Skalica – Žilina 3:2 (kon.) | Lipt. Hrádok – Michalovce 0:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Trenčín 3:1 (kon.)

Žilina dala gól!
    Rohový kop hostí v poslednej nadstavenej minúte sa končí gólom! SAMUEL MRÁZ skóruje aj v druhom polčase.
    90+1. Zákrok Volešáka v úvode nadstaveného času.

90+1
    V prvej nadstavenej minúte prišla strela doprostred brány! Prekvapujúco to bolo na domácej strane, Volešák mal čo robiť, aby zakončenie domáceho hráča aspoň vyrazil! Následné dorážky už obrana hostí zlikvidovala.

90
    A je to presne tak, ako som očakával. Nadstavujú sa presne tri minúty.

88
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Ulrich, prichádza Jakubek.

80
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Pankaričan, prichádza Lipták.
    80. ŠEBESTA - 3:1

79
    Skalica dala gól!
    Žilina dostáva tretí gól v čase, keď do konca zápasu ostáva niečo vyše desať minút! Nepresná prihrávka na Hlohovského, Hruška vyviezol loptu na polovicu súpera. DANIEL ŠEBESTA sa po presnej prihrávke presadil zvnútra šestnástky a prekonáva Volešáka, ktorý vie, že jeho spoluhráči to budú mať v útoku veľmi, ale veľmi ťažké.
    73. Zmätok v šestnástke Skalice.

73
    Zmätok v šestnástke Skalice! Hostia mohli vyrovnať po chybách domácich futbalistov, z hľadiska sa ozvalo aj: "Ruka!", penalta odpískaná nebola.

72
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Človečko, prichádza Hruška.

70
    Dnešné stretnutie sleduje 1 520 divákov.

66
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Králik, prichádza Hancko.
    50. Žltá karta

50
    Škaredý zákrok od Vaščaka na Králika bol ocenený žltou kartou. Králikovi tečie z tváre krv, jeho návrat do diania je otázny.

46
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Cociuc, prichádza Sheidaev.

35
    Faul v poslednej možnej chvíli. Filip Kaša zastavil prenikajúceho útočníka Skalice približne tri metre pred hranicou veľkého vápna.

31
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Herrera, prichádza Mabouka.
    22. MRÁZ - 2:1

22
    Do tretice to už vyšlo. Nikolas Špalek centrom z pravej strany šestnástky vyzval na skórovanie SAMUELA MRÁZA. Kanonier žilinského mužstva umiestnil oblúčikom loptu do siete, táto hlavička sa naozaj vydarila.
    16. ULRICH - 2:0

16
    Po neuveriteľnom prieniku z ľavého krídla ťažil z roboty svojho spoluhráča ĽUBOMÍR ULRICH, ktorý po zmätkoch v obrane hostí dorazil loptu do siete Volešáka!
    2. ČLOVEČKO - 1:0

2
    Obrovská chyba hosťujúcej obrany! Nepresná malá domov od jedného zo zadákov, RADOSLAV ČLOVEČKO bol v správnom čase na správnom mieste a otvára skóre stretnutia už v druhej minúte!