon.) |
V.Popovice – Rakovník | 9:1 (kon.) | | | VHK ROBE Vsetín B – Břeclav | 7:5 (kon.) | | | Nový Jičín B – Studénka | 0:9 (kon.) |
TJ Sušice – Chotíkov | 2:5 (kon.) | | | Hronov – Třebechovice p. O. | 4:3 (kon.) | | | Č. Krumlov – Strakonice | 9:3 (kon.) |
HC Vimperk – Soběslav | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Hluboká n.V. – Milevsko | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – HC Rokycany | 10:6 (kon.) |
Frýdlant – HC Varnsdorf | 8:3 (kon.) | | | Opočno – N. Město n. M. | 6:2 (kon.) | | | Nová Paka – HC Jičín | 5:4 (kon.) |
Chotěboř – Polička | 1:7 (kon.) | | | Choceň – Chrudim | 3:11 (kon.) | | | Světlá nS – Hlinsko | 5:3 (kon.) |
Moravská Třebová – Litomyšl | 1:0 (kon.) | | | Česká Třebová – BK Havlíčkův Brod B | 10:2 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – HC Děčín B | 15:2 (kon.) |
Lomnice n/P – HC Turnov | 9:0 (kon.) |
Litoměřice – Kralupy n. Vltavou | 5:0 (kon.) |
Litvínov – Studénka Sledge | 0:16 (kon.) | | | Č.Budějovice – SOHO Olomouc | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Znojmo – Innsbruck | 8:0 (kon.) |
Louny – Kadaň | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Litoměřice – Kobra | 7:3 (kon.) | | | Havířov – Uh.Brod | 7:3 (kon.) |
po s.n. (0:2)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:3
(1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
65:00
|
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Vladislav Fokin – 2 min., podražení).
|
|
60:41
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., sekání).
|
|
50:15
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Rob Klinkhammer – 2 min., podražení).
|
|
44:07
|
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Kirill Beljajev – 2 min., držení protihráče).
|
|
34:34
|
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Alexandr Makarov – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
|
|
21:35
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Alexandr Matěruchin.
|
|
16:28
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Nikita Mickevič – 2 min., hákování).
|
|
11:01
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Nikita Komarov – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Danila Karaban.
|
|
03:58
|
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Pavel Valentěnko – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
Branky a nahrávky:
1. Lapenkov, 53. Ljudučin (Šulakov) – 35. Klinkhammer (Ellison, Gragnani), 43. Korobov (Mickevič), rozh. náj. Matěruchin
Rozhodčí: Gofman, Oskirko – Metalnikov, Raming
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Fredrik Pettersson (MIN)
0:0 Arťom Buljanskij (JUG)
2. série:
0:1 Aaron Palushaj (MIN)
0:1 Sergej Kupcov (JUG)
3. série:
0:2 Alexandr Matěruchin (MIN)
Jugra Chanty-Mansijsk:
Fokin (Bojaršinov) – Šulakov, N. Chlystov, Kulik, Ugolnikov, Valentěnko, Al. Makarov, Pogorišnyj, Orlov – Ljudučin, Lapenkov, Kupcov – J. Ivanov, Beljajev, A. Alexejev – Akmaldinov, Fefelov, Dvurečenskij – Buljanskij, Selezňov, Ankudinov.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: Scrivens (Lalande) – Korobov, Gragnani, Šinkevič, Chenkel, Mickevič, Lisovec – S. Kosticyn, Ellison, Klinkhammer – Pettersson, Kovyršin, Palushaj – Matěruchin, Pavlovič, Gavrus – Kitarov, A. Volkov, N. Komarov – Karaban.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: Scrivens (Lalande) – Korobov, Gragnani, Šinkevič, Chenkel, Mickevič, Lisovec – S. Kosticyn, Ellison, Klinkhammer – Pettersson, Kovyršin, Palushaj – Matěruchin, Pavlovič, Gavrus – Kitarov, A. Volkov, N. Komarov – Karaban.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman, Oskirko – Metalnikov, Raming
Diváci:
Patrik Sandev
@Thimpu25