Letňany – Mountfield HK 5:3 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 5:6 (kon.) | K. Vary – Kobra 0:1 (kon.)
Jihlava – Třinec 5:4 (kon.) | PZ Kladno – Chomutov 2:4 (kon.) | Liberec – Tábor 13:2 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 7:2 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 6:0 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 3:2 (po pr.)
Havířov – Vítkovice 1:4 (kon.) | Zlín – Žďár n/S 2:0 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 4:3 (po pr.)
Slavia – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Olomouc – Přerov 1:4 (kon.)
HC Kometa Brno
4:3 (0:2, 3:0, 0:1 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 16.02.2017, 18:00 • DRFG Arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:43
    Tak to bude hodně dramatický závěr. Pardubice si na závěr zahrají početní převahu. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Radek Kučeřík.

41:17
    Domácí si na úvod třetí části zahrají početní převahu. 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku obdržel Petr Antoníček.

22:15
    Domácí operovali v útočném pásmu, ale nakonec se sami z pásma vyhostili útočným faulem. Dvě minuty za vražení na hrazení obdržel Dominik Vašíček. Třetí přesilovka pro Pardubice.

18:55
    Druhá přesilovka pro Pardubice. Dvě minuty za sevření puku rukou obdržel Maroš Jedlička.

16:14
    Svou první početní převahu si zahrají rovněž domácí. Dvě minuty za podražení obdržel Matěj Odehnal.

13:37
    Po zajímavé střele Konečného se strhla mela před Nečasem, po němž rozhodčí vyloučil na dvě minuty za krosček Daniela Kavického. První početní převaha pro Pardubice.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 25. Konečný (Vašíček, Sedláček), 32. Popelka (Vašíček), 36. Meluzín (Kučeřík, Konečný), 64. Mlčák – 8. Jelínek (Lašák, Pejzl), 16. Koffer, 60. Zeman (Šír, Jelínek)

HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – Holemý, T. Sedláček, Kučeřík, Mlčák, Furch, J. Sedláček, Studený – Žák, Popelka, Konečný, Hubáček, Meluzín, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček (C), Bartes.
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (Klas) – Matěcha, Pejzl, Kaštánek, Nedelka, Hrádek, Odehnal, Jelínek, Secký – Šír, Zeman, Antoníček, Koffer (C), Hledík, Rouha, Rohlík, Lašák.

Rozhodčí: Čuňočka – Komínek, Musil