Skalica – Žilina 3:2 (kon.) | Lipt. Hrádok – Michalovce 0:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Trenčín 3:1 (kon.)
MFK Skalica
3:2 (2:1)
MŠK Žilina
sk Středa 08.03.2017, 14:30 • MFK Skalica • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok stredy. (16:26:49)

Aj druhé štvrťfinále Slovnaft Cupu prináša prekvapenie na úkor favorita. Po prehre Dunajskej Stredy prichádza aj prehra Žiliny. Prvý tím Fortuna ligy nestačil na bojovný výkon najlepšieho tímu z druhej ligy skupiny Západ. Skalica dnes dala o gól viac, a aj vďaka tomu vyhrala. Zverenci Adriána Guľu toho dnes veľa nepredviedli. Za domácich sa presadili Človečko, Ulrich a Šebesta, za MŠK skóroval dvakrát hlavou Mráz. Na Záhorí prepukli bujaré oslavy, avšak pre futbalistov Žiliny bude cesta domov určite nie najpríjemnejšia. Skalica porazila Žilinu v štvrťfinále Slovnaft Cupu 3:2.

90+4

90+4
    Ešte sme videli faul na domáceho hráča pri skalickej rohovej zástavke, ale to už bolo pravdepodobne všetko, čo sa dnes v Skalici udialo.
    90+3. MRÁZ - 3:2

90+3
    Žilina dala gól!
    Rohový kop hostí v poslednej nadstavenej minúte sa končí gólom! SAMUEL MRÁZ skóruje aj v druhom polčase.

90+2
    So Žilinčanmi to už vyzerá zle-nedobre. Ani tento center do pokutového územia neslávil úspech, druhá nadstavená minúta sa pomaly končí.
    90+1. Zákrok Volešáka v úvode nadstaveného času.

90+1
    V prvej nadstavenej minúte prišla strela doprostred brány! Prekvapujúco to bolo na domácej strane, Volešák mal čo robiť, aby zakončenie domáceho hráča aspoň vyrazil! Následné dorážky už obrana hostí zlikvidovala.

90
    A je to presne tak, ako som očakával. Nadstavujú sa presne tri minúty.

90
    Štandardku zahrali hostia nakrátko a vôbec sa im nepodarila. Začala sa nám posledná minúta riadneho hracieho času, môžeme ale očakávať aspoň tri nadstavené minúty.

89
    Hlohovského center jeden z domácich zadákov poslal radšej iba za bránkovú čiaru, rohový kop pre Šošonov.

88
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Ulrich, prichádza Jakubek.

87
    Rohový kop Žiliny sa skončil fiaskom, domáci navyše vyrazili do protiútoku. Volešák musel z brány von, loptu zasiahol, ale až vďaka obrancom sa Žilina definitívne ubránila.

86
    Žilina sa usadila pred šestnástkou Skalice a snaží sa niečo vymyslieť.

85
    Útočný faul v pokutovom území Skalice, domáci fanúšikovia povzbudzujú svoji hráčov a dodávajú im sily do posledných minút.

84
    Dokonca sme tu mohli vidieť štvrtý gól Skalice, hlavička domáceho futbalistu skončila iba v náručí Volešáka.

83
    Žilina bude vsádzať zväčša už iba na nakopávané lopty, domáci s týmito nákopmi problém nemajú.

82
    Skalica to má výborne rozohrané, už len vydržať posledné minúty a postup do semifinále bude realitou.