Studénka Sledge – SOHO Olomouc 1:3 (kon.) | Zlín sledge – SHK Mustangové 4:0 (kon.) | Č.Budějovice – Litvínov 3:0 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 2:0 (kon.)
HC Sledge Studénka
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 21.10.2017, 15:45 • Zimní stadion Rožnov pod Radhoštěm • Česká para hokejová liga • 3. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:32:33)

Nejlepší hráči utkání:
    HC Sledge Studénka – Rostislav Staněk
    SOHO Olomoučtí Kohouti – Radim Mikuš

Nebojím se tvrdit, že jsme sledovali remízový zápas. Hosté však měli o trochu více štěstí a berou všechny body! Kohouti šli zásluhou Radima Mikuše do vedení, domácí však brzy srovnali, úspěšným střelcem byl Sylvester Flis. Klíčový moment přišel ve 24. minutě, když Studénce ujel Miloš Večerek. Domácí poté měli dobré příležitosti na srovnání, ovšem ty nevyužili. Naopak pět vteřin před koncem při hře vabank ujel Miloš Večerek, který si připsal druhou branku a upravil na konečnou podobu skóre.

44:55
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí už vše vsadili na ofenzivu. Ujel jim MILOŠ VEČEREK, který si poradil s brankářem a definitivně rozhodl o tom, že tři body získají Kohouti! Asistence Martin Novák

44:00
    Rozběhla se poslední minuta třetí třetiny. Studénka svého soupeře drží v obranném pásmu.

43:12
    Až teď. Proti pokusům Fojtíka i Kartosze předvedl Černoch dobrý zákrok.

42:29
    Hosté výborně brání, Studénka se nemůže dostat do pásma soupeře.

41:55
    Oddechový čas pro domácí.

41:16
    Z pravé strany nyní na Černocha postupoval Flis. Hostující gólman vytáhl skvělý zákrok!

40:41
    Přečíslení Studénky nyní zastavuje ofsajd. Nutno dodat, že hned dva hráči se skutečně nestihli vrátit.

40:02
    Rozhodčí přerušuje hru, vhazovat se bude znovu ve středním pásmu.

39:35
    Hoste se po delší době dostali do útočného pásma. I puk však přišli a musí se rychle vracet.

38:54
    Icing hostů. Další vhazování před Černochem.

38:34
    Obrovský závar před branou Olomouce. Výborně si počínal brankář Černoch, vhazování v útočném pásmu domácích.

37:31
    Na zakončení teď před bránou číhal Kudrna. K puku se ale nedostal k jeho smůle nakonec nedostal!

36:38
    Přesilovka se domácím zatím vůbec nedaří. Dokonce teď odpískáno zakázané uvolnění Studénky.

36:01
    Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti (Gergely, 2 min – držení protihráče).

35:15
    Studénka se dostávala do dobré příležitosti. Domácí by byli v ofsajdu, museli vyklidit pásmo.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 10. Flis (TS) – 7. Mikuš (Korman), 24. Večerek (Korman), 45. Večerek (Novák)

HC Sledge Studénka: Martin Kudela – Kartosz, Staněk (C), Flis – Fojtík, Kudrna (A), Vladimír Kudela, Chodurek, Murawski
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Jedlička, Kardoš, Pabst, Radek Mikuš – Večerek, Radim Mikuš, Novák, Korman, Gergely