CSKA Moskva – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 1:2 (po pr.) | HC Slovan – Riga 2:3 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Dinamo Riga
Sobota 07.10.2017, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:51:30)

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. Slovan nakonec vybojoval pouze bod, ač prahl po plném počtu. Hosté rozhodli prodloužení v jeho závěru, když se trefil Nikolaj Žerděv. Hosté tak mají po dnešním duelu o bod více, než domácí hráči.

64:43 Nikolaj ŽERDĚV - 2:3

64:43
    Riga právě vstřelila branku!
    Hosté rozhodují toto utkání a připisují si bod navíc. Domácí propadli v obranném pásmu a poté dostal do jízdy kotouč NIKOLAJ ŽERDĚV, který s ním nabruslil až do blízkosti Marka Mazance a svou střelou ho dokázal prostřelit – 2:3. Bez asistence.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.
    63:11 Hrnkova střela skončila ne betonu Kalninše.

63:11
    Tomáš Hrnka si nabruslil do těsné blízkosti hostující branky a svou střelou trefil pravý beton Kalninše! Poté skončil na konstrukci branky, která byla vychýlena, následuje její úprava.

62:36
    Řepík se dostal k odraženému kotouči a hned vystřelil, ale puk trefil jen boční konstrukci hostující klece.

62:04
    A znovu má puk na své hokejce Andrej Meszároš, který ve spolupráci s Colby Genowayem zakládá další útočnou akci.

61:55
    Andrej Meszároš objel hostující branku a poté se snažil překvapit Kalninše, ale ten se ani tentokráte nedal. Kotouč podržel a hra je přerušena.

61:20
    Mikelis Redlihs si sjel do blízkosti Marka Mazance, ale poté co dostal kotouč na svoji hůl, ho nedokázal propasírovat za jeho záda.

60:05
    Domácí mají puk na svých holích a už míří do útočného pásma. Prodloužení tak začíná útokem Slovanu Bratislava.

60:01

Základní hrací doba vítěze nepřinesla a na řadě je tedy atraktivní prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 15. Viedenský (T. Voráček, Smoleňák), 39. Després – 20. Žerděv (Skvorcovs, Galvinš), 38. Stollery (Salmela, Kristo), 65. Žerděv

HC Slovan Bratislava: Mazanec (Kožiak) – Després, Ebert, Barker, Meszároš (C), Švarný (A), T. Voráček, Bačík – Kašpar (A), Co. Genoway, Řepík – Smoleňák, Viedenský, Buchtele – Hrnka, J. Mikúš, Skalický – M. Hlinka, Sádecký, Šerbatov.
    Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Galvinš, K. Redlihs, Zile, Ališauskas, Stollery, Salmela, Pujacs – Indrašis (C), Jelisejevs, Lipsbergs – Žerděv, Pavlovs, Skvorcovs – Razgals, McMillan, Kristo – M. Redlihs (C), Batna, E. Kulda – Gegeris.

Rozhodčí: Gašilov, Bělov – Kučava, Novikov

Diváci: 7 950