Angers – Lorient 0:2 (kon.) | Granvillaise – Bordeaux 2:1 (po pr.) | Marseille – Valenciennes 1:0 (po pr.)
Saint-Étienne – Nîmes 2:0 (kon.) | Štrasburk – Dijon 3:2 (po pr.) | Senlis – Nantes 0:4 (kon.)
Sochaux – Amiens 6:0 (kon.) | Dunkerque – Méty 2:4 (kon.) | Rennes – PSG 1:6 (kon.)
RC Štrasburk
3:2 (0:0)
Dijon FCO
Neděle 07.01.2018, 14:15 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzský pohár • 1/32 finále
    104. TAVARES - 3:2

104
    Dijon právě vstřelil branku!
    Dijonu se daří snížit! Lala hrál nepřesně malou domů na svého brankáře a toho využil JULIO TAVARES. Ten první střelou ještě našel jen Oukidju, ale poté se dostal ještě k vyraženému míči a pohlednou patičkou dostal míč za brankovou lajnu.
    95. Da COSTA - 3:1

95
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku! A už to je o dvě branky. Štrasburku vychází vstup do prodloužení podle představ. NUNO DA COSTA šel sám téměř od poloviny trávníku, obrana před ním ustupovala až do vápna a tak se útočník domácího týmu odhodlal ke střele, která zapadala přesně k tyči.
    94. BLAYAC - 2:1

94
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Štrasburk se dostává v prodloužení do vedení. Sacko měl na pravé straně dost prostoru pro pas do vápna, souhru střídajících hráčů podpořil ve skluzu JÉRÉMY BLAYAC, který jen lehce tečoval míč a ten končí u vzdálenější tyče.
    66. DJILOBODJI - 1:1

66
    Netrvalo to dlouho a je srovnáno. Po rohovém kopu vyplaval zcela osamocen v pokutovém území PAPPIS DJILOBODJI a ten už měl před sebou téměř prázdnou branku. Obránce Dijonu korunuje svůj povedený výkon v obraně také vstřelenou vyrovnávací brankou.
    61. GONCALVES - 1:0

61
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Domácí jdou zaslouženě do vedení! Poslední minuty patřily jen Štrasburku. Na levé straně si uvolnil k centru Tavares, který parádní přihrávkou našel ANTHONY GONCALVESE a ten střelou z prvního doteku nedal brankáři Dijonu žádnou šanci.