Inter Lipsko – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Vlašim – Žižkov 5:2 (kon.) | Opava – Žilina B 6:3 (kon.)
Zlaté Moravce – Karviná 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Teplice – Bahrajn 3:0 (kon.)
Katowice – Zlín 0:0 (kon.) | Pardubice – Podbrezová 0:1 (kon.) | Slavia – West Brom 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Petřkovice 2:3 (kon.) | Mšeno – Jablonec 0:7 (kon.) | Kroměříž – Olomouc 1:6 (kon.)
Sparta – Ingolstadt 2:2 (kon.) | Liberec – Aue 1:0 (kon.) | Vlašim – Vyšehrad 5:1 (kon.)
Bielefeld – Příbram 5:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Znojmo 0:3 (kon.) | Zwickau – Dukla Praha 1:1 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Slavia jde poprvé na rakouském soustředění do vedení! A velkou zásluhu na tommá aktivní MICHAL FRYDRYCH, který se po odražené střele dostal k míči a levačkou překonal Myhilla v brance.

72
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Mick van Buren, přichází Jaromír Zmrhal.
    64. O'Shea se dostal do dobré šance a na hlavě měl vedoucí branku

64
    Při Slavii nyní stáli všichni svatí! Talentovaný Dara O'Shea se po rohovém kopu dostal k hlavičce, jeho pokus ale skončil pouze na brankové konstrukci!
    51. Simon DELI - 1:1

51
    A nyní je již vyrovnáno! Tomáš Souček se dostal ve vápně ke střele, která letěla na SIMONA DELIHO. Ten patičkou změnil trajektorii míče a krásně vyrovnal!
    48. Nepřesné zakončení Tomáše Součka

48
    Po faulu na Halila Altintopa přišla standardní situace Dannyho. Ten na zadní tyčce našel Tomáše Součka, kterému se ovšem nepovedlo levačkou poslat míč do branky!

39
    Danny byl nyní Dawsonem trefen loktem, což se v přátelském utkání nevidí moc často. Nelze se divit, že se hvězda Slavie ohnala. Žlutá karta pro fotbalistu W.B.A.
    26. James MCCLEAN - 0:1

26
    West Brom právě vstřelil branku!
    Tak to byla krásná akce anglického celku. Josef Hušbauer na hranici faulu ztratil míč a Matt Phillips poslal dlouhý projektil na JAMESE MCCLEANA. Ten od poloviny hřiště postupoval sám na Jana Laštůvku, kterého precizně obešel a zakončil do prázdné branky!
    20. Střela Josefa Hušbauera

20
    Do útoku se ovšem dostala Slavia. Josef Hušbauer prošel s míčem do vápna, kde levačkou přihrával na penaltu. Když se k němu míč vrátil, poslal jej šajtlí na branku. Nakonec ale jen těsně vedle.
    12. Hlavička Michala Frydrycha

12
    Po obléhání branky Bena Fostera přišla veliká šance Michala Frydrycha! Pravý obránce Slavie zakončoval hlavičkou, anglický brankář míč ale úžasně vyrazil.
    6. Slávisté poprvé zahrozili. Neuspěl ovšem van Buren ani Danny

6
    Dvojice nebezpečný akcí. Josef Hušbauer našel krásným pasem Micka van Buren na zadní tyčce. Slávistický ofenzivní hráč udělal kličku brankáři, ale nezakončil. Danny po následné přihrávce zakončoval nad branku!

David Panuška

Branky: 51. Deli, 77. Frydrych – 26. McClean

Karty:   39. Dawson (WBA)

SK Slavia Praha:
    I. poločas: Laštůvka – Frydrych, Deli, Jugas, Bořil – Ngadeu – Van Buren, Hušbauer, Rotaň, Danny – Škoda.

II. poločas: Laštůvka – Frydrych, Jugas, Deli, Flo – Souček – van Buren (72. Zmrhal), Ščuk, Altintop, Danny (64. Švento) – Škoda (64. Mešanovič).

Náhradníci: Otáhal, Kovář – Švento, Ščuk, Trubač, Altintop, Zmrhal, Alvir, Flo, Tecl, Bílek, Souček, Mešanovič.

West Bromwich Albion:
    I. poločas: Foster – Nyom, Dawson, Evans (c), Brunt, Phillips, Yacob, Livermore, McClean, Rodriguez, Rondón.

II. poločas: Myhill – Lowe, Donellan, O'Shea, Melbourne, Wilson, Harper, Field, Leko, Robson-Kanu, McMananam.