Tappara – JYP 3:2 (kon.) | Třinec – Malmö Redhawks 2:1 (kon.) | Brynäs – Mannheim 2:1 (kon.)
Frölunda – Liberec 4:6 (po pr.) | Växjö – Salzburg 5:3 (kon.) | Mnichov – Bern 2:5 (kon.)
Zug – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Nottingham – Zürich 0:3 (kon.)
Brynäs IF
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Adler Mannheim
Úterý 07.11.2017, 18:30 • Gavlerinken Arena • Hokejová Liga mistrů • Osmifinále

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek úterního večera! (21:07:15)

Nejvyšší ice time

BRY: Ryan Gunderson (O) – 20:14

MAN: Sinan Akdag (O) – 20:32

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.

Trestné minuty: 10 – 83

Mannheim držel dlouho v odvetném osmifinálovém zápase na ledě Brynäsu těsné jednobrankové vedení. V 58. minutě se ale podařilo srovnat Jacobu Blomqvistovi na 1:1. Hosté pak ještě zkusili hru bez brankáře, 52 vteřin před koncem ale poslal puk do opuštěné klece Linus Ölund. V poslední minutě pak Larkin a Nikolai Goc předvedli naprosto zbytečné fauly, při kterých zranili dva hráče Brynäsu. Oba za to dostali osobní tresty do konce utkání. Přejme si tedy, aby oba zranění hokejisté švédského mužstva byli co nejdříve v pořádku.

Brynäs IF vítězí i v druhém osmifinálovém zápase nad Adlerem Mannheim postupuje tak do čtvrtfinále Hokejové Ligy mistrů!

60:00
    Vyloučení v týmu Adler Mannheim (N. Goc – 5 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).

59:59
    V závěrečných vteřinách ještě trefil zbytečně Nikolai Goc jednoho z hráčů Brynäsu. Ten se opět těžce sbírá z ledu.

59:35
    Buly po pravici Dennise Endrase.

59:35
    Vyloučení v týmu Brynäs IF (Kilström – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Larkin – 5 min., nedovolené bránění + osobní trest do konce utkání, nedovolené bránění).

59:35
    Paille opustil led za doprovodu lékařů, rozhodčí se nyní dohadují o trestech.

59:35
    Larkin zamířil ihned do kabin. Z jeho strany se jednalo o naprosto zbytečný faul.

59:35
    Hodně ostrý zákrok Thomase Larkina na Daniela Pailleho! Na ledě se následně strhává další bitka.

59:17
    Nyní se hraje ve čtyřech na obou stranách.
    59:08 ÖLUND - 2:1

59:08
    Brynäs právě vstřelili branku!
    Domácí vedou 2:1! Prázdnou branku trefuje po Clarkově přihrávce ze střední třetiny LINUS ÖLUND. Asistence: Kevin Clark, Lukas Kilström.

58:48
    Endras míří na střídačku, Mannheim to zkusí v šesti!

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 58. Blomqvist (Clark, Granström), 60. Ölund (Clark, Kilström) – 2. Setoguchi (Larkin)

Brynäs IF: Fernström (Rautio) – Bertilsson, Gunderson, Kilström, Elias, Sundqvist, Larsson, M. Ersson – Ikonen, Jensen, Clark – Paille, Ölund, Bjurström – Alcén, Granström, Blomqvist – Hirsch, Liljewall, Mannberg – Nordberg
    Adler Mannheim: Endras (Pickard) – Akdag, Stuart, Larkin, Rogl, N. Goc, Johnson, Maginot – Kink, M. Goc, Ullmann – Setoguchi, Desjardins, Plachta – Kolarik, Adam, Hungerecker – Sparre, Festerling, Raedeke

Rozhodčí: Lasse Heikkinen (FIN), Anssi Salonen (FIN) – Daniel Persson (SWE), Jimmy Dahmén (SWE)

Diváci: 4 252
    31.10.2017
    Mannheim - Brynäs 2:3

Branky a nahrávky: 35. Plachta, 58. Plachta (Desjardins, Raedeke) – 15. Paille (Ikonen, Bertilsson), 30. Hirsch (Carlsson, Alcén), 36. Jensen