Zlín – Liberec | 3:2 (po pr.) | | | Třinec – Jihlava | 3:0 (kon.) | | | Chomutov – Pardubice | 3:2 (kon.) |
Olomouc – Plzeň | 5:0 (kon.) | | | Mountfield HK – Litvínov | 4:5 (1:3 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 0:2 (kon.) |
Tampa – Pittsburgh | 7:1 (kon.) | | | Boston – Buffalo | 4:5 (po pr.) | | | Columbus – Los Angeles | 4:6 (kon.) |
NY Islanders – San Jose | 5:3 (kon.) | | | Ottawa – Toronto | 6:3 (kon.) | | | Washington – Florida | 1:4 (kon.) |
Dallas – Carolina | 4:3 (kon.) | | | Arizona – Chicago | 2:4 (kon.) | | | Calgary – Minnesota | 2:4 (kon.) |
Vegas – St. Louis | 3:2 (po pr.) |
Ufa – Čeljabinsk | 3:4 (0:3 po s.n.) | | | Kazaň – Magnitogorsk | 4:0 (kon.) | | | Nižněkamsk – Jekatěrinburg | 2:0 (kon.) |
Soči – Toljatti | 2:1 (po pr.) |
Salzburg – Jihlava | 5:3 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 4:3 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Detva | 6:2 (kon.) | | | Nitra – Trenčín | 3:4 (po pr.) | | | Banská Bystrica – Nové Zámky | 8:3 (kon.) |
Žilina – Košice | 2:3 (kon.) | | | Poprad – Zvolen | 1:4 (kon.) |
Skalica – Orange 20 | 4:2 (kon.) | | | Topoľčany – Michalovce | 0:3 (kon.) |
Čerti Ostrov – Trstěnice | 7:4 (kon.) | | | Cheb – Mar.Lázně | 6:9 (kon.) | | | Frýdlant – HC Varnsdorf | 3:5 (kon.) |
Boskovice – Velká Bíteš | 5:4 (kon.) | | | Uničov – Rosice | 12:3 (kon.) | | | Žižkov Praha – Zbraslav | 3:2 (kon.) |
Poděbrady – Lev Benešov | 1:2 (kon.) | | | Neratovice – Příbram | 1:3 (kon.) | | | Tachov – Třemošná | 0:0 (15:45) |
Telč – Radomyšl | 3:5 (kon.) | | | Náchod – Jaroměř | 3:2 (kon.) | | | Nová Paka – Třebechovice p. O. | 2:3 (kon.) |
HC Jičín – Hronov | 5:2 (kon.) | | | Opočno – Nový Bydžov | 6:4 (kon.) | | | Chotěboř – Česká Třebová | 5:2 (kon.) |
Světlá nS – Choceň | 5:6 (kon.) | | | Litomyšl – Polička | 6:5 (kon.) | | | Čáslav – V.Popovice | 0:4 (kon.) |
Slaný – PZ Kladno | 7:0 (kon.) | | | Milevsko – HC Vajgar | 8:3 (kon.) | | | Strakonice – Soběslav | 4:5 (kon.) |
Pelhřimov B – Hluboká n.V. | 3:7 (kon.) | | | Č. Krumlov – Tábor B | 4:3 (po pr.) | | | Humpolec – HC Vimperk | 1:4 (kon.) |
Hlinsko – Moravská Třebová | 5:3 (kon.) | | | Chrudim – Ledeč n. S. | 17:0 (kon.) |
Zlín sledge – SOHO Olomouc | 6:0 (kon.) | | | Studénka Sledge – SHK Mustangové | 0:9 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Litvínov | 10:0 (kon.) |
Slavija Lublaň – Znojmo | 1:6 (kon.) |
Marsy Klatovy – HC 2009 Nýrsko | 4:4 (kon.) | | | Tango Klatovy – Tomahawk | 1:5 (kon.) | | | Poběžovice – HC Čápi | 3:4 (kon.) |
Louny – Klášterec nO | 0:0 (odl.) |
konec
HC Milevsko 1934
8:3
(2:1, 5:1, 1:1)
HC Vajgar Jindřichův Hradec
Branky a nahrávky:
3. Nevolný (Novotný, Havran), 3. Suchan (Novotný), 21. Fořt (Čuňát, Nevolný), 21. Suchan (Bílek), 25. Čuňát (Kořánek, Suchan), 32. Suchan (Fořt), 38. Hošek (Suchan), 49. Pouch (Sláma) – 13. Chmel (Tržil, Tomšík), 29. Ištvánik (Gurka, Lazorišák), 52. Lazorišák (Chmel)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Milevsko 1934:
Náhradníci:
Trenér:
HC Vajgar Jindřichův Hradec:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Vajgar Jindřichův Hradec:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je OTA LAZORIŠÁK. Asistence: Ondřej Chmel.
Autorem branky je MARTIN IŠTVÁNIK. Asistence: Michal Gurka a Ota Lazorišák.
Autorem branky je ONDŘEJ CHMEL. Asistence: Tomáš Tržil a Filip Tomšík.