Plzeň – Dukla 31:31 (kon.) | Karviná – Strakonice 38:26 (kon.) | Nové Veselí – Královo Pole 30:29 (kon.)
HCB Karviná
38:26 (19:12)
HBC JVP Strakonice 1921
Neděle 26.11.2017, 10:30Chance Extraliga mužů • 10. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (11:58:41)

HCB Karviná – HBC Strakonice 1921 38:26 (19:12)

Nejvíce branek: Solák 6, Monczka 5/2, Drzyzga 4 – Mošovský 9/4, Krejčí 6, Zbiral 6.
    Rozhodčí: Deml, Dvořáček.
    Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/4.
    Vyloučení: 7:9.

A utkání právě skončilo. Karviná si po zcela jasné průběhu dokráčela pro pohodlné vítězství. Po prvním poločase, který v podstatě rozhodl o vítězí utkání si HCB drželo svůj náskok, který postupně ještě navýšilo.Hostům nepomohlo ani devět branek Martina Mošovského. Domácí střelci si své góly rozdělili poměrně rovnoměrně a předvedli velmi dobrý týmový výkon, který karvinské publikum dokázalo ocenit. Nejlepším střelcem Baníku se stal Dominik Solák se šesti góly. Dva body tedy po zásluze zůstávají v Karviné.

Konec zápasu. (38:26)
    60
    Jiří Užek v posledních vteřinách dává svou první branku a upravuje na 38:26. (38:26)

60
    Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský). (37:26)
    59
    Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Michal Zbiral). (37:26)

59
    Brankář Jareš je poté vyloučen na dvě minuty za své projevy z frustrace. (37:25)
    59
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Tomáš Mlotek). (37:25)

58
    Nemanja Marjanović to už nevydržel a na lavičce domácích se postavil a vyčítá sudím jejich výroky. K němu se přidali poté i domácí fanoušci, kteří hlasitě pískají na rozhodčí dnešního duelu. (36:25)
    58
    Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Pek). (36:25)

57
    Adam Wozniak je opět vyloučen v dnešním duelu. Další kontroverzní výrok sudích rozvířil emoce na domácí lavičce. (36:24)

56
    Poslední oddechový čas si vybírá hostující lavička. (36:24)
    56
    Tomáš Mlotek využil rozhozené obrany Strakonic – 36:24. (36:24)

55
    Domácí lavička se opět diví dalšímu výroku sudích, kteří teď trochu nesmyslně přerušili hru. Nicméně Karviná lacinou chybou v útoku o míč přišla. (35:24)
    54
    Marek Monczka trefuje z autu i za pomocí teče Martina Močovského přes celé hřiště prázdnou bránu Strakonic. (35:24)
    53
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka).
    (34:24)

53
    Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Adam Vrchlavský). (33:24)

52
    Tak pozor, méně vídaný jev v dnešním duelu. Martin Mošovský selhal, tentokrát ze sedmimetrového hodu. (33:24)