Tampa – Pittsburgh 7:1 (kon.) | Boston – Buffalo 4:5 (po pr.) | Columbus – Los Angeles 4:6 (kon.)
NY Islanders – San Jose 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 6:3 (kon.) | Washington – Florida 1:4 (kon.)
Dallas – Carolina 4:3 (kon.) | Arizona – Chicago 2:4 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:4 (kon.)

David Pastrňák (BOS) 2+0, 4 střely, čas na ledě 17:32

Zdeno Chára (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 26:06 (04:05:53)

1. Ryan O'Reilly (BUF) 1+1
    2. Brad Marchand (BOS) 2+0
    3. David Pastrňák (BOS)2+0

Boston nastoupil do tohoto zápasu skvěle a vypadalo to, že ho má jasně pod kontrolou. Dokonce ve jeho průběhu opakovaně vedl o tři branky. Jenže hosté postupně vyrovnali hru a nakonec těsně před třetí třetinou i skóre. V prodloužení pak o výhře Buffala rozhodl O'Reilly.

62:59 Ryan O'REILLY - 4:5

62:59
    Sabres právě vstřelili branku!
    A je po prodloužení. Tohle byl opravdu nádherný gól. RYAN O'REILLY vybojoval puk za brankou, efektně se vytočil před ní, udělal kličku Chudibinovi a zakončil kolem něj do prázdné brány. Opravdová nádhera. Bez asistence.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    Staňte se fanoušky NHL.cz!
    57:52 Evander KANE - 4:4

57:52
    Hosté se nevzdali a ještě se jím podařilo vyrovnat! McCabe střílel od modré čáry a EVANDER KANE dokázal kotouč dorazit do brány. Asistence: Jake McCabe, Jason Pominville.

54:04
    Zakázané uvolnění Bostonu. Takže se bude vhazovat před Chudobinem.

53:11
    Hosté se hnali do rychlého protiútoku, ale ten k ničemu nevedl. Buffalo může dál usilovat o vyrovnání.

51:52
    Vatrano nahazoval kotouč na teč, ale hokejku nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

50:50
    Z pravé strany střílel nenápadně a přitom nebezpečně Viktor Antipin.Chudobin měl zase co dělat.

49:14
    Po střele Vatrana z pravé strany dokázal Lehner zasáhnout a drží puk ve své moci.
    46:55 Benoit POULIOT - 4:3

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 14. Pastrňák (Schaller, McAvoy), 16. Marchand, 21. Marchand (Bjork, McAvoy), 32. Pastrňák (Riley Nash, Krug) – 29. Pominville (R. O'Reilly), 37. Eichel (Scandella, Ju. Bailey), 47. B. Pouliot (S. Reinhart, McCabe), 58. E. Kane (McCabe, Pominville), 63. R. O'Reilly

Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, K. Miller, Postma – Bjork, Bergeron, Marchand – Pastrňák (A), Krejčí, DeBrusk (A) – Backes, Kuraly, Schaller – Cehlárik, Riley Nash, Agostino – Beleskey.
    Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Ristolainen, Scandella, Tennyson, Beaulieu, Antipin, McCabe – Pominville, Eichel (A), E. Kane – Okposo (A), R. O'Reilly (A), Ju. Bailey – Griffith, S. Reinhart, B. Pouliot – Nolan, Jo. Larsson, Moulson.