Tampa – Pittsburgh 7:1 (kon.) | Boston – Buffalo 4:5 (po pr.) | Columbus – Los Angeles 4:6 (kon.)
NY Islanders – San Jose 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 6:3 (kon.) | Washington – Florida 1:4 (kon.)
Dallas – Carolina 4:3 (kon.) | Arizona – Chicago 2:4 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:4 (kon.)
Vegas – St. Louis 3:2 (po pr.)
konec
Columbus Blue Jackets
4:6 (3:2, 1:2, 0:2)
Los Angeles Kings
Neděle 22.10.2017, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL
Předzápasové kurzy: 2.16 3.75 3.04
Partner:
   
  Toto je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím přeji vám příjemný zbytek dne a na počtenou u dalších onlajnů. (04:02:54)
   
  Tři hvězdy utkání
  1. hvězda – Anže Kopitar (LAK)
  2. hvězda – Dustin Brown (LAK)
  3. hvězda – Nick Foligno (CBJ)
   
  Československá stopa v utkání
  Lukáš Sedlák (CBJ) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 7:59
   
  Je konec! Hosté z Los Angeles urvali další tři body do tabulky NHL a nachází se na prvním místě! Ve třetí třetině se trefili Kopitar a Dustin Brown, který pečetil výhru králů.
   
  Konec zápasu.
  58:27 Dustin BROWN - 4:6
   
  58:27
  Los Angeles právě vstřelilo branku!
  Je rozhodnuto! Jake Muzzin přihrál puk na unikajícího DUSTINA BROWNA, který poslal puk do opuštěné branky Columbusu. Asistence: Jake Muzzin.
   
  58:00
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
  57:46 Anže KOPITAR - 4:5
   
  57:46
  Los Angeles právě vstřelilo branku!
  A je to gól! Dustin Brown přihrál před branku kde byl úplně osamocený ANŽE KOPITAR, který jen nastavil hokejku a nasměroval puk do branky Columbusu. Asistence: Dustin Brown.
   
  56:41
  Doughty se procpal do útočného a pásma a pokusil se vystřelit. Střelu se mu nepovedla a puk přikryl bez větších komplikací ruský brankář Bobrovskij.
  Staňte se fanoušky NHL.cz!
   
  55:01
  Werenski nahazoval kotouč na branku, kterou střeží Quick. Ten nahození viděl a v pohodě schoval do klína. Vhazovat se bude po pravici brankáře Quicka. Vše ale až po komerční přestávce.
   
  53:38
  Panarinovu střelu vyrazil Americký brankář Quick do ochranné sítě. Bude se vhazovat útočném pásmu Columbusu.
   
  52:13
  Po dlouhé době se usazují v útočném pásmu také hosté, kteří aktuálně ostřelují Ruského brankáře Bobrovskijho, který je ve třetí třetině neprůstřelný.
   
  51:05
  Další pokus o útočnou akci zastavila ve třetí třetině výborná obrana domácích, kteří se pokusili o protiútok. Jenže čárový rozhodčí odpískal ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.
   
  50:36
  Domácí teď kombinují ve svém obranném pásmu a čekají na chybičku, kterou udělají hráči Los Angeles. Zatím se však žádná nestala.
   
  49:57
  Sedlák se dostal na modré čáře ke střele. Jenže k němu rychle přistoupil Andy Andreoff a jeho střelu zablokoval do ochranné sítě. Vhazovat se bude po pravici Quicka.
   
  48:31
  To je neuvěřitelné co teď domácí nedali! Domácí se dostali do přečíslení dva ne jednoho. Folignovu střelu Quick vyrazil pouze na útočníka Columbusu, který netrefeil puk.

  Dominik Zajan

  Branky a nahrávky: 6. N. Foligno (Panarin, Werenski), 8. Bjorkstrand (D. Savard, N. Foligno), 15. Calvert, 36. Milano – 7. Kopitar (D. Brown, Muzzin), 8. Lewis (Cammalleri, Fantenberg), 21. Muzzin (Iafallo, Kopitar), 24. Doughty (D. Brown), 58. Kopitar (D. Brown), 59. D. Brown (Muzzin)


  Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, D. Savard (A), J. Johnson, R. Murray, Nutivaara – Atkinson, Wennberg, Panarin – Bjorkstrand (C), N. Foligno, Calvert – J. Anderson (A), Dubinsky, Milano – Dalpe, Sedlák, Dubois.
  Los Angeles Kings: Quick (Kuemper (A)) – Doughty, Forbort, Muzzin, Fantenberg, Folin, Martinez – D. Brown (C), Kopitar, Iafallo – Toffoli, N. Shore, Pearson – Lewis, Kempe, Cammalleri – Auger (A), Dowd, Andreoff.