Ostrava – Otrokovice 3:2 (po pr.) | Znojmo – Česká Lípa 7:6 (po pr.) | Mladá Boleslav – Liberec 13:4 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7:6 (3:2, 1:1, 2:3 - 1:0)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 28.10.2017, 18:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga • 10. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:01:32)

Sledovali jsme velice atraktivní utkání, které končí výhrou Znojma nad Českou Lípou 7:6 po prodloužení, když dal v 63. minutě vítěznou branku Martin Šindelář. Viděli jsme spoustu gólu a také spoustu obratů.

62:03 Martin ŠINDELÁŘ - 7:6

62:03
    Znojmo právě vstřelilo branku! Českolipským se hra bez gólmana vymstila! MARTIN ŠINDELÁŘ zachytil jednu z hostujících přihrávek a z vlastní poloviny neomylně zacílil do prázdné branky! Bez asistence.

57:37
    Znojmo právě vstřelilo branku! JAN NOVÁK vyrovnává utkání, které se přelévá z jedné strany na druhou. Asistenci si připisuje Martin Šindelář.

52:54
    Znojmo právě vstřelilo branku! Tak přeci jen bude drámo! Jakub Procházka krásně přihrál na DANIELA KREJČÍŘE, který se se svojí střelou nemýlil.

50:53
    Šindelář zazdil tutovku a nechal naopak vyniknout skvělého Dvořáka!

50:50
    Hosté v plném počtu. Česká Lípa si jde za velmi důležitou výhrou.

49:47
    Tlak Znojma narůstá.

48:50
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Petr Vondráček – 1min, Špatné střídání).

48:22

48:08
    Obrovská šance domácího celku! Milan Fridrich si vzal míček a vystřelil, jenže trefil pouze břevno Dvořákovy brány!

47:32
    Sláma dvakrát pouze trefil Dvořáka!

46:22
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Vojtěch Procházka – 2 minuty, Hrubost).

45:57
    Vojtěch Procházka trefil pouze obránce.

44:56
    Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
    44:56 Jan SPILKA - 4:6

44:56
    Česká Lípa právě vstřelila branku! Tak to je velký šok pro domácí fanoušky. Po pěti minutách třetí třetiny dokázali střelit hostující hráči již tři góly a opět se prosadil JAN SPILKA.
    44:20 Marek DZIERŽA - 4:5

44:20
    Česká Lípa právě vstřelila branku! A máme tady další obrat utkání, když se opět dokázal prosadit MAREK DZIERŽA a opět mu asistoval Vojta Legner.

44:05
    Krejčířova dalekonosná střela končí mimo bránu Dvořáka.

43:19
    Hándl zastavil akci Lípy.

42:51
    Česká Lípa rozehrává z rohu na znojemské polovině.

41:27
    Nováka vychytal Dvořák!
    40:21 Jan SPILKA - 4:4

40:21
    Česká Lípa právě vstřelila branku! Česká Lípa ihned z první šance v třetí třetině vyrovnává po střele JANA SPILKY, který dostal dobrou přihrávku od Dominika Jansy.

40:10
    Hosté vyhráli úvodní buly a rozjíždí první akci.

40:01

Sledovali jsme druhou třetinu mezi Znojmem a Českou Lípou, která končí remízou 1:1. Za domácí se trefil Palát a v 32. minutě se prosadil hostující Ekl. Celkově je stav utkání 4:3 a domácí jsou o něco málo blíž třem bodům, než jeho dnešní soupeř.

Třetí třetina začne zhruba za deset minut.

40:00

39:35
    Vnuk se pokoušel srovnat utkání, jenže střílí vysoko nad.

39:00
    Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:20
    Znojmo je po většinu času v obraně, stejně jako teď, jenže Hándl drží akcie svého celku nad vodou.

36:43
    Další útočný faul hostující České Lípy.

35:33
    Jan Hándl si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát proti Vondráčkovi.

35:07
    Novák předvedl skvělou prohazovačku mezi nohama, následně trefil Dvořáka

34:47
    Z hostující akce nebylo nic, pouze útočný faul.

33:36
    Velká šance domácích! Milan Fridrich se dostal k zakončení, jenže tento několikanásobný mistr trefil pouze tyč!

33:00
    Česká Lípa rozehrává z rohu na vlastní polovině.
    31:53 Jaromír EKL - 4:3

31:53
    Česká Lípa právě vstřelila branku! JAROMÍR EKL potvrdil své střelecké kvality a snižuje toto utkání na 4:3. Asistoval mu Vojtěch Legner.

30:48
    Na druhé straně výborný Dvořák proti střele Pánka!

30:12
    Další skvělý zákrok Hándla a následně Čihal odpálil z prostoru před brankou!

29:49
    Hándl skočil jako tygr a míček zachytil!

29:17
    Krásnou individuální akci Horáka chytá Dvořák!

28:40
    Hraje se ze strany na stranu, Lípa u míčku.

27:30
    Slaný se pokoušel o střelu, jenže trefil pouze svého spoluhráče.

26:29
    Dvořák vychytal Horáka!

25:54
    Pánek udělal chybu, ale Hándl podržel Znojmo.

24:43
    Výborný zákrok Hándla!

24:20
    Velká šance České Lípy! Po střele Ekla se rozezvučela tyč Hándlovy brány.

23:18
    Česká Lípa kombinuje na vlastní polovině.
    22:12 Pavel PALÁT - 4:2

22:12
    Znomjo právě vstřelilo branku! PAVEL PALÁT chytře tečoval střelu Milana Fridricha a domácí se dostávají do dvoubrankového vedení.

21:38
    Útočný faul Znojma na polovině.

20:40
    Hosté vyhráli úvodní buly a Slaný zakládá první útok.

20:01

Sledovali jsme velice útočnou první třetinu, ve které jsme viděli pět branek. Nakonec domácí Znojmo vede nad Českou Lípou 3:2. Strůjcem tohoto výsledku byl především Petr Číhal, který se prosadil už dvakrát a potvrzuje pověst nejproduktivnějšího hráče svého týmu.

20:00

19:33
    Dvořák chytá střelu Čihala.

19:00
    Běží poslední minuta první třetiny.

18:33
    Kucharič se pokoušel o střelu, jenže byl dobře blokován Kadlecem.

17:21
    Hostující člen třetí útočné formace se pokusil o střelu, jenže netrefil bránu mladého Hándla.

16:41
    Znojmo kombinuje na útočné polovině.
    14:45 Petr SLÁMA - 2:2

14:45
    Znojmo právě vstřelilo branku! Fridrich ideálně našel PETRA SLÁMU, který v souboji jeden za jednoho vyzrál na brankáře Dvořáka a posílá svůj celek do vedení 3:2!

14:00
    Aktivní domácí Daberger opět vystřelil, jenže Dvořák opět chytá.

13:15
    Znojmo se dopustilo faulu na vlastní polovině.

12:28
    Standardní situaci Lípa nevyužila, Ekl přestřelil.

9:13
    Česká Lípa právě vstřelila branku! Hosté zlepšili výkon a po střele JANA SPILKY vyrovnávají toto utkání. Asistenci si připsal Radovan Vnuk.
    7:40 Marek DZIERŽA - 2:1

7:40
    Česká Lípa právě vstřelila branku! Lukáš Mlejnek s velkým štěstím přihrál na MARKA DZIERŽU, který dalekonosnou střelou snižuje stav utkání.

6:29
    Útočný faul Znojma, konkrétně od Dabergera.

5:42
    V útoku jsou hráči České Lípy, kteří se snaží rychle dorovnat nepovedený začátek.
    4:38 Petr ČÍHAL - 2:1

4:38
    Znojmo právě vstřelilo branku! Tak přece se domácí prosazují z přesilové hry, Martin Šindelář přesně přihrál na PETRA ČÍHALA, který se opět trefuje do pomyslného terče.

3:32
    Hosté se osvobozují.

2:46
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Jan Spilka – 2 minuty, Sekání).

2:18
    U míčku domácí tým, který kombinuje na vlastní polovině.
    1:33 Petr ČÍHAL - 1:0

1:33
    Znojmo právě vstřelilo branku! A domácí se po minutě a půl dostávají do vedení, když Jan Novák krásně přihrál na PETRA ČÍHALA, který posílá domácí celek do vedení.

1:03
    Dvořák vychytal Vojtěcha Procházku po pěkné kombinaci domácího celku,.

0:12
    Česká Lípa vyhrála úvodní buly a zakládá první útok.

00:01

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl – Procházka – Salava, Palát, Horák – Číhal, Procházka, Sláma – Novák, Fridrich, Kučera – Juříček, Pánek, Virgl – Martínek, Daberger, Kuchanič – Šindelář, Krejčíř.

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Dzierža, Vnuk, Kadlec, Slaný, Legner – Böhme, Mlejnek, Novák – Spilka, Vondráček, Karel – Hřebřina, Jansa, Pastor – Kněžour, Jirsa, Štěrba – Ekl.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula.

Česká Lípa se nachází na dvanáctém místě a na svého dnešního soupeře mají náskok jednoho bodů. Mají tedy 8 bodů za výhru, dvě výhry v prodloužení a jednu prohru v prodloužení. Skóre mají záporné 40:58. Z posledních pěti utkání dokázali získat čtyři body za dvě výhry v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je s jedenácti body Štěpán Slaný.

Znojmo se nachází na třináctém místě čtrnáctičlenné tabulky. Na poslední Ústí nad Labem mají náskok čtyř bodů. Na svém kontě mají 7 bodů za dvě výhry a jednu prohru v prodloužení. Skóre mají záporné 34:58. Z posledních pěti utkání dokázali získat čtyři body za výhru a prohru v prodloužení. Nejproduktivnější hráč je s deseti body Petr Číhal.

Hezký den u sledování české Tipsport Superligy! V dnešním 10. kole se představí domácí Znojmo, které přivítá Českou Lípu, tedy souboj dvou nováčků. utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ondřej Klos

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Číhal (Novák), 5. Číhal (Šindelář), 15. Sláma (Fridrich), 23. Palát (Fridrich), 53. Krejčíř (Procházka), 58. Novák (Šindelář), 63. Šindelář – 8. Dzierža (Mlejnek), 10. Spilka (Vnuk), 32. Ekl (Legner), 41. Spilka (Jansa), 45. Dzierža (Legner), 45. Spilka

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl – Procházka – Salava, Palát, Horák – Číhal, Procházka, Sláma – Novák, Fridrich, Kučera – Juříček, Pánek, Virgl – Martínek, Daberger, Kuchanič – Šindelář, Pechura, Krejčíř.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula