Rakovník – Ústí n/L 2:3 (0:1 po s.s.) | Kladno – Pardubice 7:1 (kon.) | Most – Letohrad 3:1 (kon.)
Kert Park Praha – Plzeň 3:2 (1:0 po s.s.) | Sudoměřice – Kovo Praha 3:0 (kon.)
HBC Kladno
7:1 (0:0, 2:0, 5:1)
HBC Pardubice
Čtvrtek 28.09.2017, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno u ZS • CROSSDOCK Extraliga • 4. kolo

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (12:40:17)

Dnešní zápas je u konce. Po vyrovnané první třetině dokázali domácí zlomit duel v polovině té druhé a po třiceti minutách vedli o dvě branky. Ve třetí třetině už jasně dominovali, dali hned pět gólů a dokráčeli si pro zasloužené tři body. Strůjcem kladenského úspěchu byl hlavně Martin Špaček, jenž si připsal na konto dva góly a dvě asistence.

44:45
    Zápas se dohrává, dnes už se nic nestane.

43:36
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Štěpánik – 2 min., napadení).

43:28
    Minutu a půl před koncem vidíme zakázané uvolnění Kladna.

43:03
    Vhazuje se ve středovém kruhu.

42:01
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak tohle už trochu zavání exhibicí. Podruhé v zápase se trefuje MARTIN ŠPAČEK, který v dnešní utkání má bilanci 2+2 a dnes je rozhodně tahounem domácího výběru. Asistence: Jiří Hrabár, Daniel Hnízdil.

41:16
    Tak tohle už je pro Pardubice pořádně nečekaný debakl. Po dobré práci za hostující brankou se míček dostal na hokejku JANA PROKOPA. Asistence: Dominik Barnošák, Michal Voráček

40:57
    Utkání se bude nejspíše dohrávat, domácí drží balónek za brankou soupeře.

40:15
    Kladno se znovu dopustilo zakázaného uvolnění.

39:56
    Domácí dnes dávají pátou branku a o výsledek se už bát nemusí. Po přihrávce od Špačka dostal balónek do sítě DANIEL HNÍZDIL. Asistence: Martin Špaček, Jiří Hrabár

39:28
    ALPIQ se osvobodil za cenu zakázaného uvolnění.

38:32
    Domácí teď šetří čas a co nejdéle se snaží udržet míček v útočném pásmu.

37:55
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice okamžitě využívají přesilovou hru a ještě lehce dramatizují tento duel. Po hezké přihrávce Krejčího skóruje ONDŘEJ BŘEZINA. Asistence: Roman Krejčí.

37:50
    Šícha je dnes potřetí na trestné lavici, nyní si odsedí dvě minuty za držení.

37:24
    Jirotka si poradil s pardubickou střelou i s následnou dorážkou.

36:39
    Do samostatného úniku se dostal hostující Česák, ale zblízka na Jirotku nevyzrál a poté pousunul branku.

36:18
    Špačkovu ránu vyráží Chmelík před sebe.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 22. Šíma (Kohout, Šícha), 23. Špaček (Šrámek), 31. Štěpánik (Špaček), 35. Barnošák (Kohout, Šíma), 40. Hnízdil (Špaček, Hrabár), 42. Prokop (Barnošák, Voráček), 43. Špaček (Hrabár, Hnízdil) – 38. Březina (Krejčí)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Soukup, Hrabar, P. Šícha, Voráček, Haisman, Novák, Nosek, M. Hnízdil – D. Hnízdil, Špaček, Štěpaník, Šrámek, R, Šácha, Kohout, Prokop, Procházka, Barnošák, Zmeškal.
    HBC Pardubice: Chmelík (Stárek) – Kosina, Krejčí, Mašík, Turyna, Mokříž, Novotný, Bucek – Förstl, Vlasák, Zajíček, Březina, Kunc, Česák, Turčani, Staněk, Moravec, Veselík

Rozhodčí: Škrobák – Gráca