Martin – Nitra 4:3 (1:0 po s.n.) | Žilina – Košice 2:4 (kon.) | Zvolen – Poprad 4:3 (2:0 po s.n.)
Trenčín – Banská Bystrica 2:1 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
4:2 (3:1, 0:1, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Středa 08.03.2017, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 52. kolo

59:12
    Nové Zámky získavajú v závere presilovku, Igor Bobček dostáva dve minúty za podrazenie. Záver stretnutia teda bude jasne v réžii domácich.

52:27
    Sledujeme obojstranné vylúčenie. Ossi Saarinen dostáva dve minúty za sekanie a Igor Bobček rovnaký trest, ale za hrubosť.

41:40
    Dlho však presilovka Nových Zámkov netrvala. Milan Kytnár si odsedí dve minúty za držanie.

41:13
    Presilovka pre HC Nové Zámky. Patrik Luža dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

34:23
    Presilovku si zahrajú domáci. Brankár Karol Križan fauloval, dostal dve minúty za sekanie. Odsedí si to za neho Vladimír Vybiral.

29:15
    Bude sa vylučovať. Presilovku budú mať hostia. Patrik Maier dostáva dve minúty za hákovanie.

18:24
    Presilovka pre hostí, prvá v zápase. Marek Dubec si odsedí trest za sekanie.

12:20
    Nové Zámky si zahrajú ďalšiu presilovú hru. Hráčska lavica Liptovského Mikuláša dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.