Leganés – Espanyol 3:2 (kon.) | Atlético – Las Palmas 3:0 (kon.) | Sevilla – Getafe 1:1 (kon.)
Barcelona – Alavés 2:1 (kon.)
Sevilla FC
1:1 (0:0)
Getafe CF
Neděle 28.01.2018, 18:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španělská LaLiga • 21. kolo
    90+3. Ángel RODRÍGUEZ - 1:1

90+3
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Tak to je neskutečné, hosté se dočkali vyrovnání ve třetí minutě nastavení! Antunes vyslal na branku dlouhý centr, který Rico pouze vyboxoval do míst, kde číhal ÁNGEL RODRÍGUEZ. Útočník Getafe poté propálil vše, co mu stálo v cestě. Domácí se zlobí, neboť se domnívají, že byl brankář při souboji faulován a nemohl patřičně zasáhnout. Sudí ale rozhodl jinak.
    72. Luis MURIEL - 1:0

72
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Domácí se nakonec přece jenom dočkali! Sarabia dostal míč na pravou stranu velkého vápna, odkud jej po zemi prodloužil na připraveného LUISE MURIELA. Ve druhém poločase příchozí fotbalista pak pohotově rozjásal domácí ochozy.

Libor Kucza

Branky: 72. Muriel (Sarabia) – 90+3. Á. Rodríguez

Karty:   76. Mercado (SEV), 90+3. S. Rico (SEV), 90+3. Nolito (SEV) – 64. Cala (GET), 69. Bruno González (GET), 74. Mora (GET)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 11:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:15.
    Sevilla FC: S. Rico – Escudero (C), Lenglet, Mercado, Banega – Navas, N'Zonzi – Correa, F. Vázquez (68. Nolito), Sarabia (81. Pizarro) – Ben Yedder (56. Muriel).
    Náhradníci: Soria – Carole, Geis, Pizarro, Muriel, Pareja, Nolito.

Getafe CF: Guaita – Dakonam, Bruno González (C), Cala, Antunes – Arambarri (75. Pacheco), Bergara (39. Mora) – Portillo, Šibasaki (60. Fajr), Ndiaye – Á. Rodríguez.
    Náhradníci: E. Martínez – Cabrera, Mora, Molinero, Pacheco, Fajr, Ndockyt.

Rozhodčí: Alberola – Hernández, Cerdán

Diváci: 34 011