Ostrava – Otrokovice 3:2 (po pr.) | Znojmo – Česká Lípa 7:6 (po pr.) | Mladá Boleslav – Liberec 13:4 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7:6 (3:2, 1:1, 2:3 - 1:0)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 28.10.2017, 18:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga • 10. kolo
    62:03 Martin ŠINDELÁŘ - 7:6

62:03
    Znojmo právě vstřelilo branku! Českolipským se hra bez gólmana vymstila! MARTIN ŠINDELÁŘ zachytil jednu z hostujících přihrávek a z vlastní poloviny neomylně zacílil do prázdné branky! Bez asistence.

60:54
    Hosté hrají bez brankáře!
    57:37 Jan NOVÁK - 6:6

57:37
    Znojmo právě vstřelilo branku! JAN NOVÁK vyrovnává utkání, které se přelévá z jedné strany na druhou. Asistenci si připisuje Martin Šindelář.

54:25
    Dnešní utkání sleduje 376 diváků.
    52:54 Daniel KREJČÍŘ - 5:6

52:54
    Znojmo právě vstřelilo branku! Tak přeci jen bude drámo! Jakub Procházka krásně přihrál na DANIELA KREJČÍŘE, který se se svojí střelou nemýlil.

50:50
    Hosté v plném počtu. Česká Lípa si jde za velmi důležitou výhrou.

48:50
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Petr Vondráček – 1min, Špatné střídání).

48:22

48:08
    Obrovská šance domácího celku! Milan Fridrich si vzal míček a vystřelil, jenže trefil pouze břevno Dvořákovy brány!

46:22
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Vojtěch Procházka – 2 minuty, Hrubost).
    44:56 Jan SPILKA - 4:6

44:56
    Česká Lípa právě vstřelila branku! Tak to je velký šok pro domácí fanoušky. Po pěti minutách třetí třetiny dokázali střelit hostující hráči již tři góly a opět se prosadil JAN SPILKA.
    44:20 Marek DZIERŽA - 4:5

44:20
    Česká Lípa právě vstřelila branku! A máme tady další obrat utkání, když se opět dokázal prosadit MAREK DZIERŽA a opět mu asistoval Vojta Legner.
    40:21 Jan SPILKA - 4:4

40:21
    Česká Lípa právě vstřelila branku! Česká Lípa ihned z první šance v třetí třetině vyrovnává po střele JANA SPILKY, který dostal dobrou přihrávku od Dominika Jansy.

33:36
    Velká šance domácích! Milan Fridrich se dostal k zakončení, jenže tento několikanásobný mistr trefil pouze tyč!
    31:53 Jaromír EKL - 4:3

31:53
    Česká Lípa právě vstřelila branku! JAROMÍR EKL potvrdil své střelecké kvality a snižuje toto utkání na 4:3. Asistoval mu Vojtěch Legner.

24:20
    Velká šance České Lípy! Po střele Ekla se rozezvučela tyč Hándlovy brány.
    22:12 Pavel PALÁT - 4:2

22:12
    Znomjo právě vstřelilo branku! PAVEL PALÁT chytře tečoval střelu Milana Fridricha a domácí se dostávají do dvoubrankového vedení.

19:00
    Běží poslední minuta první třetiny.
    14:45 Petr SLÁMA - 2:2

14:45
    Znojmo právě vstřelilo branku! Fridrich ideálně našel PETRA SLÁMU, který v souboji jeden za jednoho vyzrál na brankáře Dvořáka a posílá svůj celek do vedení 3:2!
    9:13 Jan SPILKA - 2:2

9:13
    Česká Lípa právě vstřelila branku! Hosté zlepšili výkon a po střele JANA SPILKY vyrovnávají toto utkání. Asistenci si připsal Radovan Vnuk.
    7:40 Marek DZIERŽA - 2:1

7:40
    Česká Lípa právě vstřelila branku! Lukáš Mlejnek s velkým štěstím přihrál na MARKA DZIERŽU, který dalekonosnou střelou snižuje stav utkání.
    4:38 Petr ČÍHAL - 2:1

4:38
    Znojmo právě vstřelilo branku! Tak přece se domácí prosazují z přesilové hry, Martin Šindelář přesně přihrál na PETRA ČÍHALA, který se opět trefuje do pomyslného terče.

2:46
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Jan Spilka – 2 minuty, Sekání).
    1:33 Petr ČÍHAL - 1:0

1:33
    Znojmo právě vstřelilo branku! A domácí se po minutě a půl dostávají do vedení, když Jan Novák krásně přihrál na PETRA ČÍHALA, který posílá domácí celek do vedení.

Ondřej Klos

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Číhal (Novák), 5. Číhal (Šindelář), 15. Sláma (Fridrich), 23. Palát (Fridrich), 53. Krejčíř (Procházka), 58. Novák (Šindelář), 63. Šindelář – 8. Dzierža (Mlejnek), 10. Spilka (Vnuk), 32. Ekl (Legner), 41. Spilka (Jansa), 45. Dzierža (Legner), 45. Spilka

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl – Procházka – Salava, Palát, Horák – Číhal, Procházka, Sláma – Novák, Fridrich, Kučera – Juříček, Pánek, Virgl – Martínek, Daberger, Kuchanič – Šindelář, Pechura, Krejčíř.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Dzierža, Vnuk, Kadlec, Slaný, Legner – Böhme, Mlejnek, Novák – Spilka, Vondráček, Karel – Hřebřina, Jansa, Pastor – Kněžour, Jirsa, Štěrba – Ekl.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula