NY Rangers – Tampa 2:3 (kon.) | Philadelphia – Columbus 3:5 (kon.) | NY Islanders – Carolina 4:8 (kon.)
Nashville – Winnipeg 5:4 (po pr.) | Calgary – Pittsburgh 4:3 (1:0 po s.n.) | Vancouver – Boston 3:6 (kon.)
Arizona – Colorado 1:0 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
2:1 (1:0, 0:0, 1:1) Stav série: 1:0
HC Oceláři Třinec
Úterý 14.03.2017, 17:30 • DRFG Arena, Brno • Play-off extraligy st. dorostu • Semifinále

59:51
    Rufer obdržel dvouminutový trest za sekání a je rozhodnuto! Kometa si tento zápas již pohlídá. Rozhodčí udělil ještě desetiminutový osobní trest Margušovi za nesportovní chování.

49:08
    Nyní se ale budou domácí bránit. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Petr Krejčí.

41:36
    Nicméně přesilovku si zahraje Třinec. Petr Krejčí obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

35:56
    Druhá přesilová hra pro Kometu v krátkém časovém úseku. 2+10 minuty za zásah do hlavy a krku obdržel David Homola.

32:29
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Raška – 2 min., sekání).

27:34
    První početní převaha pro Kometu ve druhé části. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Jakub Michálek.

20:30
    Třinec si zahraje přesilovou hru. Po potyčce rozhodčí vyloučil hostujícího Rašku jen na dvě minuty za hrubost, kdežto Kučeru na 2+2 minuty.

08:10
    Oceláři si ale zahrají početní převahu. Dvě minuty za napadení obdržel Vojtěch Kadlic.

03:16
    Přesilovka Komety měla jepičí život, poněvadž stejného prohřešku jako před chvílí Molin se dopustil i Vojtěch Střondala. Dvě minuty za podražení a poměr sil na ledě se vyrovná.

03:05
    Domácí si soustavným tlakem vytvořili první početní převahu. Dvě minuty za podražení obdržel Dominik Molin.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 7. Süss (Matula, Kučera), 47. Krejčí – 58. Najsar (Peterek, Raška)

HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Krejčí, Věžník, Jurnečka, Kowalczyk, Kučera, Mlčák, Vašíček, Jeřábek – Novák, Süss, Svoboda, Minárik, Střondala, Krejčí, Matula, Škvrně, Frydrych, Kunc, Plášek, Kadlic.
    HC Oceláři Třinec: Ochman (Štěpánek) – Radzienciak, Krzak, Rufer, Marguš, Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Čmiel, Tománek, Indrst, Klocek, Przybyla, Peterek, Raška, Plandor, Papaj, Najsar, Molin.

Rozhodčí: Pilný, Úlehla – Kis, Urubčík