Frýdek-M. "B" – Nový Jičín B 10:0 (kon.)
HC Frýdek-Místek "B"
10:0 (4:0, 2:0, 4:0)
HK Nový Jičín B
Pátek 27.10.2017, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Krajská liga: Moravskoslezský kraj

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

V 8. kole Moravskoslezské ligy se proti sobě utkají týmy HC Frýdek-Místek "B" a HK Nový Jičín "B". Hrát se bude v hale Polárka ve Frýdku-Místku od 18:00.

HC Frýdek-Místek "B":

V minulém utkání přijela do haly Polárka dosud neporažená Studénka. Domácí rysi se jí ovšem nezalekli a po první třetině vedli už 2:0. Ve druhé třetině ale hosté vstřelili dva góly, zatím co béčko Frýdku-Místku pouze jeden. Krátce po začátku třetí periody hosté vyrovnali a následovalo drama. Ve 48. minutě ovšem Tomáš Mičulka přidal druhý gól a těsně před závěrečnou sirénou zkompletoval hattrick. Největším tahounem týmu je tedy jasně Tomáš Mičulka, který si připsal již sedm gólů a šest asistencí. Hlavním trenérem je Tomáš Snášel.

HK Nový Jičín "B":

Nový Jičín „B“ se nachází na beznadějném posledním místě bez získaného bodu a s hrůzostrašným skóre 8:49. V posledním zápase přivítal na domácím ledě Orlovou. Už po dvou třetinách ovšem prohrával 0:4 a zápas nebyl na dobré cestě. Nakonec utkání skončilo debaklem 1:9. O jediný gól domácích se postaral Filip Fajmon, který je zároveň se třemi góly nejlepším střelcem béčka Nového Jičína. Hlavním trenérem je Filip Ohera.

HC Frýdek-Místek "B": Horváth (Dobečka) – Golasovský, Gottwald, Vančo-Minařík (A), Flegr, Niedoba, Gonos, Hamhalter – Janečka, Sluštík (C), Mičulka – Fiala, Vacula, Slovák – Ondráček, Šváňa, Heralt – Ševčík, Zberovský

HK Nový Jičín B: Palička (Majoroš) – Kysučan (A), Hudec, Krása, Teichman, Nikl, Már – Hermann (A), Humplík, Žídek – Fajmon, Najvar, Tvrdý – Juříček (C), Kanovský, Škubala.

Rozhodčí: Martin Rapák – Rostislav Wanke, Petr Dětský

Hráči již vstupují na ledovou plochu, za pár chvil zápas začne.

00:01

00:34
    Domácí zkoušeli nahodit puk do obranného pásma Nového Jičína, ale píská se zakázané uvolnění.

00:57
    Vančo-Minařík pouze prodloužil přihrávku do třetiny hostů, kde nyní domácí drží puk.

01:30
    Střela Vančo-Minaříka brankář hostů Palička viděl a zlikvidoval jí vyražením do ochranné sítě.

01:43
    I další střelu hostující brankář parádním zákrokem chytil.

02:07
    Humplík vyvezl puk po levé straně kluziště, ale ke střele se nedostal.

02:46
    Zberovský vystřelil zpoza modré, ale minul bránu Nového Jičína.

03:21
    První minuty patří jasně domácích rysům, kteří hned od začátku tlačí hosty z Nového Jičína.

03:59
    Frýdek-Místek "B" právě vstřelil branku!
    Mičulka nádherně našel před bránou volného LUKÁŠE JANEČKU a ten vstřelil první gól utkání do poloprázdné brány! Asistence: Mičulka, Sluštík.

04:19
    Zakázané uvolnění hostů.

04:45
    Petr Vacula se dostal k puku před bránou Paličky, ale střelu bekhendem zamířil těsně vedle levé tyče!

05:22
    Se Šváňovou střelou si Palička poradil a vyrazil puk do ochranné sítě.

05:40
    Juříček se dostal k puku na pravé straně a nahodil puk před domácí bránu. Frýdecko-místecký obránce raději posunul puk k brankáři Horváthovi a ten ho následně chytil.

06:33
    Flegr si objel bránu a nahodil puk před brankáře Paličku, ovšem ke střele se žádný domácí hráč nedostal a obrana Nového Jičína vyhodila puk do bezpečí.

07:15
    Jan Gonos prověřil hostujícího brankáře ránou od modré.

07:38
    Mičulka skvělým zákrokem zastavil hráče z kádru Nového Jičína v jeho cestě.

08:03
    Hosté se nyní dostali k puku za domácí bránou, ale na brankáře Horvátha nevystřelili.

08:36
    Golasovský nahodil puk na brankáře Paličku, který nevěděl kde je, nakonec ho ale hostující obrana vyhodila.

08:36
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín B (Már – 2 min., vysoká hůl).

09:29
    Domácí využili první přesilovou hru utkání a vedou už o dva góly! O branku se postaral PETR VACULA. Asistence: Fiala, Vančo-Minařík.

09:48
    Po přihrávce Gonose se k puku dostal ROBIN ŠVÁŇA a zvyšuje náskok již o tři góly. Asistence: Gonos.

10:07
    Tohle vypadá na jasný debakl! Domácí Frýdek-Místek totiž vede už o čtyři góly! Po přihrávce Zberovského neměl nejmenší problém dostat puk do poloprázdné brány VOJTĚCH ŠEVČÍK. Asistence: Zberovský.

10:54
    Janečka se pokusil o střelu, ovšem s tou si hostující brankář poradil, následně chtěl Mičulka dorazit puk do brány, ale nedosáhl na něj.

12:52
    Domácí dál pokračují v tlaku, kterým hosty vůbec nepouštějí k puku.

14:21
    Zakázané uvolnění domácího Frýdku-Místku.

15:29
    Po čtyřech gólech nastal na ledě klid, jelikož ani jeden tým nijak neohrozil bránu soupeře.

15:58
    Fiala ještě nahrával před bránou, ale nikdo z jeho spoluhráčů na bránu nevystřelil.

16:20
    Golasovský tvrdě vypálil na bránu, ale jeho pokus byl zblokován.

17:17
    Vysoká hůl v podání hostů z Nového Jičína.

17:57
    Dalekonosná střela hostujícího hráče skončila vedle brány a píská se zakázané uvolnění.

18:28
    Před chumlem hráčů u Paličkovy brány se ke střele žádný domácí hráč nedostal.

19:24
    Kysučan chtěl projít přes střed kluziště, ale obrana Frýdku-Místku dnes pracuje skvěle a nepustila ho dál.

20:00
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín B (Humplík – 2 min., podražení).

20:00

V první třetině jsme viděli kvalitu domácích hráčů, kteří hosty téměř nepustili k puku a už ve čtvrté minutě se prosadil Lukáš Janečka. V desáté minutě frýdecko-místečtí rysi přidali hned dva góly, když se nejprve prosadil Petr Vacula a poté Robin Šváňa. Hned minutu na to dal už čtvrtý gól utkání Vojtěch Ševčík. Domácí mají utkání rozehrané skvěle a byl by zázrak kdyby Nový Jičín vývoj zápasu otočil.

Další třetina začne přibližně v 18:47.

20:01

20:15
    Golasovský hned na začátku třetiny nebezpečně vypálil a štěstí pro hostujícího brankáře, že puk, který mu prošel mezi betony šel vedle brány.

20:47
    Rysi využili i druhou přesilovou hru, když Golasovský posunul puk na ROBINA ŠVÁŇU a ten svým druhým gólem posílá domácí do pětibrankového vedení! Asistence: Golasovský, Gottwald.

21:57
    A mašina červenobílých pokračuje dál! TOMÁŠ MIČULKA se trefil přesně mezi betony! Asistence: Vančo-Minařík, Sluštík.

21:57
    Střídání v týmu HK Nový Jičín B: ze hřiště odchází Palička, přichází Majoroš.

23:03
    Hosté si ale po šesti obdržených gólech vytvořili pár šancí na skórování, ovšem ani jednou neuspěli.

23:49
    Gottwald vypálil ze středového pásma jenom nad bránu Majoroše.

25:14
    Je třeba podotknout, že za béčko Nového Jičína hrají velmi mladí kluci a průměrný věk hostů je kolem devatenácti let.

25:53
    Hosté nyní hrají prozatím nejlepší pasáž zápasu, ale další střela šla opět vedle brány Horvátha.

26:55
    Po zmatku před hostující bránou si Majoroš lehl na puk a hra je pozastavena.

27:16
    Vacula se otočil kolem brány, ale puk za záda Majoroše nedostal.

27:34
    Ofsajd hostů z Nového Jičína.

27:59
    Jan Kysučan to vzal na sebe a vypálil od modré čáry, ovšem domácí brankář Horváth střelu viděl a bez problémů jí chytil do lapačky.

28:38
    Vančo-Minařík vystřelil, ale minul bránu o pořádný kus.

29:25
    Ofsajd, tentokrát domácích frýdecko-místeckých rysů.

29:58
    Před hostujícím brankářem po menším zmatku nakonec hosté vyhodili puk, následně se ke střele dostal jeden z celku Nového Jičína, ale Horváth pěkným zákrokem střelu zpacifikoval.

30:59
    Sluštík poslal tvrdou ránu do novojičínského brankáře Majoroše, který jí ale dokázal zlikvidovat.

31:26
    Jan Teichman dostal ránu v leže a rozhodčí pro jistotu zastavil hru.

32:22
    Tomáš Hermann se dostal k puku před domácí bránou, ale ránu poslal pouze do betonu Horvátha!

33:19
    Ofsajd frýdecko-místeckého celku.

33:59
    Vojtěch Ševčík vystřelil na bránu, ale sedmý gól nepřidal.

35:05
    Sluštíkovi se nepovedla přihrávka v třetině hostů a následně na druhé straně vypálil z pravé strany Radim Hudec, ovšem Horváth převedl pěkný zákrok.

36:13
    Hra nám s časem trochu tuhne, ale u puku jsou opět domácí.

36:42
    Zakázané uvolnění Nového Jičína.

37:21
    Zberovský dostal puk na zlatém podnose, ale jeho jedovatou střelu brankář Majoroš skvěle chytil do lapačky!

38:06
    Golasovský vypálil na bránu, ale jeho rána byla zblokována a šla vedle svatyně hostů.

38:58
    Martin Najvar poslal střelu na domácí bránu, ale Horváth je dnes skvělý a opět puk chytil do lapačky.

39:19
    Flegr poslal ránu vedle brány.

40:00

Do druhé třetiny domácí vlétli skvěle a využili i druhou přesilovou hru, když se druhým gólem prosadil Robin Šváňa. O minutu později šli rysi do vedení 6:0 po góle Tomáše Mičulky. Po šestém gólu Frýdecko-místeckých došlo na hostující straně ke změně brankářů a místo Paličky se do Novojičínské svatyně postavil Majoroš. A pro hosty to byla dobrá volba, jelikož do konce třetiny už gól nedostali a sami mohli svoji první branku přidat, ovšem v domácí bráně skvěle chytá Ondřej Horváth.

Další třetina začne přibližně v 19:31.

40:01

40:41
    Šváňa si nezpracoval puk nejlépe a přišel o něj.

40:56
    Golasovský poslal tvrdou ránu jen nad bránu Majoroše.

42:31
    Tomáš Mičulka dostal přihrávku před ránu, ale poté trefil pouze tyč!

42:50
    Kapitán domácího mužstva JAN SLUŠTÍK si krásně objel bránu a z velkého úhlu přidává už sedmý gól Frýdku-Místku! Asistence: Mičulka, Janečka.

43:48
    Martin Najvar vypálil od modré čáry, ale Horváth střelu viděl a i hned dostal puk z lapačky pro nepřerušení hry.

45:02
    Domácí mohli přidat osmý gól, ale v chumlu před hostující bránou nedokázali vstřelit puk do brány.

46:09
    Humplík vypálil vedle brány domácích.

46:31
    Po chvíli se ke střele dostal Petr Slovák, ale rovněž minul bránu.

46:51

47:23
    Radim Vančo-Minařík vystřelil zpoza modré čáry, ale gól nepřidal, jelikož jeho ránu skvěle zlikvidoval Majoroš.

47:31
    A i další ránu chytil Majoroš do lapačky.

47:44
    Hermann vystřelil bekhendem na domácí bránu, ale Horváth stále drží čisté konto.

48:29
    Gonos vystřelil na bránu, kde puk tečoval Šváňa, ten ale bránu netrefil.

48:33

48:54
    Zberovský se dostal ke střele, ale opět skvělý Majoroš jeho ránu chytil.

49:14
    Ševčík se nedostal ke střele, když mu puk předložil před bránu jeden z jeho spoluhráčů.

49:19

49:52
    LUKÁŠ JANEČKA se napřáhl a tentokrát už Majoroše propálil! Stav utkání je už 8:0. Asistence: Mičulka, Sluštík.

50:16
    Po obrovské chybě brankáře Majoroše, který vyrazil z brány, aby byl u puku dříve než protihráč, ale přecenil se a ONDŘEJ FIALA zakončil devátý gól domácích do prázdné brány! Asistence: Slovák, Gonos.

52:05
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Zberovský – 2 min., podražení).

52:26
    Hosté mohou využít první přesilovou hru, ovšem zatím drží puk ve své třetině.

53:08
    Domácí hrozí i z oslabení, ale Majoroš tentokrát střelu frýdecko-místeckého hráče chytil.

53:29
    Gonos v akrobatické otočce nedokázal dostat puk za záda Majoroše.

53:43
    Úmyslný ofsajd hostů.

54:05

54:29
    S Juříčkovou ránou si Horváth poradil a chytil jí.

54:49
    Šváňa se řítil po pravé straně, ale jeho následná střela šla pouze do boční sítě.

55:26
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Flegr – 2 min., nedovolené bránění).

55:45
    Hosté si ještě zahrají druhou přesilovou hru, ovšem jejich střela šla pouze vedle domácí brány.

56:30
    A opět jsou v oslabení nebezpeční domácí hráči, kteří se dostali ke střele, ale ta bránu Majoroše netrefila.

57:26

57:41
    Janečka zamířil těsně vedle brány.

57:53
    A je tady desátý gól! JAN SLUŠTÍK poslal ránu do pravé strany brány Majoroše a Frýdek-Místek vede už 10:0! Bez asistence.

58:57
    Heralt se ke střele před bránou nedostal.

59:14
    Tentokrát Heralt už vystřelil, ale jeho ránu zblokoval hostující obránce.

A máme konec. Frýdek-Místek nakonec naprosto převálcoval Nový Jičín a vyhrál jasně 10:0. Ve třetí třetině pokračovala jízda domácích dál a ve 43. minutě se prosadil Jan Sluštík. V 50. minutě přidal osmý gól Lukáš Janečka. Hned minutu na to se prosadil i Ondřej Fiala a desátý gól vstřelil v 58. minutě Jan Sluštík. Frýdek-Místek "B" převedl skvělý výkon a debaklem sundal béčko Nového Jičína.

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (20:06:45)

Michal Raška

Branky a nahrávky: 4. Janečka (Mičulka, Sluštík), 10. Vacula (Fiala, Vančo-Minařík), 10. Šváňa (Gonos), 11. Ševčík (Zberovský), 21. Šváňa (Golasovský, Gottwald), 22. Mičulka (Vančo-Mínařík, Sluštík), 43. Sluštík (Mičulka, Janečka), 50. Janečka (Mičulka, Sluštík), 51. Fiala (Slovák, Gonos), 58. Sluštík

HK Nový Jičín B: Palička (22. Majoroš) – Kysučan (A), Hudec, Krása, Teichman, Nikl, Már – Hermann (A), Humplík, Žídek – Fajmon, Najvar, Tvrdý – Juříček (C), Kanovský, Škubala