Plzeň – Dukla 31:31 (kon.) | Karviná – Strakonice 38:26 (kon.) | Nové Veselí – Královo Pole 30:29 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
30:29 (18:16)
SKKP Handball Brno
Neděle 26.11.2017, 16:00 • ZDT Arena • Chance Extraliga mužů • 10. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Nového Veselí vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (17:35:12)

Druhá polovina zápasu nabídla nebývale velké drama do posledních vteřin. Brno se dokázalo v 57. minutě bodově dotáhnout na svého soupeře, ačkoli ještě několik minut předtím prohrávalo o čtyři branky. Vyrovnané skóre trvalo takřka do konce utkání, ale rozhodla poslední akce domácích, při které se povedlo hráčům z Nového Veselí skórovat, zatímco soupeři ne. Nové Veselí si tedy po třech extraligových porážkách připisuje do tabulky dva body za vítězství 30:29. Naopak Brno dál výsledkově tápe a zůstává předposlední.

Konec zápasu. (30:29)

60
    Hosté v posledních sekundách ještě zkouší vystřelit i z nemožné pozice. Šimovček tuto střelu vykryl a je jisté, že tentokrát berou dva body domácí. (30:29)

60
    Hostům je signalizována pasivita! (30:29)

60
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Brna. (30:29)

60
    Přesně půl minuty schází do konce zápasu. Trenér Brna si bere oddechový čas. (30:29)
    60
    Tentokrát už ale našli domácí recept na hostující obranu. Na trefu do pravé šibenice brankář Brna nedosáhl. (30:29)

60
    Probíhá poslední minuta dnešního duelu. (30:29)

59
    Domácí se drží v útoku. Obrana Brna zatím dokáže držet střelce Nového Veselí mimo ohrožení vlastní brány. (29:29)

59
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Nového Veselí. (29:29)

59
    Nové Veselí si vyžádalo oddechový čas minutu a půl před koncem zápasu. (29:29)

59
    Brňané přišli o míč a navíc se stihli dostatečně rychle vrátit do obrany, aby zabránili obdržení branky z rychlého protiútoku. Nové Veselí ovšem zůstává u míče. (29:29)
    58
    Havlát dokázal proskočit mezi obránci do brankoviště a střelou k levé tyči překonat strážce domácí svatyně. (29:29)
    57
    Živojinović kontruje stejnou mincí z pozice pravé spojky. Brankář Brna byl bez větší šance na zásah. (29:28)
    57
    Z pravého křídla si do brankoviště naskočil Burget, který dokázal vymést levý horní roh domácí brány. (28:28)

56
    Domácí se v útoku příliš dlouho neohřáli, Brno tak dostává šanci na vyrovnání. (28:27)
    56
    Tomáš Cáb snižuje na rozdíl jediné branky a čtyři minuty před koncem zápasu je zaděláno na drama. (28:27)