Kunlun – Čeljabinsk 0:0 (odl.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Ufa – Chanty-Mansijsk 1:2 (2:3 po s.n.)
Nižněkamsk – Barys 0:3 (kon.) | Jaroslavl – Petrohrad 1:6 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 3:2 (kon.)
Minsk – Dynamo Moskva 5:1 (kon.) | Soči – Omsk 0:6 (kon.)

Astana právě vstřelila branku!
    A i tato poweplay končí brankou hostů. Z velké dálky poslal kotouč do opuštěné klece LINDEN VEY a je hotovo – 0:3.

59:15
    Ježov je znovu venku z branky a domácí to tedy ještě nevzdávají. Další powerplay Nižněkamsku.
    58:43 Nigel DAWES - 0:2

58:43
    Hosté dostali kotouč z vlastního obranného pásma, kde si ho převzal NIGEL DAWES, nabruslil si do středu hřiště a poté už neměl problém dopravit puk do odkryté klece – 0:2. Hosté tak zřejmě pečetí svou dnešní výhru. Bez asistence.

57:52
    Ilja Ježov je na střídačce a Nižněkamsk to zkusí se šesti bruslaři v poli.

57:52
    Domácí celek si bere oddechový čas.
    53:50 Sexton ujel až před branku hostů, jeho střelu lapil Kudrjavcev.

53:50
    Dan Sexton převzal kotouč a uháněl s ním před hostující branku, jeho následná střela pak ale končí na pozorném hostujícím brankáři a Astana tak o své vedení ani tentokráte nepřišla!

51:31
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Dan Sexton – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Maxim Semjonov – 2 min., krosček).

34:03
    Graborenko dostává dvě minuty za sekání a oslabuje tak svůj tým. Hosté si zahrají další přesilovou hru.

28:23
    Andrej Sergejev dostává dvě minuty za hákování a nabízí tak hostům další přesilovou hru. Už sedí na trestné lavici.

23:24
    Střídání v týmu Barys Astana: ze hřiště odchází Henrik Karlsson, přichází Sergej Kudrjavcev.

23:24
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Henrik Karlsson – 2 min., zdržování hry / posunutá branka + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

22:19
    Moc dlouho jim to ale nevydrželo. Nigel Dawes inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění a už sedí na lavici hanby. Přesilovka pro Nižněkamsk.

19:34
    Ještě se vylučuje. Ševčenko dostává dvě minuty za krosček a domácí Nižněkamsk si zahraje další přesilovou hru.
    18:36 Neuznaná branka Ilji Arkalova.

18:36
    Domácí se přeci jenom dočkali a v závěru první třetiny se trefil Ilja Arkalov a hráči Nižněkamsku se tak radovali z vyrovnání. Jenomže hlavní sudí si vzal kontrolu videa a poté branku pro vysokou hůl neuznává!

13:48
    Síly na ledě se srovnají a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách. Martin St. Pierre inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění a už také sedí na trestné lavici.

13:47
    Před Martinem St. Pierrem zívala odkrytá část domácí branky, ale hostující hráč nakonec pouze promáchl, kdyby puk trefil, zřejmě by to byla druhá branka v síti Nižněkamsku.

12:43
    Robin Hanzl oslabuje svůj tým. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hosté si tak zahrají přesilovou hru.
    09:46 Nigel DAWES - 0:1

09:46
    Domácí sice měli více ze hry a byli aktivnějším týmem, ale jako první udeřili hosté po pěkné kombinaci. Martin St. Pierre našel přesným pasem na pravém kruhu volného NIGELA DAWESE, jenž prudkou střelou nedal domácímu brankáři žádnou šanci a propálil ho – 0:1. Hosté se tak ujímají vedení. Asistence: Linden Vey a Martin St. Pierre.

03:11
    Robin Hanzl byl podražen Šalapovem a ten už putuje na trestnou lavici. Domácí Nižněkamsk si jako první zahraje přesilovou hru.