Jablonec – Dukla Praha | 2:2 (kon.) | | | Jihlava – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Olomouc – Brno | 3:0 (kon.) |
Žižkov – Vítkovice | 5:0 (kon.) | | | Vlašim – Varnsdorf | 4:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Hr. Králové | 4:1 (kon.) |
Huddersfield Town – Newcastle | 1:0 (kon.) | | | Tottenham – Chelsea | 1:2 (kon.) |
Sevilla – Espanyol | 1:1 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Getafe | 0:0 (kon.) | | | Barcelona – Real Betis | 2:0 (kon.) |
La Coruňa – Real Madrid | 0:3 (kon.) |
Freiburg – Frankfurt | 0:0 (kon.) | | | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnem | 1:0 (kon.) |
Atalanta BC – AS Řím | 0:1 (kon.) | | | Bologna – Turín | 1:1 (kon.) | | | Crotone – AC Milán | 0:3 (kon.) |
Inter – Fiorentina | 3:0 (kon.) | | | Lazio – Spal | 0:0 (kon.) | | | Sampdoria – Benevento | 2:1 (kon.) |
Sassuolo – Janov | 0:0 (kon.) | | | Udinese – Chievo | 1:2 (kon.) |
Lille – Caen | 0:2 (kon.) | | | Marseille – Angers | 1:1 (kon.) | | | PSG – Toulouse | 6:2 (kon.) |
Dunajská Streda – Žilina | 4:2 (kon.) |
Dukla Praha – Bohemians 1905 | 3:2 (kon.) | | | Teplice – Sparta | 5:2 (kon.) | | | Plzeň – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) |
Hr. Králové – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) |
Karviná – Slovácko | 1:1 (kon.) | | | Třinec – Ostrava | 2:1 (kon.) |
Převýšov – Domažlice | 2:2 (4:3 po pen.) | | | Brozany – Dobrovice | 2:0 (kon.) | | | Nymburk – Vltavín | 0:0 (6:7 po pen.) |
Štěchovice – Benátky n/J | 2:1 (kon.) |
Uničov – Prostějov | 0:0 (kon.) |
Excelsior – Feyenoord | 0:1 (kon.) | | | Ajax – Groningen | 3:1 (kon.) | | | Utrecht – Willem II | 2:0 (kon.) |
Sparta Rotterdam – Zwolle | 1:1 (kon.) | | | Breda – Eindhoven | 1:4 (kon.) |
Anderlecht – Sint-Truiden | 2:3 (kon.) | | | Kortrijk – Club Bruggy | 1:2 (kon.) | | | Mouscron – Gent | 3:2 (kon.) |
Setúbal – Chaves | 1:1 (kon.) | | | Porto – Moreirense | 3:0 (kon.) | | | Aves – Braga | 0:2 (kon.) |
Marítimo – Boavista | 1:0 (kon.) |
Salzburg – St. Pölten | 5:1 (kon.) | | | Linz – Rheindorf Altach | 0:0 (kon.) | | | Mattersburg – Austria | 1:3 (kon.) |
Henan Jianye – Chongqing Lifan | 0:0 (kon.) |
Perm – Zenit | 0:1 (kon.) | | | Dynamo – Ufa | 1:1 (kon.) | | | Rostov – FK Krasnodar | 0:0 (kon.) |
Wisła Pł. – Legia | 0:1 (kon.) | | | Termalica – Lech Poznaň | 1:3 (kon.) |
konec
Lille OSC
0:2
(0:1)
SM Caen
80
|
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Jonathan Delaplace.
|
|
70
|
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Fodé Ballo-Touré, přichází Ezequiel Ponce.
|
|
60
|
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Thiago Maia, přichází Imad Faraj.
|
|
46
|
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Luiz Araújo, přichází Nicolas de Préville.
|
|
36
|
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Bel Durel Avounou.
|
|
23
|
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Hervé Bazile, přichází Christian Kouakou.
|
Branky:
6. Da Silva (Bazile), 69. Santini (Rodelin)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 10:8. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:12.
Rozhodčí: Abed – Aube, Drouet
Diváci:
Karty: 64. Pépé (LIL), 65. Amadou (LIL) – 37. Da Silva (CEN), 79. Guilbert (CEN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 10:8. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:12.
Lille OSC:
Kouakou – Edgar Ié, Amadou (C), Alonso Mujica, Bissouma – Maia (60. Faraj), Ballo-Touré (70. Ponce) – Benzia, Araújo (46. de Préville), El Ghazi – Pépé.
Náhradníci: Jakubech – Sadzoute, Xeka, Kouamé, Ponce, de Préville, Faraj.
Trenér:
SM Caen: Vercoutre – Guilbert, Da Silva, Djiku, Mbengue – Féret (C), Aït Bennasser – Bazile (23. Kouakou), Rodelin (80. Delaplace), Bessat (36. Avounou) – Santini.
Náhradníci: Samba – Leborgne, Genevois, Delaplace, S. Peeters, Avounou, Kouakou.
Trenér:
Náhradníci: Jakubech – Sadzoute, Xeka, Kouamé, Ponce, de Préville, Faraj.
Trenér:
SM Caen: Vercoutre – Guilbert, Da Silva, Djiku, Mbengue – Féret (C), Aït Bennasser – Bazile (23. Kouakou), Rodelin (80. Delaplace), Bessat (36. Avounou) – Santini.
Náhradníci: Samba – Leborgne, Genevois, Delaplace, S. Peeters, Avounou, Kouakou.
Trenér:
Rozhodčí: Abed – Aube, Drouet
Diváci:
Martin Dvořák