Lotyšsko – Finsko | 2:7 (kon.) | | | Bělorusko – Švédsko | 2:3 (kon.) |
Finsko – Švédsko | 1:5 (kon.) | | | Česko – Rusko | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Magnitogorsk – Petrohrad | 3:5 (kon.) |
Bosna a Hercegovina – SAE | 0:5 (kont.) | | | Jihoafrická rep. – Tchaj-wan | 7:3 (kon.) | | | Hongkong – Gruzie | 3:14 (kon.) |
Lucembursko – Bulharsko | 10:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Nitra | 3:4 (kon.) |
Olomoucký kraj – Orange 20 | 7:1 (kon.) | | | Sparta – Hvězda Praha | 4:2 (kon.) | | | Select – Slavia | 2:1 (kon.) |
Slovensko – Kladno | 0:1 (kon.) | | | Hvězda Praha – Orange 20 | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Olomoucký kraj – Sparta | 2:4 (2.pol) |
Slovensko – Slavia | 0:0 (14:00) | | | Select – Kladno | 0:0 (15:00) |
konec
Bělorusko
2:3
(1:2, 1:0, 0:1)
Švédsko
58:30
|
Vyloučení v týmu Bělorusko (Arťom Baltruk – 2 min., podražení).
|
|
46:15
|
Vyloučení v týmu Bělorusko (Vladislav Jerjomenko – 2 min., podražení).
|
|
38:31
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Marcus Sylvegard – 2 min., hákování).
|
|
36:41
|
Vyloučení v týmu Bělorusko (Ivan Drozdov – 2 min., hákování).
|
|
29:44
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Jacob Peterson – 2 min., podražení).
|
|
19:21
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Filip Westerlund – 2 min., krosček).
|
|
17:41
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Rickard Hugg – 2 min., hákování).
|
|
10:09
|
Vyloučení v týmu Bělorusko (Maxim Nikitin – 2 min., držení hole).
|
Branky a nahrávky:
13. Anosov (Filjajev), 34. Baltruk (Pavlenko, Drozdov) – 2. Zetterlund (Gustafsson), 5. Miketinac, 60. Bemström (Hugg, Lundeström)
Rozhodčí: Iwert (GER), Sewell (GBR) – Hagerstrom (FIN), Kupcus (LAT)
Diváci:
Neproměněná penalta:
Bělorusko:
Grišenko (Tolopilo) – Jerjomenko, Gabrus, Nikitin, Boršjov, Savrickij, Gurban, Sapego – Filjajev, Martynov, Kot – Drozdov, Baltruk, Pavlenko – Firsov, Drobyš, Anosov – Anufrienko, Ažgirej.
Náhradníci:
Trenér:
Švédsko: Eriksson Ek (Ahman) – Westerlund, Brännström, Boqvist, Walfridsson, Liljegren, Ginning – Hugg, Bemström, Lundeström – Gustafsson, Zetterlund, Olofsson – Miketinac, Peterson, Sylvegard – Bäck, Elvenes, Johansson – Fjellström.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Švédsko: Eriksson Ek (Ahman) – Westerlund, Brännström, Boqvist, Walfridsson, Liljegren, Ginning – Hugg, Bemström, Lundeström – Gustafsson, Zetterlund, Olofsson – Miketinac, Peterson, Sylvegard – Bäck, Elvenes, Johansson – Fjellström.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Iwert (GER), Sewell (GBR) – Hagerstrom (FIN), Kupcus (LAT)
Diváci:
Patrik Sandev
@Thimpu25