Columbus – New Jersey 1:4 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 3:4 (kon.) | Detroit – Winnipeg 5:1 (kon.)
Tampa – NY Islanders 6:2 (kon.) | Montreal – St. Louis 3:4 (kon.) | Dallas – Nashville 2:5 (kon.)
Colorado – Buffalo 2:4 (kon.) | Vancouver – Carolina 3:0 (kon.) | Vegas – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.)
Los Angeles – Minnesota 5:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
New Jersey Devils
Středa 06.12.2017, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:53:22)

Statistiky utkání
    Střely na branku:
    42-36
    Přesilové hry: 6-1
    Využití: 0-0
    Bodyčeky: 25-19

Cory Schneider slaví své 100. vítězství v NHL, které navíc vyšperkoval 41 zákroky. Právě Schneider je jedním z hlavním důvodů, proč New Jersey odváží z ledu Columbusu dva body. Kromě něho je to ale také zásluha trojice Bratt, Hischier, Hall, kteří se dohromady podíleli hned na třech brankář hostí. Columbus po této porážky přijde, alespoň prozatím, o pozici vedoucího celku Metropolitní divize.

59:36
    Hosté odvrací útok Columbusu.

59:22
    Ale zároveň další vyloučení na straně Devils, kteří tak jdou do tří. Dvě minuty za sekání dostává Gibbons.

59:22
    Zakázané uvolnění Columbusu.

59:01
    Hraje se poslední minuta utkání. Devils drží soupeře mimo své pásmo.

58:31
    Kotouč po jednom ze soubojů skončil v ochranné síti.

58:16
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

58:03
    Blue Jackets ještě dostávají příležitost v přesilové hře. Dvě minuty za hákování dostal Vatanen.

57:45
    Columbus to ještě zkouší a drží soupeře uzamčeného v obranné třetině. Ale na Schneidera puky nelétají.

56:59
    Jeho práce však spoluhráči nevyužili a střelu od modré poslali mimo cíl.

56:35
    Sedlák zavezl puk do útočného pásma a bojuje na zadním mantinelu.

55:44
    Jedovku Jonese od modré obětavě zastavil Johansson, který se jen těžce zvedal z ledu a odploužil se na střídačku.

55:13
    Savardovu střelu drží Schneider pod lapačkou. Komerční přestávka.

54:36
    Panarin kombinoval s Jonesem, ale puk po jejich útočné akci skončil jen střelou na zadní mantinel.

53:56
    Tempo hry výrazně povadlo. Columbus jako by se smířil s porážkou a Devils současná situace dokonale vyhovuje.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 14. N. Foligno (Bjorkstrand, S. Jones) – 5. Zajac (Noesen, Ma. Johansson), 25. Hall (Hischier, Bratt), 40. Noesen (Wood, Hischier), 52. Bratt (Hall)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, D. Savard, J. Johnson (A), Harrington, G. Carlsson – J. Anderson, Dubois, Panarin – Atkinson, Wennberg, N. Foligno (A) – Bjorkstrand, Dubinsky, Calvert – Motte, Sedlák, Jenner (A).
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Vatanen, A. Greene (C), Severson, J. Moore, Santini, Butcher – Bratt, Hischier, Hall (A) – Stafford, Zajac (A), Ma. Johansson – Noesen, Coleman, Gibbons – J. Hayes, Boyle, Wood.

Rozhodčí: Furlatt, Brenk – Barton, MacPherson

Diváci: 14282