Plzeň – Dukla 31:31 (kon.) | Karviná – Strakonice 38:26 (kon.) | Nové Veselí – Královo Pole 30:29 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
31:31 (13:17)
HC Dukla Praha
Neděle 26.11.2017, 10:30 • Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň-Slovany • Chance Extraliga mužů • 10. kolo

To je ode mě pro dnešek z Plzně vše, přeji příjemný zbytek dne, u dalších onlajnů, například z dnešního extraligového utkání hokeje Plzeň – Zlín, se těším na počtenou. (12:04:34)

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – HC Dukla Praha 31:31 (13:17)
    Nejvíce branek: J. Tonar 9, M. Tonar 6/1, Stehlík 5/1 – Mubenzem 7, Patzel 7/1, Jeníček 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/2. Vyloučení: 5:4. Diváci: 1 060.

Nervy drásající duel je u konce a nakonec končí remízou! Ta je asi zasloužená. Dukla dominovala v první půli, ale Plzeň se ve druhém poločase zvedla, vypracovala si menší náskok, poté o něj ale přišla. V závěru poslal Talent do vedení Ivancev, ale Dukla dokázala zásluhou skvělého Patzela srovnat.

Utkání skončilo. (31:31)
    60
    Pěkná akce Dukly, Patzel proskočil obranou a srovnává na konečných 31:31! (31:31)

60
    Pražané hrají v sedmi, 13 vteřin do konce! (31:30)

60
    Oddechový čas pro hosty. (31:30)
    60
    Milan Ivancev to vzal na sebe, trefil se k tyči a 13 vteřin před koncem posílá Plzeň do vedení! Teprve druhý gól pro Ivanceva. (31:30)

60
    Michal Tonar faulován, devítka pro Talent, 26 vteřin do konce. (30:30)

60
    Poslední minuta utkání. (30:30)
    59
    Jeníček sice trefil tyč, ale k míči se dostal Reichl a ten už skóruje! (30:30)
    59
    Michal Tonar ze spojky prostřelil Rangla! Minuta a půl do konce utkání a Plzeň vede. (30:29)

58
    Jakub Tonar napálil jen skvělého Rangla, ale Michal Tonar poté míč vybojoval! (29:29)

58
    Hrát se však bude až po rychlém úklidu palubovky. (29:29)

58
    Pasivita Plzně. (29:29)

58
    Domácí se nemohou dostat k zakončení. (29:29)

58
    Domácí u míče, ale hned jim začne pasivita. Za 5 vteřin se na hřiště vrátí Ivancev. (29:29)