Spišská N. Ves – Dubnica 3:11 (kon.) | Michalovce – Prešov 2:3 (po pr.) | Topoľčany – Nové Zámky B 9:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Trnava 0:0 (odl.) | Osmos Bratislava – Skalica 1:2 (po pr.)
HK Spišská Nová Ves
3:11 (0:5, 1:3, 2:3)
TSS GROUP Dubnica
sk Pátek 27.10.2017, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • 1. liga (SR) • 14. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Vítam všetkých priaznivcov hokeja pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne formou zmien stavu zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá HK Spišská Nová Ves a MHK Dubnica nad Váhom. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 17:00!

Druhá najvyššia hokejová súťaž pokračuje ďalšími zápasmi, pre oboch aktérov tohto stretnutia to bude ich 15. zápas v tejto sezóne.

HK Spišská Nová Ves: Domáci hokejisti zatiaľ predvádzajú nevyrovnané výkony a do posledného zápasu ťahali šnúru 4 prehier. V poslednom zápase však prekvapili favorita zo Skalice a na svojom štadióne ho porazili 6:3! V tabuľke domácim patrí 7. miesto.

MHK Dubnica nad Váhom: Hostia ako nováčik začali sezónu famózne a boli aj dlho lídrom súťaže, potom však na nich doľahla menšia herná kríza, z ktorej sa pomaly spamätávajú. V poslednom zápase si poradili doma s Považskou Bystricou 6:2! Dubnica sa v tabuľke nachádza na 5. mieste.

Favorit:Tabuľkové postavenie do tejto úlohy stavia Dubnicu, uvidíme, ako to napokon dopadne.

Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Surák – Vantroba, Zekucia, Bdžoch, Štrauch, Kyčák, Gurčík, Bednarčík – GIľák, Vartovník, Lesňák – Mikula, Nagy, Findura – Zwick, Uhrík, Chmeľ – Halász, Olejník

MHK Dubnica nad Váhom: Kutej – Rehák, Burzala, Bobček, Madový, Ďurkech, Trška – Jakúbek, Ďuriš, Berák – Kluka, Hegyi, Nemček – Trenčan, Kanaet, Kútny – Jakubík

Rozhodca: Miroslav Valach – Peter Hanko, Vladimír Wolf – Mikuláš Findura

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:42
    Dubnica dáva gól!
    Hostia strieľajú rýchly úvodný gól a stav zápasu tak je 0:1! Autorom presného zásahu je LUKÁŠ BERÁK.
    Asistencia: Dominik Madový.

02:28
    Zakrátko Dubnica pridáva svoj druhý gól a tak už v 3. minúte je stav zápasu 0:2! Autorom presného zásahu je MARTIN JAKÚBEK.
    Asistencia: Oliver Ďuriš.

05:23
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Jakúbek – 2 min., podrazenie).

06:29
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Gurčík – 2 min., hákovanie).

08:36
    V 8. minúte zápasu pridáva LUKÁŠ BERÁK svoj druhý gól a tak je stav zápasu 0:3!
    Asistencia: Oliver Ďuriš Lukáš Ďurkech.

09:36
    Neuveriteľné veci sa dejú na Spiši! FILIP NEMČEK dáva ďalší gól hostí a tak domáci hokejisti prehrávajú 0:4 v 10. minúte zápasu!
    Asistencia: Michal Kluka.

10:51
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Kyčák – 2 min., nedovolené bránenie).

13:52
    Dubnica je už poriadne rozbehnutá a MICHAL KLUKA pridáva piaty gól svojho mužstva!
    Asistencia: FIlip Nemček.

15:52
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

17:57
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Bobček – 2 min., hákovanie).

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

V prvej tretine videli diváci až 5 gólov, všetky strelila Dubnica a tak je stav po prvej tretine 0:5!

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:53
    A ihneď v úvode druhej tretiny pridávajú hostia svoj šiesty gól, jeho autorom je FILIP NEMČEK.
    Asistencia: Jakub Jakubík, Michal Kluka.

21:32
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Kanaet – 2 min., držanie).

24:56
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Rehák – 2 min., podrazenie).

27:22
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Domáci sa predsa len dočkali presného zásahu. Gól strelil ROMAN CHMEĽ. Asistencie Gurčík.

27:55
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Ďuriš – 2 min., krosček).

32:12
    Dubnica dáva gól! Skóre zápasu sa opäť mení, stav je 1:7! Gól strelil MICHAL KLUKA. Asistencie Jakubík, Nemček.

33:11
    Dubnica dáva gól! Hostia pridávajú ďalší gól a stav zápasu je 1:8! Gól strelil DENIS REHÁK. Asistencie Jakúbek.

33:47
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Trenčan – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

36:43
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Gurčik – 2 min., nešportové správanie + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Po druhej tretine je stav 1:8!

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:17
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Berák – 2 min., podrazenie).

40:24
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Burzala – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

40:42
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Kluka – 2 min., sekanie).

41:55
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Ďuriš – 2 min., sekanie).

43:48
    Domáci dávajú svoj druhý gól v tomto zápase, stav je 2:8! Gól strelil VARTOVNÍK. Asistencie Giľak.

48:11
    Dubnica dáva gól! Hostia upravujú na 2:8! Gól strelil MARTIN JAKÚBEK. Asistencie Berák, Ďuriš.