Real Betis – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Espanyol – Atlético 1:0 (kon.)
Pátek 22.12.2017, 21:30Španělská LaLiga • 17. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (23:23:03)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 2:3. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 18:22.

Je dobojováno. Domácí nakonec v závěru utkání, konkrétně v osmaosmdesáté minutě vsítili první branku zápasu, když se parádně trefil Sergio García a díky jeho trefě domácí berou tři důležité body do tabulky. Hosté naopak ze hřiště Espanyolu odjedou s prázdnou.

90+5

90+4
    Následně pak se žlutí také na hostující straně. Augusto Fernández byl potrestán kartou stejné barvy za tvrdý faul na soupeře.

90+3
    Pau López dostává žlutou kartu za zdržování hry.

90+2
    Další tlak před domácí brankou hráči Espanyolu ustáli a znovu tak hosty do zakončení nepustili.

90+1
    Hosté přispěchali na polovinu domácích a snažili se o vyrovnání. Střela Fernándeze ale skončila hodně vedle branky Espanyolu, který tak své vedení uhájil.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.

90
    Žlutou kartu dostává Šime Vrsaljko (Atlético Madrid).
    88. Sergio GARCÍA - 1:0

88
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Nyní už se to ale domácím povedlo a v závěru zápasu jdou do vedení. SERGIO GARCÍA dostal přihrávku z pravé strany a v pokutovém území poslal svou střelu ke vzdálenější tyči a ta končí v hostující síti – 1:0. Asistence: Esteban Granero.

87
    Domácí hráči se dostali na polovinu Atlética, ale další jejich střela končí mimo tři tyče.

86
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergi Darder, přichází Esteban Granero.

85
    Saúl Ñíguez dostal nabito do pokutového území, ale poté svou hlavičkou poslal míč vysoko nad domácí branku.

85
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Gabi, přichází Augusto Fernández.

83
    Hned na to uprostřed hřiště si také nedovoleně na svého soupeře počínal Gabi a také on vidí od hlavního sudího žlutou kartu.

82
    Javi López si vyšlápl na Griezmanna a poslal ho nedovoleně k zemi. Vidí za to žlutou kartu.

80
    Závěr zápasu nabízí hodně aktivní hru na obou stranách, ale brankáři obou celků jsou pozorní a stále drží svá dosavadní čistá konta.