Studénka Sledge – SOHO Olomouc 1:3 (kon.) | SHK Zlín – SHK Mustangové 4:0 (kon.) | Č.Budějovice – Litvínov 3:0 (kon.)
Sparta sledge – Karlovy Vary 2:0 (kon.)
konec
HC Sparta Praha (sledge)
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 21.10.2017, 18:15 • Tipsport arena, (Praha - Holešovice) • E.P.C. Management Česká sledge hokejová liga • 3. kolo
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek soboty a u dalších online přenosů se budu těšit. Na počtenou! (19:53:21)
   
  Utkání doznala vítěze! Pražská Sparta hostila na svém ledě Žraloky z Karlových Varů, kteří v tomto zápase nedokázali najít recept na výborně chytajícího Vápenku. Pražané už ve třetí třetině v klidu kontrolovali hru a pomyslnou pojistku přidal Jan Frolík.Domácí si tak po heroickém výkonu připisují cenné tři body do tabulky.
   
  Konec zápasu.
   
  44:40
  Ještě jedna střela v podání domácích hokejistů. Tu s přehledem pokryl brankář Mach, u kterého také tento zápas skončí.
   
  43:55
  Před brankou Vápenky se chvíli ocital osamocený Wágner, k tomu ale však puk nedoputoval.
   
  43:21
  A další úspěšný zákrok Macha, který stále ještě drží karlovarské naděje v tomto utkání. Pražané jsou blízko výhře.
   
  42:59
  Hosté se ještě snaží o závěrečný tlak, Pražané ale svému sokovi moc prostoru na zakončení nedovolují.
   
  42:30
  O kotouč si hlasitě řekl Ohar, domácí hráč přihrál svému kolegovi a dnes velmi aktivnímu Zapletalovi, který opět ztroskotal na brankáři Machovi.
   
  41:40
  Za pukem se řítil Frolík, který svým pohybem vybojoval skvělou pozici pro Zapletala. Druhý jmenovaný trefil náruč brankáře Macha.
   
  41:17
  Pražané jsou nastěhováni v útočném pásmu a vyhlížejí skulinky, kterými by poslali puk na svatyně hostí.
   
  40:53
  A nechybělo mnoho a hosté se mohli radovat. Na pravém kruhu obdržel příhru forvard Wágner, kterého náramně vychytal Vápenka. Skvělý zákrok v podání domácího brankáře.
   
  40:16
  Domácí Zapletal uklidnil celou situaci podržením puku ve vlastním pásmu. Pražané začínají další atak na hostující branku.
   
  39:38
  Hlavní rozhodčí přerušil hru, bude se vhazovat ve středním pásmu, čas Karlovarských na vyrovnání se pomalu, ale jistě krátí.
   
  38:32
  Domácí jsou zkrátka při chuti a nyní to byl Zapletal, který mohl přidat třetí branku svěřenců trenéra Jana Katauera. Domácí zadák nahodil, puk však orazítkoval jen zadní plexy.
   
  37:52
  Sparta právě vstřelila branku!
  A domácí se dostávají do dvoubrankového trháku! Hned tři domácí hokejisté okupovali karlovarskou svatyni, tím, kdo dopravil tou za záda Macha, byl JAN FROLÍK – 2:0! Asistence: Zdenek Krupička.
   
  37:05
  Zapletal trošku zariskoval na útočné modré čáře, což se mu nevyplatilo. Puk mu vypíchl Wágner, na kterého se domácí sjeli jako vosy a nepustili ho vyjet z pásma ven.
   
  36:43
  Před útočícím hráčem Varů výborně zasáhl ve středním pásmu Zapletal, který ještě stihl najít Novotného. Ten byl ale ve špatném směru jízdy, a tak o puk přišel.
   
  35:58
  Tam nikdo z jeho spoluhráčů nebyl, u puku jsou domácí hokejisté, kteří trpělivě čekají na své šance.
   
  35:17
  To se ale z větší části nepodařilo, v útočné třetině se ujal puku Nejedlý, který přihrál touš do hloubi pásma.

  Petr Pavlík

  Branky a nahrávky: 5. Raul (Zapletal), 38. Frolík (Z. Krupička)


  HC Sparta Praha (sledge): Vápenka – Raul, Zapletal (A) – Z. Krupička (A), J. Krupička (C), M. Novotný, J. Frolík, Nachtigalová, Ohar. Trenér: Jan Katauer.
  SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Bozděk) – Wágner, Nejedlý (A) – Schneider, Forgo, Haas, Kovářík, Geier (C), L. Karafiát, M. Volf. Trenér: Miroslav Hrbek.