NY Rangers – Tampa 2:3 (kon.) | Philadelphia – Columbus 3:5 (kon.) | NY Islanders – Carolina 4:8 (kon.)
Nashville – Winnipeg 5:4 (po pr.) | Calgary – Pittsburgh 4:3 (1:0 po s.n.) | Vancouver – Boston 3:6 (kon.)
Arizona – Colorado 1:0 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 1:3 (kon.)
Nashville Predators
5:4 (2:2, 1:2, 1:0 - 1:0)
Winnipeg Jets
Úterý 14.03.2017, 01:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
    Hokejisté Nashvillu udolali Tryskáče z Winnipegu v prodloužení.

Československá stopa

Marko Daňo (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 08:07 (04:00:27)

1. James Neal (NSH) 1+0
    2. Ryan Johansen (NSH) 1+1
    3. Filip Forsberg (NSH) 1+1

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 42:34 (16:10, 10:17, 14:6 – 2:1)
    Zblokované střely – 5:17
    Vyhraná vhazování – 35:31
    Trestné minuty – 7:11
    Hity – 20:24

V prodloužení byli šťastnější hráči Nashvillu, kterým zajistil bonusový bod přesilovkovou trefou James Neal. Sledovali jsme krásné utkání plné zvratů. Domácí dokázali otočit skóre z 0:2 na 3:2, ale ještě ve druhé třetině zase prohrávali 3:4. Jets mohli i zvýšit, ale zásah Perreaulta byl po challenge odvolán pro předchozí ofsajd. Ve 45. minutě tak srovnal Ryan Johansen.

62:11 James NEAL - 5:4

62:11
    Nashville právě vstřelil branku!
    JAMES NEAL rozhoduje! Domácí útočník dostal přihrávku na pravý kruh od Romana Josiho a krásnou střelou, která ještě brnkla o brankovou konstrukci, nedal Hellebuyckovi šanci na zákrok. Asistence: Roman Josi a P. K. Subban.

61:41
    Mike Fisher vyhrál buly tak, že své spoluhráče zahnal do středního pásma.

61:37
    Domácí kouč Peter Laviolette si vyžádal oddechový čas.

61:37
    Dustin Byfuglien zahákoval Ryana Johansena a domácí si tak zahrají přesilovku!

61:25
    Patrik Laine jel sám na Pekku Rinneho, ale ten udržel Predátory vynikajícím zákrokem ve hře!

60:34
    U puku domácí, kteří se snaží hráči Winnipegu trochu vytáhnout.

60:01

Ve třetí třetině padl jediný gól. Vstřelil ho domácí Ryan Johansen, jenž tak vyrovnal na 4:4. Za tohoto stavu se tedy bude prodlužovat.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Colton Sissons pálí z pravé strany útočného pásma těsně mimo!

59:19
    Domácí v závěru střílejí z každé pozice. Z levého kruhu pálil Forsberg a Hellebuyck zasáhl lapačkou.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 13. Watson (Bitetto), 20. Fisher (C. Smith, Josi), 21. Forsberg (Johansen, Arvidsson), 45. Johansen (Forsberg, Arvidsson), 63. Neal (Josi, P. K. Subban) – 4. Wheeler (Scheifele, Lowry), 13. Byfuglien (Ehlers, Little), 24. Laine (Ehlers, Little), 29. Armia (Morrissey, Postma)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Bitetto – Arvidsson, Johansen, Forsberg – Neal (A), Järnkrok, C. Wilson – C. Smith, Fisher (C), Parenteau – Watson, Sissons, McLeod.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien (A), Chiarot, Melchiori, Morrissey, Postma, Stuart – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Laine, Little, Perreault – Armia, Lowry, Daňo – Thorburn, Copp, Matthias.

Rozhodčí: Peel, Nicholson – Alphonso, Wheler

Diváci: 17355