Švédsko – Rusko | 4:3 (po pr.) | | | Kanada – Česko | 4:1 (kon.) |
Villach – Banská Bystrica | 2:3 (kon.) | | | Kadaň – Fischtown Pinguins | 1:5 (kon.) |
K. Vary – Jihlava | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Düsseldorf | 4:3 (kon.) | | | K. Vary – Düsseldorf | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Jihlava – Mladá Boleslav | 7:4 (kon.) |
Jastrzębie – Polsko U20 | 5:2 (kon.) | | | Osvětim – Vítkovice | 2:6 (kon.) | | | Poruba – Šumperk | 3:0 (kon.) |
Sparta – Mnichov | 2:5 (kon.) |
po prodl.
Švédsko
4:3
(0:1, 0:1, 3:1 - 1:0)
Rusko
36:35
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Nikita Ochoťuk – 2 min., vrazenie na mantinel).
|
|
32:47
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Matvej Guskov – 2 min., držanie).
|
|
22:30
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Matvej Guskov – 2 min. pre hráčsku lavicu, príliš veľa hráčov na ľade).
|
|
12:10
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Bogdan Žiljakov – 2 min., podrazenie).
|
|
02:23
|
Vylúčenie v tíme Švédsko (Lukas Wernblom – 2 min., sekanie).
|
Branky a nahrávky:
50. Berggren (Ginning), 53. Boqvist (Sandin), 57. Hållander (Wernblom), 65. Olofsson – 1. Zavgorodnij, 28. Sokolov (Biljalov, Žuravljov), 60. Ochoťuk
Rozhodčí: Baluška, D. Konc – Výleta, Šefčík
Diváci:
Neproměněná penalta:
Švédsko:
Lindbom (Hellsten) – Ginning, Johansson, Sandin, Boqvist, Fransson, Andersson, Granberg – Bäck, Wernblom, Hållander – Olofsson, Fagemo, Westfält – Gustafsson, Berggren, Jakobsson – Nässén, Lilja, Eriksson – Finn Olsson.
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Miftachov (Rybalkin) – Žuravljov, Ochoťuk, Solopanov, Pribylskij, Žiljakov, Malyšev, Babincev, Kaliničenko – Žabrejev, Zavgorodnij, Rotenberg – Rtiščev, Guskov, Ischakov – Biljalov, Šabanov, Sokolov – Ďaděňkin, Cybin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Miftachov (Rybalkin) – Žuravljov, Ochoťuk, Solopanov, Pribylskij, Žiljakov, Malyšev, Babincev, Kaliničenko – Žabrejev, Zavgorodnij, Rotenberg – Rtiščev, Guskov, Ischakov – Biljalov, Šabanov, Sokolov – Ďaděňkin, Cybin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Baluška, D. Konc – Výleta, Šefčík
Diváci:
Daniela Mesíková