Jekatěrinburg – Kazaň 3:2 (kon.) | Čerepovec – Dynamo Moskva 1:5 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 3:0 (kon.)
Riga – Petrohrad 1:3 (kon.) | Soči – Minsk 2:4 (kon.) | Spartak Moskva – Jokerit 3:4 (kon.)

Dinamo právě vstřelilo branku!
    Dvě minuty před koncem třetí třetiny se hostující celek znovu prosazuje. Tentokrát po pěkné kombinaci ve středním pásmu trefuje prázdnou bránu ARŤOM PODŠENDJALOV. Asistence: Jevgenij Arťuchin, Jegor Jakovlev.

55:57
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jevgenij Arťuchin – 2 min., sekání).
    55:26 Andrej ALEXEJEV - 1:4

55:26
    Hostující tým vyhrál buly ve středním pásmu. Kotouč nahodil do útočné třetiny. Za pukem vyjel brankář Július Hudáček a také ANDREJ ALEXEJEV. Domácí gólman to měl blíž, kotouč rozehrál, ale trefil jen Alexejeva, který snadno zpracoval a trefil odkrytou branku.
    50:15 Daniil TARASOV - 1:3

50:15
    Zajcev přenechal kotouč spoluhráči, tím byl DANIIL TARASOV. Jeho ne úplně povedený střelecký pokus nešťastně propadl domácímu brankáři až za brankovou čáru. Asistence: Arťom Podšendjalov, Jegor Zajcev.

48:17
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Arťom Podšendjalov – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

47:41
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., sekání).

36:58
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Adam Masuhr – 2 min., sekání).

35:19
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Dmitrij Kazionov – 2 min., nedovolené bránění).
    33:35 Vladimir BRJUKVIN - 1:2

33:35
    Hostující celek zlepšil hru, dostal se do útočného pásma a dostává se také do vedení. VLADIMIR BRJUKVIN přijal výbornou přihrávku, tvrdě vystřelil a jeho střela se od tyčky odrazila do branky. Július Hudáček kotouč nezastavil. Asistence: Andrej Alexejev a Andrej Kutějkin.
    09:29 Dmitrij KAZIONOV - 1:1

09:29
    Velmi rychle hostující celek odpovídá. Juuso Hietanen dobře vypálil a následně se k puku dostal DMITRIJ KAZIONOV, který celkem snadno prostřelil domácího brankáře mezi betony, stav zápasu je vyrovnaný. Asistence: Juuso Hietanen a Dmitrij Višněvskij.
    09:10 Alexandr BUMAGIN - 1:0

09:10
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácí celek se dostává do vedení po rychlé akci. Černov dobře vystřelil, Dmitrij Kagarlickij vracel kotouč před branku, kde byl zcel volný ALEXANDR BUMAGIN. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Pavel Černov.

06:43
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min., sekání).

06:30
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., podražení).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Bumagin (Kagarlickij, P. Černov) – 10. Dm. Kazionov (Hietanen, D. Višněvskij), 34. Brjukvin (Alexejev, Kutějkin), 51. Tarasov (Podšendjalov, J. Zajcev), 56. Alexejev, 58. Podšendjalov (Arťuchin, J. Jakovlev)

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – Stasenko, Jevsejenkov, Kudako, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Chabarov – P. Černov, Kagarlickij, Bumagin – Mons, Kodola, Karlin – Rybin, Trubačjov, Vovčenko – Ščerbina, Kazakovcev, Monachov – P. Holík.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – D. Višněvskij, Hietanen, Solovjov, I. Nikulin, Korjagin, Kutějkin, J. Zajcev – Boyd, Karsums, Tarasov – Dm. Kazionov, Arťuchin, Zlobin – Alexejev, N. Komarov, Brjukvin – Podšendjalov, Petunin, Markovin – J. Jakovlev.