Sparta – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 3:0 (kon.) |
Zlín – Plzeň | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 6:0 (kon.) | | | Litvínov – Kometa Brno | 4:3 (2:0 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Třinec | 2:3 (kon.) |
Vsetín – Ústí n/L | 7:2 (kon.) |
Winnipeg – Carolina | 2:1 (kon.) | | | NY Rangers – New Jersey | 2:3 (kon.) | | | Montreal – Toronto | 3:4 (po pr.) |
Pittsburgh – Florida | 4:3 (kon.) | | | Philadelphia – Washington | 8:2 (kon.) | | | Tampa – St. Louis | 2:1 (kon.) |
Dallas – Colorado | 3:1 (kon.) | | | Minnesota – Columbus | 4:5 (po pr.) | | | Chicago – Nashville | 2:1 (po pr.) |
Arizona – Boston | 2:6 (kon.) | | | Vancouver – Calgary | 2:5 (kon.) | | | Edmonton – Ottawa | 1:6 (kon.) |
San Jose – NY Islanders | 1:3 (kon.) | | | Los Angeles – Buffalo | 4:2 (kon.) |
Jokerit – Ufa | 2:0 (kon.) | | | Riga – N.Novgorod | 1:3 (kon.) | | | Minsk – Soči | 1:3 (kon.) |
Dynamo Moskva – Nižněkamsk | 3:4 (kon.) | | | Jaroslavl – Čerepovec | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Petrohrad – Kazaň | 2:3 (po pr.) |
Linz – Znojmo | 8:3 (kon.) |
Česko – Rusko | 2:5 (kon.) |
Přerov – Havířov | 2:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Havlíčkův Brod | 4:3 (kon.) | | | Vsetín – Technika Brno | 1:3 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 1:3 (kon.) | | | Nitra – Žilina | 2:3 (kon.) | | | Detva – Zvolen | 0:5 (kon.) |
Banská Bystrica – Trenčín | 5:2 (kon.) | | | Poprad – Košice | 0:1 (kon.) |
Č. Lípa – HC Varnsdorf | 0:0 (odl.) | | | H. Benešov – Orlová | 3:4 (kon.) | | | Zbraslav – Hvězda B | 3:6 (kon.) |
Příbram – Černošice | 0:0 (odl.) | | | Uh. Hradiště – Vel. Meziříčí | 3:5 (kon.) | | | Rosice – Boskovice | 2:6 (kon.) |
Velká Bíteš – Uh.Ostroh | 6:10 (kon.) | | | Kutná Hora – Čáslav | 4:1 (kon.) | | | TJ Sušice – Klatovy | 5:9 (kon.) |
HC Vimperk – Hluboká n.V. | 5:7 (kon.) | | | Č. Krumlov – Humpolec | 1:4 (kon.) | | | Náchod – Třebechovice p. O. | 2:5 (kon.) |
Jaroměř – Hronov | 6:2 (kon.) | | | Nová Paka – Nový Bydžov | 4:6 (kon.) | | | HC Jičín – Opočno | 8:2 (kon.) |
Moravská Třebová – Ledeč n. S. | 23:4 (kon.) | | | Světlá nS – Hlinsko | 0:0 (odl.) | | | Polička – Chotěboř | 2:6 (kon.) |
Litomyšl – BK Havlíčkův Brod B | 8:3 (kon.) | | | Rakovník – Slaný | 5:4 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – HC Turnov | 5:8 (kon.) |
Chrudim – Česká Třebová | 2:4 (kon.) | | | Žabonosy – Vlašim | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | PZ Kladno – Mělník | 1:6 (kon.) |
Znojmo – Budapešť | 3:4 (po pr.) |
Kadaň – | 6:11 (kon.) | | | Louny – Roudnice | 5:4 (kon.) | | | Litoměřice B – Klášterec nO | 4:1 (kon.) |
po s.n. (1:2)
Berani Zlín
4:5
(1:1, 1:3, 2:0 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Ivo Raiskub
Branky a nahrávky:
20. O. Veselý (Okál), 40. O. Veselý (Matějíček), 55. Fryšara (Kubiš), 60. Šťastný (Roberts Bukarts) – 11. Mertl (Gulaš), 28. Hollweg (Preisinger, Schleiss), 35. D. Kubalík (Preisinger), 36. Mertl (D. Sklenička), rozh. náj. Mertl
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Petr Straka (PLZ)
0:0 Zdeněk Okál (ZLN)
2. série:
0:0 Miroslav Indrák (PLZ)
0:0 Ondřej Veselý (ZLN)
3. série:
0:0 David Stach (PLZ)
1:0 Antonín Honejsek (ZLN)
4. série:
1:1 Milan Gulaš (PLZ)
1:1 Roberts Bukarts (ZLN)
5. série:
1:2 Tomáš Mertl (PLZ)
1:2 Ralfs Freibergs (ZLN)
Berani Zlín:
Kašík (Štůrala) – Řezníček, Matějíček, Freibergs, Ferenc, Valenta, Petran, Žižka – Kubiš, P. Sedláček, J. Ondráček – Roberts Bukarts, Honejsek, Šťastný – O. Veselý, Popelka, Okál – Gago, Fryšara, Rihards Bukarts.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Sochůrek) – Moravčík, Jones, D. Sklenička, P. Kadlec, Pulpán, Čerešňák – Schleiss, Mertl, Gulaš – D. Kubalík, Stach, Kindl – Straka, Kracík, Indrák – Kodýtek, Preisinger, Hollweg.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Sochůrek) – Moravčík, Jones, D. Sklenička, P. Kadlec, Pulpán, Čerešňák – Schleiss, Mertl, Gulaš – D. Kubalík, Stach, Kindl – Straka, Kracík, Indrák – Kodýtek, Preisinger, Hollweg.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
TOMÁŠ MERTL si připsal vítězný nájezd, když střelou nad ledem prostřelil brankáře Kašíka.