Real Sociedad – Eibar 2:2 (kon.) | Malaga – Real Betis 1:2 (kon.) | Valencia – Leganés 1:0 (kon.)
Malaga CF
1:2 (1:0)
Real Betis
Úterý 28.02.2017, 21:30Španělská LaLiga • 25. kolo

90+4
    Juan Pérez Carlos dostává žlutou kartu za ostrý zákrok na Ceballose.

90+3
    Brankář Betisu Antonio Adán dostává žlutou kartu za zdržování hry.

90+3
    A právě brankář Málagy Carlos Kameni mohl být hrdinou, protože k němu propadl míč po rohovém kopu. Jenže jej zradilo zpracování a tak nakonec ani nezakončil.

90+1
    Nastavovat se budou celkem tři minuty.

88
    K zakončení se nakonec dostal stoper Martín Demichelis, ale jeho střela z pádu se stala jen obětí zákroku Adána.

82
    Jen co přišel Cejudo na hřiště, už vidí žlutou kartu za faul na Jonyho.

81
    Máme tu poslední střídání zápasu. Navarra na trávníku nahradí Álvaro Cejudo (Real Betis).

76
    José Rodríguez má pro dnešek hotovo, na hřišti jej nahradí Youssef En Nesyri.

76
    Za ostrý zákrok dostává Jony žlutou kartu. Domácí hráči zjevně nenesou dobře, že dopustili otočku soupeře a prohrávají.
    74. Antonio SANABRIA - 1:2

74
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Real Betis hraje zatím ve druhé půli skvěle a nyní svoji převahu korunoval druhou brankou a otáčí stav na 2:1. ANTONIO SANABRIA dokázal propálit vybíhajícího Kameniho z pravé strany. Bez asistence.

72
    Jony si zasekl míč na pravačku, vystřelil ale hodně nedůrazně a navíc jeho střelu ještě zpomalil jeden z obránců Betisu.

71
    Ruben Pardo je vystřídán, na jeho místo se postaví Alex Alegría.

68
    Jonas Martin byl faulován Miguelem Torresem, který se nevyhne žluté kartě.

66
    Pro dnešek už dohrál Castro, místo něj si zahraje Javier Ontiveros.

63
    Další žlutá karta pro Betis. Tentokrát ji vidí Bruno za faul ve středu hřiště.

62
    A po něm se málem mohli domácí radovat z branky. Zevnitř pokutového území střílel Ignacio Camacho, branku Adána ale přestřelil.

60
    Tentokrát se faulu dopustili hosté. Konkrétně to byl Darko Brašanac, který nevybíravě poslal k zemi Juana Péreze Carlose. Brašanac dostává žlutou kartu.

57
    Poprvé střídají také domácí, Keka nahradí Jony.
    48. Jonas MARTIN - 1:1

48
    Betisu se skvěle povedl nástup do druhé půle. Po přihrávce od Brašanace JONAS MARTIN pravačkou krásně přehodil padajícího Kameniho a srovnal stav na 1:1. Asistence Darko Brašanac.

46
    Hosté na nepovedenou první půli reagují střídáním. Gutieréze na trávníku nahradí Dani Ceballos.
    39. Pablo FORNALS - 1:0

39
    Málaga právě vstřelila branku!
    Alin Dorinel Tosca chtěl přihrát zpět svému brankáři, to ale byla velká chyba. Tento jeho záměr totiž vystihl PABLO FORNALS a řítil se tak sám na brankáře Adána. A překonal jej střelou pravou nohou z pravé strany k protilehlé tyči. Bez asistence.

36
    První žlutou kartu utkání dostává Germán Pezzella za faul na Sarabiu poměrně daleko od své branky.
    6.

6
    A Hernández dohodil až do pokutového území, odkud hlavičkoval nebezpečně Camacho. První zákrok si musel připsat Antonio Adán, míč vyrazil na roh.

Petr Sumbal

Branky: 39. Fornals – 48. Martin (Brašanac), 74. A. Sanabria

Karty:   68. Miguel Torres (MLG), 76. Jony (MLG), 90+4. J. P. Carlos (MLG) – 36. Pezzella (RBE), 60. Brašanac (RBE), 63. Bruno González (RBE), 82. Cejudo (RBE), 90+3. Adán (RBE)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 9:2. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:16.
    Malaga CF: Kameni – Miguel Torres, L. Hernández, Demichelis, J. P. Carlos – Camacho, José Rodríguez (76. En Nesyri) – Keko (57. Jony), Fornals, G. Castro (66. Ontiveros) – Charles.
    Náhradníci: Bojko – Duda, En Nesyri, Jony, D. Llorente, Ontiveros, Santos.

Real Betis: Adán – R. Navarro (81. Cejudo), Bruno González, Pezzella, Tosca, Á. Martínez – Brašanac, Pardo (71. Alegría), Martin, Gutiérrez (46. D. Ceballos) – A. Sanabria.
    Náhradníci: D. Giménez – Alegría, D. Ceballos, Cejudo, Durmisi, Mandi, Petros.

Rozhodčí: Alejandro José Hernández Hernández – Teodoro Sobrino Magán, José Enrique Naranjo Pérez