Nitra – Žilina 3:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Skalica 2:0 (kon.) | Detva – Trenčín 3:1 (kon.)
HK Nitra
3:2 (3:0, 0:2, 0:0) Stav série: 2:0
MsHK Žilina
sk Úterý 04.04.2017, 18:00 • Nitra Aréna • Tipsport Liga (SR) play-off • Semifinále

S konštatovaním, že Nitra v druhom zápase semifinálovej série porazila Žilinu 3:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:38:44)

Po závere zápasu ešte roztržka medzi Versteegom a Ťavodom, všetko však vyriešili rozhodcovia.

59:38
    Ordzovenský prihrával pred prázdnu bránku Žiliny Copeovi, ktorý minul.

59:22
    Tvrdá bomba Juraja Juríka po prihrávke od Hrušku Hartzell však znovu podržal svoj tím.

59:01
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:59
    Lukáš Paukovček mohol definitívne rozhodnúť, no minul opustenú bránku Žiliny!

58:50
    Marek Hovorka príklepom od modrej čiary míňa bránku Nitry!

58:36
    Oddychový čas domácich.

58:36
    Buly pred Ericom Hartzellom, Maroš Mikoláš však mieri na striedačku svojho tímu!

58:36
    Stupka sa snažil prebiť do útočného pásma, no to sa mu nepodarilo.

58:12
    Oddychový čas hostí.

58:12
    Buly po ľavej ruke Maroša Mikoláša.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:38
    Hartzell sa po nastrelení puku snažil rýchlo rozohrať, za pomoci Tibora Kutálka sa mu to aj podarilo.

56:58
    Znovu sa hrá pomerne dlho bez prerušenia hry.

56:20
    Čas sa pre Žilinu kráti, očakávaný tlak hostí v závere stretnutia zatiaľ neprichádza.

55:39
    Bajtek preniesol hru na Štefanku, ktorý sa snažil nájsť v priestore Paukovčeka, no táto akcia nevyšla Nitranom podľa očakávania.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:50
    Vhadzovanie v strednom pásme, puk pre hokejistov Nitry.

54:05
    Puk je za bránkou Nitry, kde ho má na hokejke Versteeg. Ten sa snažil rozohrať puk, no trafil len Tomáša Bokroša a puk končí mimo ľadu.

53:41
    Puk je v držaní hokejistov Žiliny, ktorí sa snažia o zvrat v zápase, Nitra má však veľmi skúsený káder a tak si dáva v defenzíve veľký pozor.

53:01
    Dnešné stretnutie sleduje 3393 divákov.

52:59
    Čakajú nás nesmierne napínavé záverečné minúty dnešného zápasu.

52:36
    Domáci v plnom počte.

52:05
    Nitra sa znovu oslobodzuje, puk je za bránkou Žiliny.

51:45
    Žilinčania sú znovu pred Hartzellom, no po strele Konečného sa puk odrazil až za modrú čiaru.

51:15
    Žilina v útočnom pásme, no stráca puk a ten smeruje až ku Marošovi Mikolášovi.

50:49
    Po strele Mareka Hovorku sa ku dorážke dostal Ján Ťavoda, ktorý však puk poslal len do výstroje kanadského brankára Nitry.

50:36
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Cope – 2 min., držanie).

50:01
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, pred bránkou Nitry vzniká šarvátka a Žilina bude hrať presilovú hru.

49:25
    Stupka naslepo hľadal v útočnom pásme Konečného, tentoraz však spolupráca žilinským útočníkom nezafungovala.

48:59
    Nitra sa však snaží rozhodnúť dnešný zápas, bekhendový pokus Juraja Štefanku nebol presný.

48:15
    Nitra je aktívna, ale už to nie je taký tlak ako v prvej tretine a v prvej polovici druhej tretiny.

47:43
    Stále sa hrá bez prerušenia, oba tímy znovu striedajú počas hry.

47:05
    Nitra stále hrá v útočnom pásme, Slovák tečoval strelu Ručkaya, no Mikoláš bol opäť na svojom mieste.

46:45
    Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia hry, tvrdý hit inkasoval Matt Cope, ktorý odchádza na striedačku s bolestnou grimasou.

46:05
    Marek Hovorka napádal nitriansku rozohrávku, kapitán Žiliny pôsobí akoby mal dvojo pľúc, pretože nevypustí ani jeden jediný súboj.

45:36
    Tempo hry nám na rozdiel od úvodu tretiny mierne opadlo, hrá sa v pásme Žiliny.

45:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Nitra stále vedie nad Žilinou 3:2.

44:45
    Ďalší úspešný zákrok Maroša Mikoláša, ktorý tentoraz vychytal tečovaný puk od Michala Krištofa.

44:31
    Od korčulí Bokroša sa puk odrazil na hokejku Henricha Ručkaya, ktorý však strelou rozvlnil len bočnú sieť žilinskej bránky.

44:04
    Žilina už utočí aj s obrancami, Vlci sa snažia presadiť v ofenzíve. Od zraneniami zdecimového tímu Vlkov je to mimoriadne sympatická snaha.

43:38
    Tvrdé súboje za bránkou Nitry zvádzali domáci obrancovia so Stupkom a Macejkom, napokon sa im podarilo puk získať.

43:03
    Pupák s pukom na hokejke čakal na dostriedanie svojho tímu, Žilina už stiahla hru na tri formácie.

42:25
    Nitra stiahla puk za vlastnú bránku, oba tímy bleskovo striedajú počas hry.

41:55
    Žilina vsádza všetky sily na jednu kartu a úpenlivo bojuje o možnosť vyrovnať stav dnešného stretnutia.

41:25
    Macejkovu strelu od modrej čiary tečoval pred Hartzellom Ondruš. následne sa ešte dostal ku zakončeniu Rogoň, no brankár Nitry bol znovu pozorný.

40:59
    Václav Stupka osvedčil svoju rýchlosť a ušiel obrane Nitry, pred Hartzellom však nepochodil a brankár Nitry tak znovu podržal svoj tím.

40:39
    Marek Hovorka sa dostal k puku v rohu klziska a skúsil strelou prekvapiť Erica Hartzella, no to sa mu nepodarilo.

40:01
    Úvodné buly tretej tretiny v prospech hokejistov Nitry.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine máme v Nitre stav 3:2. Hostia znížili v 29. minúte v presilovej hre gólom Hovorku a 12 sekúnd pred koncom druhej tretiny vsietil kontaktný gól Vlkov Filip Ondruš. Tretia tretina sa začne približne o 19:58.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:48
    Žilina dala gól!
    Tak to je neuveriteľné, tesne pred koncom druhej tretiny hostia dávajú kontaktný gól! Patrik Rogoň našiel prihrávkou mladého FILIPA ONDRUŠA, ktorý strelou z prvej popod Hartzellovu lapačku znižuje na 3:2! Asistencia: Patrik Rogoň.

39:41
    Žilinčania v závere druhej časti hry ožili, Hartzell je však veľkou oporou svojho tímu.

39:20
    Mário Grman skúsil strelu, puk z jeho hokejky zamieril tesne nad bránku Erica Hartzella.

39:01
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:40
    Nitra stále hrá v útočnom pásme, strelu Michala Krištofa tečoval žilinský Marek Hovorka vedľa svojej bránky.

37:55
    Krásna kombinácia prvého útoku Nitry, po strele Mareka Slováka znovu predviedol bravúrny zákrok Maroš Mikoláš!

37:45
    Oba tímy pomerne tvrdo dohrávajú osobné súboje, prím hrá v tejto činnosti Matt Cope.

37:13
    V tejto fáze je hra mierne rozkúskovaná, hrozia drobné šarvátky a tak rozhodcovia utlmujú všetky vášne na oboch stranách.

36:41
    Nitra v hre 5 na 5 drží puk v útočnom pásme, hostia sa snažia za akúkoľvek cenu oslobodiť.

36:04
    Hrá sa v rýchlom tempe a s minimom prerušení, oba tímy striedajú počas hry.

35:15
    Nitra za necelé dve tretiny vystrelila už 35 striel do priestoru Mikolášovej bránky, ďalších minimálne 15 bolo mimo, prípadne zblokovaných.

35:01
    Do konca druhej tretiny ostáva necelých 5 minút, Nitra vedie nad Žilinou 3:1.

34:43
    Hostia v plnom počte.

34:12
    Jameson Milam napriahol od modrej čiary, no v rozhodujúcom momente zlomil hokejku.

33:43
    Václav Stupka sa s pukom predral do útočného pásma aby sa vzápätí s pukom na hokejke vrátil do žilinského pásma. Skúsený žilinský útočník nazbieral cenné sekundy pre svoj tím.

33:12
    Nitra znovu rozostavená v presilovkovej formácii pred bránkou Žiliny.

32:50
    Delovka Versteega od modrej čiary bola tečovaná Jurajom Štefankom. Mikoláš s námahou chytá.

32:43
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Zlocha.

31:58
    Gmitter potiahol puk do pásma Nitry, následne ho však zastavil kapitán Nitra Mezei. K puku sa ešte dostal Filip Ondruš, ktorý prihrával puk Macejkovi. Hartzell pozorný.

31:28
    Cope po odohratí puku dohral Rastislava Konečného, ktorý sa veľmi ťažko zbieral z ľadu, no zdá sa, že bude v poriadku.

31:12
    Hostia zo Žiliny sa snažia dostať dopredu, ale vôbec sa im nedarí.

30:45
    Po vyhratom buly v pásme Žiliny dostal puk na hokejku Marek Slovák, no jeho delovka našla brankára Žiliny pripraveného.

30:36
    Maroš Mikoláš je dnes v jednom ohni, znovu musel zasahovať po strele Judda Blackwatera.

30:01
    Máme za sebou polovicu dnešného zápasu, Nitra vedie nad Žilinou 3:1.

29:39
    Ďalšia strela Nitry od modrej čiary, Korím však húštinu tiel pred Mikolášom neprestrelil.

29:10
    Tvrdá strela Pupáka od modrej čiary, úspešný zákrok si znovu pripisuje Maroš Mikoláš. Nuž a pred bránkou Žiliny znovu vzniká drobná šarvátka.

28:35
    Nitra v prečíslení 2 na 1, Šille nabíjal Macíkovi, ktorý zakončil z prvej, no žilinský gólman Maroš Mikoláš sa bleskovo presunul k tyči a predviedol fantastický zákrok!

28:07
    Hostia využívajú presilovú hru, pretože Tomáš Bokroš mal za bránkou Nitry veľa priestoru, nabil pred bránku Nitry MAREKOVI HOVORKOVI a žilinský kapitán sa nemýlil. Asistencia: Tomáš Bokroš.

27:13
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Cope – 2 min., nedovolené bránenie).

26:30
    Žilinčania sa snažia usadiť v útočnom pásme, ale leží na nich katastrofálna deka a Vlkom spod Dubňa sa vôbec, ale naozaj vôbec nedarí.

25:59
    Nitra hrá v oslabení, ale napriek tomu sa hrá pred bránkou Žiliny, kde strelou od modrej čiary neuspel Jameson Milam.

25:27
    Versteeg nepekne trafil Macejka kolenom, toto mohlo dopadnúť pre žilinského obrancu veľmi nepríjemné. Nuž, je otázne, či sú za stavu 3:0 naozaj nutné takéto zákroky.

25:27
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Versteeg – 2 min., faul kolenom).

25:25
    Snáď prvá chyba obrany domácej Nitry, Jurík sa prebíjal cez dvojicu obrancov, no neuspel.

25:01
    Máme za sebou 5 minút druhej tretiny, Nitra vedie nad Žilinou stále 3:0.

24:41
    Žilina sa oslobodzuje spod tlaku ako sa len dá, napríklad aj za cenu zakázaného uvoľnenia.

24:03
    Hrá sa dlho bez prerušenia, oba tímy tak striedajú počas hry.

23:11
    Prečíslenie Žiliny, Mário Grman ho však riešil individuálne a jeho strela mierila len do hrude Erica Hartzella.

22:43
    Hrá sa znovu v obrannom pásme Žiliny, Hartzell si pri takomto priebehu tretiny môže do bránky pokojne pribaliť aj krížovky.

22:05
    Stále sa hrá pred bránkou Žiliny, po jedovke Macíka Mikoláš radšej podržal puk a dovolil spoluhráčom prestriedať.

21:41
    Žilina robí chyby v obrane, Holovič nechal Kutálkovi úplne voľnú cestu pred bránku, no znovu sa zaskvel Mikoláš, ktorý pokryl aj následnú dorážku Michala Krištofa.

21:05
    Nitra pokračuje v nápore, drží puk v útočnom pásme, Mikoláš má neuveriteľne veľa práce.

20:25
    Hneď na začiatku tretiny preveril pozornosť Maroša Mikoláša Marek Slovák, mladý gólman Žiliny bol však pozorný.

20:01
    Úvodné buly druhej tretiny v prospech hokejistov Žiliny.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedie Nitra nad Žilinou pomerne hladko 3:0. Domáci išli do vedenia v 7. minúte, kedy počas presilovej hry prestrelil Mikoláša Branislav Mezei. Po druhý raz Nitra udrela v 9. minúte, kedy sa presadil Matt Cope. V 17. minúte už domáci viedli 3:0, o čo sa postaral presným príklepom v presilovej hre Henrich Ručkay. Druhá tretina sa začne približne o 18:58.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:15
    Krištof skúsil pozornosť Maroša Mikoláša, následne sa k puku po odraze dostal Ručkay, no minul žilinskú bránku.

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:36
    Oheň a síra sa valí na Mikolášovu bránkou od hráčov Nitry, Žilina je zrelá na uterák v týchto sekundách.

17:49
    Blackwater hľadal prihrávkou v dobrej pozícii Mareka Slováka, ten však puk nestihol zachytiť.

17:32
    Nitra v pohode drží puk v útočnom pásme, je zjavné, že Nitrania majú podstatne viac fyzických síl.

16:58
    Nitra dala gól!
    Odrazený puk od Mikoláša sa dostal priamo na hokejku HENRICHA RUČKAYA, ktorý príklepom vymietol vinkel Mikolášovej bránky. Asistencia: Branislav Mezei.

16:41
    Tlak Nitry v presilovej hre stále trvá.

16:15
    Veľká šanca domácich, Marek Slovák sa dostal výborne do zakončenia, no opečiatkoval len tyčku žilinskej bránky!

16:00
    Strela Jamesona Milama od modrej čiary, Mikoláš bol na svojom mieste.

15:51
    Nitra je nasťahovaná pred bránkou Žiliny, hra je však prerušená pre prihrávku rukou. Následne je hra vykázaná do stredného pásma.

15:04
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Ťavoda – 2 min., podrazenie).

15:01
    Do konca prvej tretiny ostáva necelých 5 minút. Nitra vedie nad Žilinou 2:0.

14:55
    Nitra bude hrať ďalšiu presilovú hru, na lavicu hanby poputuje Ján Ťavoda.

14:46
    Zakázané uvoľnenie v podaní Žiliny, nasledovať bude buly pred Marošom Mikolášom.

14:05
    Domáca Nitra hrá vo veľkej pohode, je to jasne vidieť na každom dotyku hráčov s pukom.

13:35
    Brejčák od modrej čiary nastrelil puk tak, že ten zapadol priamo do lapačky Daniela Brejčáka. Následne vzniká pred bránkou Nitry drobná šarvátka, ktorú však rozhodcovia rýchlo vyriešili.

13:13

12:36
    Hostia pri snahe o rýchly prechod do útočného pásma chybujú, je z toho zakázané uvoľnenie a následné buly pred Marošom Mikolášom.

12:02
    Hostia stále pokračujú v tlaku počas presilovej hry, Meland však odzbrojil Mareka Hovorku a poslal puk cez všetky čiary.

11:44
    Nitra so štyrmi hráčmi.

11:36
    Rastislav Konečný napriahol z pozície falošného obrancu, Harzell však znovu skvele zasahuje!

11:25
    Žilina znovu v útočnom pásme pred Hartzellom.

11:13
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Mezei – 2 min., držanie).

11:03

10:30
    Rýchle strely v podaní Rogoňa, Bokroša a Hovorku, Hartzell však znovu chytá vo famóznej forme.

10:01
    Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Nitra vedie nad Žilinou 2:0.

09:55
    Žilina nasťahovaná v útočnom pásme pred Ericom Hartzellom.

09:44
    Žilina tak bude hrať 79 sekúnd presilovú hru o dvoch hráčov.

09:44
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Hartzell – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

09:20
    Hneď v úvode hry v oslabení sa Nitra oslobodzuje a posiela puk až za Maroša Mikoláša.

09:03
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Paukovček – 2 min., podrazenie).

08:49
    Ordzovenský pred Mikolášom neuspel, hostia sa následne dostali do pomerne ojedinelého útoku a budú hrať presilovú hru.

08:25
    Tlak Nitry pokračuje aj po skončení presilovej hry, domáci sú pri chuti a Žilina to bude mať dnes nesmierne ťažké.

08:09
    Blackwater prihrávkou na MATTA COPPEA prekvapil žilinského brankára a kanadský útočník z uhla zvyšuje vedenia Nitry na 2:0. Asistencia: Judd Blackwater.

08:05
    Na ľade už je prvá formácia Nitry, pred Mikolášom to opäť horí.

07:35
    Nitra je znovu usadená pred bránkou Žiliny, v dorážke sa tentoraz nepresadil skúsený Juraj Štefanka.

07:17
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Bokroš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

06:55
    Žilina bude hrať v oslabení, na trestnú lavicu poputuje Tomáš Bokroš.

06:40
    Domáci napokon predsa len využívajú presilovú hru, pretože BRANISLAV MEZEI ďalšou bombou od modrej čiary prestrelil Maroša Mikoláša. Asistencia: Michal Krištof.

06:25
    Ďalšia bomba Mezeia od modrej čiary aj s tečom Raisa, Mikoláš znovu úspešný.

06:00
    Po buly v útočnom pásme Nitry napriahol ku strele Branislav Mezei, jeho delovka si však cestu do siete nenašla.

05:41
    Tlak Nitry je skutočne obrovský, po strele od modrej čiary končí puk v lapačke Maroša Mikoláša a následne vzniká pred bránkou Žiliny ku šarvátke.

05:19
    Domáci hokejisti Nitry už sú v útočnom pásme, Blackwater však pred bránkou Žiliny neuspel. Tlak Nitry pokračuje.

05:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút zápasu, stav je stále 0:0.

04:42
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Ondruš – 2 min., podrazenie).

04:10
    Nitra bude hrať presilovú hru a je v obrovskom tlaku, Macík sa znovu dostal do veľkej šance, no Mikoláš bol pozorný.

03:49
    Strela Macíka zblokovaná, puk smeruje von z pásma, kde domáci znovu chybujú vďaka pomerne ležérnemu prístupu, Filip Ondruš však túto šancu nevyužil.

03:39
    Michal Krištof sa snažil dostať pred žilinskú bránku, no bol už dlho na ľade a napokon puk len nahodil priamo na lapačku Maroša Mikoláša.

03:14

03:01
    Tvrdá strela Raisa od modrej čiary minula Mikolášovu bránku.

02:39
    Puk znovu putuje až za bránku Nitry, domáci sa však okamžite tlačia dopredu.

02:02
    Chyba Nitry vo vlastnom pásme, Patrik Rogoň získal puk, no jeho strelu následne zblokoval Jameson Milam.

01:49
    Puk je za bránkou Erica Hartzella, domáci striedajú a rovnako tak konajú aj hostia.

01:22
    Milamova strela bola pred bránkou Žiliny tečovaná, gólman Žiliny puk vyrazil ľavým betónom.

01:14
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Stupka – 2 min., sekanie).

00:59
    Domáca Nitra sa od úvodu tlačí dopredu, Ručkay sa snažil presadiť po pravej strane, Juraško ho však zastavil.

00:15
    Hneď v úvode zápase sa dostal Marek Slovák do dobrej šance, Maroš Mikoláš vyťahuje prvý úspešný zákrok v dnešnom zápase.

00:01
    Úvodné buly zápase v prospech Mareka Slováka z Nitry.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Štátna hymna doznela, poďme na to!

Oba tímy máme na ľade, zaznie štátna hymna Slovenskej republiky a potom sa začne samotný zápas.

Aktuálne správy z tábora Žiliny hovoria, že až 12 hráčov Vlkov má zdravotné problémy. Isté je, že dnes sa na ľade v Nitre nepredstavia Lukáš Handlovský, Michal Švihálek, Peter Húževka a Václav Čížek. Kapitán Žiliny Marek Hovorka napokon nastúpi.
    Zmena však nastáva i v bránke Vlkov, kde sa predstaví mladý Maroš Mikoláš.

Úvodné zostavy:

HK Nitra: Hartzell (Valent) – Milam, Ordzovenský, Rais, Mezei, Meland, Versteeg, Pupák, Korím – Cope, Slovák, Blackwater – Ručkay, Krištof, Kutálek – Macík, Šille, Tvrdoň – Štefanka, Paukovček, Bajtek

MsHK Žilina: Mikoláš (Tomek) – Bokroš, Ťavoda, Juraško, Brejčák, Macejko, Grman, Mendrej, Prokop – Jurík, Hruška, Hovorka – Konečný, Stupka, Holovič – Rogoň, Ondruš, Gmitter – Zlocha, Švec

Rozhodca: Jonák, Stano – Kacej, Šefčík.

Príjemný dobrý podvečer z Nitry, kde dnes pokračuje semifinálová séria hokejovej Tipsport ligy, v ktorej si zmerajú sily hokejisti HK Nitra a MsHK Žilina. Zápas sa v Nitra Aréne začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Nitre patrilo po základnej časti našj najvyššej súťaže druhé miesto so ziskom 112 bodov. Tím okolo trénera Andreja Kmeča obhajuje majstrovský titul z uplynulej sezóny. Lídrami tímu sú najmä útočník Marek Slovák (v základnej časti 60 kanadských bodov), obranca Jamesom Milam (v základnej časti 39 bodov). V bránke sa aktuálne striedajú Michal Valent (34 zápasov, úspešnosť 91,25% s Ericom Hartzellom (19 zápasov, úspešnosť 92,78%). Vo štvrťfinálovej sérii vyradili Nitrania Poprad hladko 4:0 na zápasy.

Žiline vyšla základná časť súťaže nad očakávanie. Vlci obsadili v konečnom účtovaní 4. miesto so ziskom 90 bodov. Tím vedený skúseným lodivodom Milanom Jančuškom patril k prekvapeniam súťaže. Kanadské bodovanie tímu vyhral skúsený Marek Hovorka, ktorý sa po príchode z Košíc stal i kapitánom tímu. V 53 zápasoch získal 60 bodov (23+37). Druhé miesto v bodovaní patrí Lukášovi Handlovskému, tretie Rastislavovi Konečnému. Oporou MsHK v bránke je Tomáš Tomek. chrbát mu kryje mladý Maroš Mikoláš. Vo štvrťfinálovej sérii Žilinčania vyradili Zvolen pomerom 4:3 na zápasy.

V prvom zápase série včera Nitra zdolala Žilinu 5:0, Vlci navyše prišli o viacerých zranených hráčov. Ako to bude pokračovať dnes? Zápas v Nitre sa začína o 18:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame vás pri online prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 7. Mezei (Krištof), 9. Cope (Blackwater), 17. Ručkay (Mezei) – 29. Hovorka (Bokroš), 40. Ondruš (Rogoň)

Rozhodčí: Jonák, Stano – Kacej, Šefčík