Nitra – Žilina 3:5 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 3:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 3:4 (po pr.)
Poprad – Košice 4:2 (kon.) | Detva – Zvolen 2:5 (kon.)
HK Poprad
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
HC Košice
sk Úterý 26.12.2017, 17:10 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 30. kolo

50:42
    Tak teraz sme videli veľmi nepríjemný moment. Matúša Paločka tvrdo telom odstavil Martin Dudáš a bol to nedovolený zákrok. Dudáš dostáva za napadnutie hlavy a krku 5 minút + trest do konca zápasu.

47:40
    Poprad získava presilovú hru. Marek Hovorka dostáva dve minúty za hákovanie.

42:18
    Presilovka pre Košice. Lukáš Hvila dostáva dve minúty za seknutie.

39:20
    Presilovka pre Košice. Dávid Buc dostáva dve minúty za hákovanie.

31:12
    Presilovka pre Poprad. Jakub Suja dostáva dve minúty za podrazenie.

24:12
    Presilovka pre Poprad. Jere Pulli dostáva dve minúty za hrubosť. Zároveň si hlavný rozhodca Jonák vypýtal videorozhodcu, pretože ešte predtým sa odohrala jedna sporná situácia. Pravdepodobný gól však neplatí.

21:17
    Presilovka pre Košice. Patrik Svitana dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

13:15
    Presilovka pre Poprad. Martin Dudáš je vylúčený na dve minúty za sekanie.

06:17
    V početnej výhode budú hrať opäť domáci hokejisti. Za držanie hokejky si dve minúty odsedí Jere Pulli.

04:14
    Presilovku pre domáci celok. Jakub Suja dostáva dve minúty za hákovanie.

02:57
    Košice získavajú presilovú hru. Dve minúty za vrazenie na mantinel dostáva Lukáš Hvila.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 16. Buc (Svitana, Brejčák), 31. Štrauch (Ježek, Dinda), 47. Heizer (McDowell, Brejčák), 57. Abdul (Bondra, Dinda) – 41. Suja (Šedivý), 52. Suja (Jenčík)

HK Poprad: Corbeil (Gavalier) – D. Brejčák (C), McDowell, König, Petran, Ježek, Dinda, Krempaský – Štrauch, Mlynarovič (A), Svitana (A) – Lichanec, Heizer, Buc – Abdul, Vartovník, Bondra – Hvila, Bjalončík, Vašaš
    HC Košice: Habal (Lundström) – Čížek, Kessel, Šedivý, Dudáš, Michalčin, Pulli, Koch, Matejka – Suja (A), Hovorka (C), Kafka – Soltés, Pacan, Spilar – Jenčík (A), Boltun, Hričina – Petráš, Vrábel, T. Klíma

Rozhodčí: Jonák, Lokšík – Krajčík, Gajan

Diváci: 3 268